Forum
hello , jst vam bom pomagala rešiti vaše probleme , če pa te je sram napisati tvoj problem napiši v zs - sporočilo
zmeri rada pomagam
...........................................................................................................
pomagam tudi fantom

mi boš zaupal/a svoje probleme ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. januar 2013
o kakih problemih pa se sploh gre tle??
25. januar 2013
če imaš kakšno težavo jo tukaj napišeš in jaz ti jo pomagam rešiti
razen če te je sram mi napišeš v sporočila
25. januar 2013
ne sej jast drugače nimam težav sam te lohk neki vprašam??
25. januar 2013
Ok jst mam 2 težavi:
1. nevem, kako naj se naličem
2. nevem kako naj si uredim profil na igrah 123

Hvala za nasvet že vnaprej !!!!!
25. januar 2013
je nekaj v zvezi z mojo prijateljico. Začela se je družiti z nekim dkletom in slicer eno leto mlajšo od nje. Zaradi nje je ful spremenila odnos do življenja. In do nas frendic. Saj nismo ljubosumne ampak počne stvari ki se za normalnega človeka ne spodobi. Poleg tega ima slabše ocene še bolj kot prej. Res ji bi rada pomagala sam tako da je nebi prizadela. Hellp pleas!!!(se je malce že popravla)
25. januar 2013
obema bom pomagala , uredu ?
takoj , sam , da napišem
25. januar 2013
lovespring : 1. rabim tvoje podatke - lahka v zs - kok si stara , barvo oči in barvo las
2. najprej začni z eno sliko ki predstavlja welcome ..... potem začni z opisom in svojimi slikami , dodaj videoposnetke , na koncu pa napiši za verižče in podobno , na koncu dodaš samo sliko adijo ( bay , goodbay .... )
aja pa vmes lahka daš družinico - če hočeš , ti mi povej kako bi imela in kaj vse bi imela , jst bi ti pa sam na zs naredila tvoj profil .... pač podobno , da si predstavljaš
25. januar 2013
sweet milka : Če živita kje skupaj , pejd na dom , se usedita in se mal učita ..... Če se noče s tabo sploh pogovarjat , jo prosi , da se pogovorita !
Potem začneš o tem ..... in o tem .... pa kok se je spremenila , ampak vse počasi ..... Za začetek pa najbolje , da se malo začneš z njo družiti , da jo začneš zanimati , da ti bo pustila , da ji poveš kaj si misliš ...... Probi to potem pa ti še za naprej povem - pa mi povej , kaj vse bo delala in kako se bo obnašala ok ?
25. januar 2013
upam , da sem vama pomagala
25. januar 2013
hej tajda tnx sam me z frendicami smo jo vedno podpirale ji vedno stale ob strani sam ko ji s tem začnemo začne da je nimamo rade pa da smo nesramnde da drugo sodimo ampak me to punco poznamo
25. januar 2013
Sam ti se z njo druži .... Pol te bo spoznala , da ji nočeš nič .... In potem ji pomagi pri šoli .... In spet bo enaka , kot prej ....
Njim pa razlož ok ?
upam , da ti bo prišlo v pomoč
25. januar 2013
ja tnx saj me se itak že od 4. Klasa družmo in jo najbolj poznam ma taka nihanja ta teden sem ji že velik pomagala pri šoli saj se je ful že speemenila ampak še vedno ma neke izpade bom poskusla pa bom napisala
25. januar 2013
ok , hualla , da sem ti lahka pomagala
če rabiš karkoli
about love , make up , ..... sam povejte
25. januar 2013
u113670
u113670
recimo...kako se da rešit to, da nimap šotrpljenjA?
26. januar 2013
šotrplenje ? kaj je to ?
26. januar 2013
u113670
u113670
ups, potrpljenja
26. januar 2013
a ti hočeš met potrplenje ?
pač , da ti ne bo težko čakat al kaj ?
al ti bi se ga rešila ?
26. januar 2013
u113670
u113670
ne, hm recimo da bi mirnno počakala, da gre kolona mimo mene, namesto da vse odrinem od sebe in seprebijem skozi množco kot kak traktor, ker nimam potrpljenja, ne zdržim čakanja
26. januar 2013
no jast bi ti nekaj predlagala. Ko grjo vsi mimo ti sigurno grejo na živce če nočeš biti zadna pjt prej v kolono. No pač drugač pa preden to narediš globoko vdihni. Nato pojdi do kolone in prijazno brez 'nasilja' vstopi v kolono. Ali pa z besedami kot naprimer se lahko malo premakneš ali pa podobno
upam da tajda ni jezna
26. januar 2013
u113670
u113670
ok
26. januar 2013
nisem jezna + zelo dober predlog si ji dala
jst imam boljšega - bom zdejle napisala
26. januar 2013
no mam eno vprašanje no problem moj sosed ki sem bila zaljubljena v njega se je preselil zelo sva se družila zdaj pa niti ne vem kje je ne vem njegove številke res in prosim te svetuj mi ne vem kaj naj naredim tako zelo ga pogrešam
26. januar 2013
čaki , ti bom povedala , sam , da odgovorim še NCIS LoVeR
26. januar 2013
NCIS LoVeR : na netu imaš tudi posebne vaje , za potrpežljivost ......
vsak dan naredi eno vajo , da se usedeš in zapreš svoje oči , imej jih 10 minut zaprte in razmišljaj negativno , ne smeš pa jih odpreti !
upam , da sem ti pomagala
26. januar 2013
še meni
26. januar 2013
pišem
26. januar 2013
Zdej ga full pogrešaš in bi naredila vse , da bi ga videla .....
Neki časa bo še trajalo ampak razmišljaj pozitivno ....
Ko boš videla enga sexy tipčka se boš v njega zaljubila in na njega boš počasi pozabljala
za začetek pa se malo druži z lepimi fanti
upam , da sem pomagala
26. januar 2013
nikoli ga ne bom pozabila in se zaljubila v drugega
26. januar 2013
boš , sam razmišljat moraš pozitivno .....
jst sem zdejle enmu fantu ko sem v njega povedala , da sem v njega
če si jaz upam to povedati , lahka ti tudi pozabiš na onega
sej ne boš takoj pozabila , bo trajalo nekaj časa
26. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg