Forum
u142176
u142176
Evo to bo moja very first story.Hope u like it.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Sem Cher Demi Jackson in sem stara 19 let.Prijatelji mepogosto kličejo Chery kar mi je zelo všeč in mislim da bom to zelo pogrešala. Trenutnu živim v Londonu s 5 letno sestrico Darcy.Zelo kmalu bi se naj preselili v New Yourk saj ji je tam mamina prijateljica zrihtala službo kot risalka.In mami ima srečo saj zelo lepo riše.
♥Jas♥

♥Moja sestrica Darcy♥

Trenutno sma s Darcy na sprehodu z najino psičko Candy.Včasih naju ljudje čudno pogledajo ampak če me vprašajo jih takoj popravim da je moja sestra.
Tukaj imam tudi najboljšega fanta kar si dekle lahko poželi in jas ga ne mislim zamenjati za nobeno ceno.Je zelo ljubeč,razumevajoč in prijazen.Ime mu je Tomy.Od mene je starejši le 1 leto in hodima na enako šolo zato se je to razvedlo po ceeeeeli šoli-.-.

♥Tomy♥

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Oki.To bo za prvič.
Nextam?;*
26. junij 2013
next
28. junij 2013
neeext
01. julij 2013
u142176
u142176
❤ hwala vama ; ❤ mens a lot ❤

♥♥♥♥Cher♥♥♥♥
Učeraj je bil zadnji dan šole in mi že čez 1 teden gremo za mesec pa pol na morje na Pag.tega se vsi zelo res zelo veselimo.Sestrici sem obljubla da če bom odlična(in kar sem bila) jo bom peljala v kino zato sem šla v njeno sobo z kozarcem mrzle vode.Haha ja vem i'm bad .
"Darcy juhuu zemlja kliče Darcy" sem jo poskušala še na lep način prebuditi.A one se ni niti ganila.Zavila sem z očmi in zastrmela v setno.O moj bog vse posod so bile LITTLE MIX.

o moj bog.očitno je res nora na njih.No kakorkoli.Približala sem se Darcy in prvič kapnila samo 2 kapljici vode na njo.Nič.Opubala sem zato sem zlila cel glaž.
"AAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaa".je vse kar sem slišala.Madona,tak se je zadrla da sn milsa da me bo kap.Aaahaha.Stekla sem v kuhinjo in si hiro vzela kruh z nutelo da ne bi slučajno kaj pogruntala a prepozno.
"Cher...jst...jst ggrrrr" je jecljala saj jo je vrejetno premrazilo.
"Hej,nobenih grdih besed če hočeš it dans v kino"
Očitno je to pomagalo saj je jezno odkarakala u sobo.Takrat pa mi zazvoni fon.
Fon :

ja imam ogromno ovitkov nekaj jih je tule :

Hm...neznana številka.Oglasila sem se.
"prosim"
"halo?je to cher?"
"ja"
"hej cher.sem jacob,od tvojga brata fant"
"aaaa.slišala sem že zate.Tomy te velikokrat pohvali"
"res?.no ko sma že pri tomyju.pridi hitro v bolnico"
"kaj?zakaj?kaj je s tomyjem???"
"no am kak ti naj povem"
"povej ži bitch!"
"okej pomiri se no.hotel je z motorejm priti k tebi pa je doživel prometno nesrečo"
v trenutku mi je zastal dih.edino osebo ki me je gdajkoli ljubila bi izobila
"halo...cher si še tam??"
"kaj?aja ja sem.povej mi je preživel?"
"na srečo je .vendar je v zelo slabem stanju.pridi hitro prosim"
"čez 15 min sem tam"
rečem in prekinem ne da bi se zavedala "odletim" v svojo sobo.iz omara kar vzemem obleko ki mi jo je podaril za najino prvo obletnico :

V modro mini torbico vržem Iphone in slušalke.Iz predala še nahitrco vzamem :

Obujem še japonke in medtem ko letim do vrat še Darcy zaderem.
"KLJUČ OD HIŠE JE NA MIZI!ZAKLENI IN IMEJ TELEFON PR SEBI.Jas grem u bolnico ker je Tomy mel prometno nesrečo".
"JA ADIJO!!!" zaslišim Darcy in zaluputnem vrata.Saj vem da nemoreš majhne sestrice postit same doma ampak Tomy mi je največ.Odhitim v garažo po kolo in se z vso hitrostjo odpeljam do bolnice.
❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
OK.To bo za zej.
Aja ups,skor bi pozabla.
Jacob ;

NEXT???
MENENJA??
01. julij 2013
neext..ful dobr pišeš!!
01. julij 2013
u142176
u142176
Hwala res da si uzameš miutko za tole in tale next je namenjen tebi ʍι$$.ℓα∂у ;**.

❤❤❤❤❤❤❤❤Cher❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
»Jacob« sem zadihano rekla ko sem ga videla v čakalnici kako si od živčnosti grize nohte.
»O,Cher sama sreča da si prišla«
»Kje je?« in mislim da sem mu s tem jasno povedala da nočem poslušati njegovega nakladanja.
»Soba 309«
»Hvala!« mu še nazaj zaričim.On mi je nekaj zakričal a nisem slišala kaj.Živčno sem tekla po bolnici ko sem prišla do sobe 309 pa mi je srce začelo noro razbijati.Pomislila sem na najhujše.Kaj če se me nebo spomnil?Kaj če je to bilo kar mi je kirčal Jacob.Vzdihnila sem ter izdihnila.Prijela sem za kljuko in Boga prosila naj se me spomni.Oprla sem vrata sobe.Počasi sem hodila do postelje.Videla sem da Tomy spi.Vzela sem si stol in torbico položila na nočno omarico na kateri je imel mojo sliko in telefon.No očitno so bile moje molitve uslišane.Mislila sem si hvala ti Bog.
»Cher.....Cher si t-t-t..ii tukaj?«.
»Tomy o moj Tomy.Ja sem.Tvoja Cher je tukaj«.
Počasi se je obrnil proti meni in na obrazu se mu je takoj prižgal nasmešek.Taki kot takrat,ko me je prvič v šoli opazil.Nekaj me je zvilu pri srcu.Nevem zakaj ali kaj je bil razlog.Čutila sem neizmerno srečo.Da bi Tomyja malce pomirlia sem mu na kitaro(ki,jo je tudi imel tam) zaigrla pesem ki se je vrtela na najinem prvem zmenku.

Spomnila sem se kako sma noro plesala in se vrtela.
»L-ljubim te« je rekel Tomy po koncu pesmi.Nasmehnila sem se mu in mu rekla :
»Tudi jas tebe piki moj« hotela sem se mu približati da bi ga poljubila pa mi začne predvajti pesem ;

Močno sem upala da se mi je začela po pomoti predvajati a ko sem pogledala na fon se mi je izpisalo ime Darcy.
»Malo mi oprosti piki » rečem on je pa pokimal.Jezno sem se ji oglasila.
D-Darcy J-Jas
D-pa kje si no ??jas sm lačna!!
J- bravo res znaš izbrati trenutek.
Skoraj zakričim na njo.
D-oprosti no
J-ne ti meni.pridm domov čez 5 min bom tam.
D-ok!
Reče zadovolno jaz pa prekinem in grem nazaj k Tomy-ju.
»Piki poslušaj jas morem zaj it ker je moja »preljuba« sestrica lačna in upam da mi ni hiše narobe obrnla ker je bila sama doma.Če karkoli potrebuješ me pokliči in bom takoj pri tebi«.
»Hwala.R-res sem vesel da te imam babe.«
Reče tokrat se mu ponovno približam in ga KONČNO poljubim.Obožujem te najine strastne poljube.Vesela sem se sprehodila po bolnici do čakalnice v kateri je bil Jacob.
»In...kako je z njim ?« me vpraša jas pa mu z nasmehom odgovorim
»Zelo dobro«.
Od veselja me je kar objel.
Šla sem iz bolnice kjer sem postila kolo.Vzela sem ga in se z njim odpelja do najbližje trgovine in kupila mleko,sok in cocacolo,saj imam namen peči palačinke.To bo Darcy vesela.Ko sem se pripeljala do naše hiše sem pospravila kolo.Odprla sem vrata in sem skoraj omedlela...
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
PREDOLGI-MNENJA??
NEXT??
04. julij 2013
neext
fuul dobr pišeš
& huala za posvečen next <333
04. julij 2013
neeeeeeeeeeext
04. julij 2013
zloo dobro!!
neeeeeeeeeeext
04. julij 2013
nextt!
04. julij 2013
neeeeeeeeeext waw *o* ful dobra zgodba! ;*
04. julij 2013
u97595
u97595
neeeeext!
+ nova bralka...
pa ja reeees fuul doro pišeeš!!
05. julij 2013
u140958
u140958
next
07. julij 2013
neext-nova bralka
07. julij 2013
u142176
u142176
Waaaw res vam hwala kr si vzamete minutko za tole res:***najboljše ste!mwaa:***

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Cher♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ko sem odrla vrata sem zagledala :KATASTROFA!Darcy je med kupi čokolade in igračk sedela in si nekaj prepevala v »svojem« jeziku.
»OMG.Darcy!Pa kaj te je te pičilo?«
Ona se mi le malce nasmehne in z »ljubkim« glasom reče :
»Pa dc mi je bil pa sem si izmislila novo igrco«
»Ja meni pa ni dc pa sem si vseeno izmislila igrico : pospravi če hočeš it v kino«.
In to je pomagalo saj je takoj začela pospravljati jas sem se pa le zadovljno nasmehnila in stekla v sobo.Ko sem prišla v sobo mi je zabrblal telefon.Bil je SMS od Elly.O naj vam jo predstavim.Elly je moja bff in je enako stara kot jas (19).Naslednje leto grema obedve na enako srednjo šolo in sicer grema v London študirati glasbo saj bi rade zaslovele kot pevke.

♥♥Elly♥♥ :

Prebrala sem SMS na katerem mi je naisal.
»Heeej pikica!Mam super novico.Bi lahk jas danes ob19.00 prišla k tebi?Odloči se in mi odpiši«Tvoja bb Elly.
Od samega veselja sem začela skakati do stropa.Malo sem se pomirila in ji odpisala :

»Heej najdražja moja!Jaaaa seveda lahk prideš k meni jas sem itaq sama doma s setri ona pa bo pomoje tak al tak šla k njeni bff Miny tak da ja lahko prideš<333«.

Kmalu za tem pa sem spet dobila sms.
»Yeeeeeeeeeej!Se vidima ob 19.00.Love ya«
Odpisala sem ji:
»Oki.Love ya too baby«
Res komaj sem čakala da moja pikica pride.Slišala sem da negdo trka na vrata in ta negdo je seveda bila Darcy.
J-jas D-darcy
J-se lahka prideš
D-oki
Reče in vstopi v moj »raj«.
J-no .si pospravila?
D-ja.a lahko sedaj grema v kino?.
J-mam nekaj boljšega za tebe.Kaj praviš na to da bi ti lahko šla takoj po kinu k tvoji bff Miny?
D-reeeeeees?!!Pri njen ži nisem bila celo večnost.A lahko grem?Proooosim?!«
J-valda da lahko greš.k meni itaq pride Elly.Te pa ti spakiraj kr boš tam tudi prespala.
D-yeeeeej.love ya sis!
Reče Darcy in me res močno objame.Pač ji te vrnem objem ne.Ona odhiti v svojo sobo pakirat jst pa pokličem Janet(mamo od Miny) in ona je seveda privolila.To povem Darcy ona pa cela nora začne dobesedno skakat po sobi.Medtem ko si ona pakira se jas odoravim na moj Laptop.

♥LAPTOP♥

Naredila sem si seznam pesmi ki jih boma poslušale z Elly.
»SEM ŽEE!« slišim kako se mi Darcy zadere skozi vrata.
»Dobro počakaj da se oblečem«.
Rečem in vidim kako zavije z očmi.No šla sem pod tuš in se umila in tudi lase sem si umila poslušila in zravnala.Iz omare sem privlekla tole :

Iz predala sem si vzela enake zapestnice kot zadnjič ko sem šla k Tomy-ju.Se pravi tele :

Šla sem dol in videla Darcy kako cela vesela čaka pred vratami.Mislila sem si samo »ma ja naj bo happy,sej je še mala.«.Obula sem si :

In že sma korakale proti kinu.Ko sma prispele do kina sem jas tam naročila dve vstopnici za slovenski TOY STORY 2.Filem se je zeloooooooooooooooooooooooooooooooo vlekel saj mi je bil fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul brezvezen -.-.Doma sem ga že pogledala vrejtno več kot 100x.Po koncu filma sem pospremila Darcy do prijateljičine hiše in ker je vrata odprla mama je Darcy stekla direkt k Miny.

MINY:

No in ker je njena mama vztrajala pri tem da morem ostati na večerji sem jo pač ubogala.Vstopila sem v hišo.
»Hei.Jas sem Daniel,Minyin brat.«O.M.G.!Ta Daniel,Miny-jin brat je pa tooook hooot *w*.Če nebi imela Tomy-ja bi bil že v mojih l+krempljih haha.

DANIEL:

»Hey jst sn pa Cher,sestra od Darcy.«
»Veselilo me je da sem te spoznal Cher«
»Tudi mene«.
In si podama roke.
OMG.Med večerjo sem ga kar naprej gledala.Enkart je to tudi opazil mi pomežikni in se nasmejal.Sramežljivo sem mu vrnila nasmeh.
»Hwala za večerjo Janet.Res je bila odlična«.
In še preden bi Janet lahko kaj rekla se je prikazal Daniel in rekel :
»Pa še gdaj a ne?«in mi pomežiknil
»Mogoče«.Rečem in se poslovim.
Fju to je bilo za las da se nisem zaljubila v njega.Ampak Tomy-ja res ne mislim varati.Po poti sem se ustavila še v M'Cdonalcu in si privoščila hambureger&kropirček.Plačala sem in se napotila proti domi.Iiiiiiiiiiii.Čez dest minut pride Elly!Yeeeeeej.Fant,kaj vse ji moram povedati.Vse z zvezi s Tomy-jem,Danielom in Darcy-jinem umazanem podvigu.No in kooončno je zazvonilo na vratih
»Ellyyyyyyy!«rečem veselo odprem varate in se v pozdrav objamema.
»Heeeej pika mojaa«reče.
Jas ji rečem naj kar pride naprej.Malo sma se pogovarjale nato pa opdravile u shooping.Šle sma u najbolj dražje trgovine in sma si zelooo veliiko kupileblek,obeskov,nakita itd...
Next??
08. julij 2013
u143445
u143445
next+ful dobr
08. julij 2013
иееееееееееехт
08. julij 2013
nxt!
08. julij 2013
u140958
u140958
next
08. julij 2013
neeeeext
08. julij 2013
u142176
u142176

Učeri je bil res d-best day in my life!Z bestiko sma bile dolgo v šopingu,potem pa sma šle malo u disko sam ker nama je bilo brezveze sma šle domov(k meni) in tam predvajale pesmi.Najrajši mama pa Flo Rido kr je zako!.

Bedele sma vso noč.Jedle sma sladoled,pekle maffine in se mele ful super.!Prišel je čas ko je Elly mogla iti domov jas pa sem jo pospremila ker sem morala iti po Darcy.Ko sma bile u slaščičarni Cupcake's pa mi zazvoni fon.Vsa vesela sem bila ker sem mislila da me kliče Tomy.Ne ni bil on bila je mama-.-.
J-jas M-mama
J-ja mami?
M-hej pika.Mam eno novico za tebe
J-aja kakšno pa?
M-jutri pridem domov in potem direkt na morje!
J-reeees?YES!Kdaj pa prideš?
M-haha sn vesela da si ti happy.Okoli dveh zjutraj tak da si nocoj vse spakiraj kr jut3 takoj ko pridem gremo.
J-ok.kaj pa oče?
M-Tudi on pride zraven nas sam on bo že tam.
J-Oki.
M-O.K. Sam to sem ti hotela sporočit.Povej še Darcy.
J-Bom.Dijo.
M-bay.
Vsa vesela objamem Elly ta pa me le z veselo začudenim izrazom pogleda in upraša » kaj pa je?« no in pol ji razložim vso stvar.Na koncu je tudi ona bila vesela za mene.Poslovile sma se jas pa sem šla na hitrco po Darcy ji vse povedala in je bila res čisto nora.In ko milim nora RES nora!.Do doma ni dala miru.Ko sma vstopile v hišo mi je pa prekipilo in sem ji rekla »OKEJ NO!Sej jst sn tut vesela da gremo na morje sam ne pretiravi!In danes idi hitro spat kr ju3 ob 2 zjutri gremo!«.
»Oki«.Reče in gre u svojo sobo.
»Pa spakiraj si!«
Se ji že zaderem ona pa nekako naza zamomlja«ja«.
Tudi sama sem šla v sobo kjer sem moje stvari spakirala v dva velika kovčka :

(predstavljajte si da sta 2)
Ko sem končala sem si vzela pižamo in odšla v kopalnico.
Nastavila sem si še kaj bom oblekla in dala fon polnit.V torbico sem si še dala mrzlo flašo vode,MP4,slušalke,žepno knjigo,maskaro in še nekaj nakita.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Aja to bo oblekla♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

NEXT?
08. julij 2013
u143445
u143445
next
08. julij 2013
next
08. julij 2013
u140958
u140958
next
08. julij 2013
u129872
u129872
neeeext
ful dobro pišeš
08. julij 2013
next
08. julij 2013
Иеееееееехт
08. julij 2013
next
08. julij 2013
u142176
u142176

Zjutraj me je zbudila nadležna budilka ki kar ni nehala piskati.Vdarila sem po njej in se pokrila s pojštrom.«Drrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin«Spet budilka!Grrr kr mi je prekipelo sem se vstala.OMG dons gremo na morje!Ne morem vrjeti da sem si 5 min zaspala!Hitro sem šla v kopalnico kjer sem se oblekla in malce naličila.S kovčkama sem dobesedno zletela po stopnicah v kuhinjo kjer sem videla mamo in Darcy ki zajtrkujeta.
»Jutro.Si pripravljena?«
»Ja mami«.
Namazala sem si kruh z nnutelo in spila kozarec soka.Čez nekaj trenutkov smo se že peljali proti letališču.Med letom sem si dopisovala z Elly in poslušala Flo rido in Taylor Swift.
»Potnik prosim da se pripnete saj počasi prisatajamo«.
Reče stevardesa ki dela na letalo.Vzeli smo kovčke na potojočem traku in počakali na taksi.Ker sem si »naštimavala« kovček nisem videla kot hodim zato sem se v nekoga zaletela.
»O,oprostite nisem videla kje hodim«
»Že dobro.To se mi pogosto dogaja«.
Mi odgovori glas srednjih let.Bil je fant star mislim da 18 ali 19 let.Imel je kravžljaste lase in prečudovite oči.Podal mi je roko da bi se laćje vstala saj sem pristala na tleh.
»Ime mi je Harry.Styles«
»Me veseli Harry.Jas sem Cher.Cher Demi Jackson«.
»Cheeer!Pridi!Zamudili bomo taksi«.
In v tistem trenutku bi sestro najrajši zadavila.
»No mogoče se še srečama kaj Cher«.
»Kaj pa veš.Mogoče pa res.Bay«.
»Bay«.
Mi odzdravim.Hm...Harry Styles.Kje sem že slišala to ime?Odločila sem se da bom zvečer malo razisakala na mojem iPadu.Stekla sem v taksi kjer sta me že nestrpno čakali sestra in mama.Mama me je grdo pogledala.
»Kaj?« sem začudeno vprašala saj nisem imela pojma za kaj se gre.
»Dobro veš da se nesmeš pogovarjati z neznanci«.
»Mami,19 let sem stara.Ne 5«.
Po tem je bilo vse tiho.Končno smo prispeli do naše majhne hišice ki jo je zgradil naš očka.Šli smo noter in se razpakirali.Mama je rekla da bomo na plažo odšli malo pozneje ker si more zdaj odopiči.OK.Sem si mislislila.Tudi prav.Bom pa brala knjigo ki mi jo je kupila Elly.Raztegnila sem si ležalnik nanj položila brisačo in si vzela flašo vode.Čez nekaj časa smo se končno odpravili na plažo.In ne boste vrjeli koga smo imeli za sosedam.Bil je ...
NEXT?
09. julij 2013
u97595
u97595
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
09. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg