Forum
Glasba. Ob teh ritmih vedno dobim kurjo kožo. Še enkrat sem se obrnila in se pogledala v ogledalu. Rdeče tangice, ki so ob strani imele karte. Modrček iz kart. Vse je bilo tako minimalno. Kravata okoli vratu. Lasje v 2 čopkih z rdečo pentljo. Vse je bilo pripravljeno. Stopila sem iz teme ter se odpravila proti drogu. Moj ples se je začel. Videla sem vse najstnike, ki so v rokah držali denar, da bi mi ga zatlačili za tangice. Ta klub je bil ilegalen. Ti fantje ne bi smeli biti tukaj. Tudi jaz ne. Le bi si starši mislili o meni če bi zvedeli, da je njihova 13-letna hčerka striptizeta v enim izmed prepovedanih klubov? Mama misli da sem pri prijateljici. Misli da vsaki vikend prespim pri njej. Vendar tudi moja prijateljica, Shannon, ne ve, da sem v klubu HDJ2364N. Nihče ne ve.

Ko sem ga zagledala sem bila vesela, da je predstave konec. Ne vem kaj je počel tukaj. Ti klubi niso zanj. Še nikoli ni bil v njih. In če bi zvedel za mojo službo… Mislim da nekaj sumi. Zelo je zaščitniški do mene. Kaj pa druga, če je moj brat.

Abbey (jaz)

Alex (brat)

Shannon (prijateljica)

Nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. avgust 2011
u19911
u19911
ta zgodbica je nekak zanimiva.tko next čeprow se ne marawa,amapk rada bi vedla kku se bo nadljevala!
09. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg