Forum
Hej hoj.
Ja, rekla sem, da bom pisala nadeljevanje in evo ga.
prej pa še pravila:
~Prosim, ne mi oglaševat tujih tem, saj pri tem izgubim bralce,
-prosim, oglašavite mojo temo tam, kjer jo lahko,
~res sori za pravopisne napake,
-ne biti jezni če ne bo pogosto nexta, saj veste ŠOLAAA
~prosim, omilite grde komentarje
-preberite prejšnji del:
~Spomini znajo boleti(+vampirji)
link: http://www.igre123.com/forum/tema/spomini-znajo-boleti-%28-vampirji%29/42042/
~berite še moje druge zgodbice:
~Umor, ki ga moram razkriti, če ne... tudi jaz umrem
link: http://www.igre123.com/forum/tema/umor-ki-moram-razkriti-ce-ne...-tudi-jaz-umrem/48076/1
~Ognjeni angel(+osebe iz Vampirske Akedemije(VA))
link: http://www.igre123.com/forum/tema/ognjeni-angel%28-osebe-iz-vampirske-akedemije%28va%29%29/45321/
~čƛƦƠƊЄʆƖ ƤƦƠƬƖ ƔƛMƤƖƦʆЄM ľ. ƊЄԼ: ƊƠƔƠԼʆ ƖMƛM ƬЄƓƛ!!!

link: http://www.igre123.com/forum/tema/c-e-m-em-.-e-:-m-m-e-!!!/49910/1

Še par oseb iz prejšnjega dela:
Glavna vloga, Angelina Rus Croft(Angel):

Njen mož, Alexander Rus(Alex):
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTyZzuLx2k3nwS3HSdi6zMJsMV6OZnQ9SzyWLgFFtJF-ZPUzUV1btZwPLYk[/img]
Nujna hčerka Alexandra Rus Croft(Alexa)(Predstavljajte si črne oči):

Nujni sin Raphael Rus Croft(Raph)(Z črnimi lasmi in modrimi očmi):

Angelinina BFF Renesme Carlie Cullen (Nessi):

Zdej pa uno kar ponavadi piše na zadnji platnici knjige:
Alex in Angel srečno živita s svojimi otroci v svojem domu. Neke noči mala Alexa skozi okno zagleda nekega tujca. To pove staršema. Alex in Alexa morata po svoji poti, Angel in Raph pa po svoji. Dobiti se morajo v stari Angelinini hiši.
Bosta Alex in Alexa dovolj pripravljena, da premagata številne ovire na njujni poti?
Bosta lahko Angel in Raph našla pot iz neskončnega gozda?
Kdo je tisti, ki jim hoče škoditi? Tisti tujec?

A ste brali mojo prejšnjo zgodbico? Boste brali to?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. februar 2013
next!!!!!!
15. februar 2013
u108932
u108932
neeeeeeeeeeeext
15. februar 2013
Next Za Ano in Nussu!
tenx punci ker bereta naprej!
vem da je mal mali ma morm spat
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
"Dej no, Alexa. Malo močneje boksni,"sem ji rekla.
"Če pa ne znam,"je potarnala. Položila sem ji roke na ramena.
"Samoobrambe se moraš naučiti. V življenju ni vedno lepo,"sem resno rekla.
S solzami v očeh me je pogledala. Vedela je, da govorim resnico. Ker je brala misli. Zavzdihnila sem.
"OK, za danes bo dovolj. Zdaj naj bo ura magije."sem rekla, "Vidva vzemita zvezke in pridita za mano na dvorišče. Alex ima prosto."
Obrnila sem se in odšla iz telovadnice. Tako kličemo prostor v katerem vse tri (Alexa, Alexo in Rapha) učim samoobrambe.
Dala sem prt za piknik na tla in se usedla nanj. Kmalu sta se mi pridružila še Alexa in Raph.
"Kot ponavadi zberita misli in se osredotočita na neko stvar. Na vsako njeno podrobnost. Zaprita oči, bolje bo,"sem naročila. Ubogala sta me. Kmalu so bile okoli mene res cool knjige in inštrumenti vseh vrst.
Otroka sta me nasmejano gledala.
"Jaz sem pričarala knjige,"je rekla Alexa.
"Jaz pa glasbila,"je rekel Raph.
"Odlično,"sem ju pohvalila. Pogledala sem na uro.
"Prekleto!"sem zaklela. "Spat bo treba."
Zajavkala sta.
"Kdor je zadnji je gnilo jajce,"je rekel Raph. Z Alexo sta v trenutku izginila.
"Ne bi smela preklinjati v bližin otrok,"me je pokaral Alex in prijel za obraz.
"Pa kaj,"sem rekla in ga poljubila.
"MAMA!"je naenkrat zavpila Alexa.
Takoj sem stekla v njuno sobo.
"Kaj je?"sem napeto vprašala. Alexa je pokazala na okno. "Nekdo je tam,"je šepnila.
Pogledala sem skozi okno. Človeka, oz. vampirja, sem takoj prepoznala.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
15. februar 2013
u108932
u108932
maybe peter?

neeeeeeeeeeext
15. februar 2013
u110901
u110901
Neeeeext!
+nova bralka
16. februar 2013
Next
16. februar 2013
Ta next je za moja dva nova bralce.
in res hvala vsem, ki mate radi te moje zgodbe.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
"Drek. Drek? Sranje! Prekleto, prekleto, prekleto!!!"sem začela preklinjat.
"Kaj je narobe?"je vprašal Alex, ki je medtem prišel v sobo. Prek moje rame je pogledal skozi okno. Prebledel je. "Sranje!"
Obrnila sem se. Stvari moram vzeti v roke, sem si govorila v mislih.
"Alex, vzemi Alexo. Pojdita po poti mimo Cullenovih. Potem pojdita po najdaljši poti do moje hiše v Londonu. Jaz in Raph bova šla po drugi poti. V stiku bomo prek najinih misli," sem rekla. Pokimal je.
Stekla sem v najino sobo in na dan privlekla štiri nahrbtnike. Šla sem nazaj v otroško sobo. Dva nahrbtnika sem podala Alexu, dva pa sem obdržala. Iz Raphove omare sem začela vleči najpomembnejše stvari in jih dala v nahrbtnik.
"Mami, oči, kaj se dogaja?"sta spraševala Alexa in Raph, medtem, ko sva z Alexom pakirala.
"Imamo izziv. Rešiti se moramo iz njega, kot iz pasti,"sem rekla.
Spakirala sem še svoje stvari. Na pas sem si dala še dve moji pištoli in oblekla vetrovko. Obula sem se v pohodniške čevlje.
"Raph, obleči se in obuj kaj primernega za v gozd,"sem rekla, ko sem si zavezovala vezalke.
"Gresta v neskončni gozd?"je zaskrbljeno vprašal Alex.
"Ne,"sem se zlagala. Takrat pa je pritekla Alexa.
"Laže!"je vzkliknila. Vzravnala sem se in zagodrnjala.
"Kaj?! A si normalna? Če se mi izgubiš...,"je panično začel Alex, pa sem ga prekinila,"Ne bova se izgubila. Obljubim." Alex je pogledal Alexo, da bi mu ona povedala če lažem.
"Resnico govori,"je rekla.
"Greva" sem rekla Raphu, ki je prišel v sobo. Naprtala sem si nahrbtnik na hrbet, prijela Rapha za roko in z njim stekla iz hiše.
~Pazita nase,~sem rekla Alexu v mislih.
~Enako,~je odgovoril.
Z Raphom sva stekla v gozd.
~Držita se v sencah,~sem še sporočila Alexu in prekinila zvezo.
19. februar 2013
u108932
u108932
neeeeeeeeeeeeeext
19. februar 2013
u110901
u110901
next!!!
23. februar 2013
u73962
u73962
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. marec 2013
next
01. marec 2013
Prebrala sem prejšnjo in zdej nadaljevanje sm nova in brez te zgodbice ne morm živet tko da NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXTTT!!!!
01. marec 2013
Hej vsem skupaj.
Hvala ker berete in en next za vse!
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
*Alex*
Z Alexo sva ostala sama. Pogledal sem jo. Bila je prestrašena.
"Kaj bo z nama?"je vprašala. Glas se ji je tresel.
"Šla bova k tetki Nessi,"sem (narejeno) samozavestno odvrnil.
Na hitro sva s pakirala. Potem sva šla v avto in se odpeljala.
Pred njihovo hišo sem trikrat potrobil. Skozi vrata je skoraj takoj pritekla Nessi. Za njo pa še Bella, Edward in Jacob.
Z Alexo sva izstopila iz avta.
"Kaj se je zgodilo?"je vprašala Nessi.
"Vrnil se je. Tisti zaradi katerega sva morala oditi,"sem pojasnil, "Angel in raph sta odšla na pot skozi neskončni gozd. Dobiti se moramo v Londonu."
"Razumem,"je dejal Edward.
"Lahko nekaj časa ostaneva"je vprašala Alexa in se skrivala za mano.
"Seveda,"se je nasmehnila Bella.
"Hvala,"je dahnila Alexa.
"Pridite,"je rekel Jacob in pomignil proti vratom. Alexa je stekla k njemu in ga prijela za roko. Nasmehnil sem se.

*Angel*
"Pazi malo, Raph,"sem siknila, ko je že stotič padel v potok. "Nali si vodo v čutaro,"sem dodala in mu jo podala. Ubogal me je. Na srečo ni padel. Sklonila sem se in zajela vodo v roke.
Potem sem začutila volka. Dvignila sem pogled od vode v mojih rokah in ga zagledala. Mirno naju je opazoval.
"Raph, poglej,"sem šepnila. Pogledal je v smer kamor sem jaz gledala. Zastal mu je dih. Potiho sem se zasmejala.
"Nič ti ne bo, dokler boš ob meni,"sem rekla.
"Kako to?"je vprašal.
"Ker se živali ob meni počutijo dobro. To je moja moč,"sem razložila.
"Kul."
Volk je prišel bližje. Imel je krvavo taco. Prijela sem nahrbtnik in odšla do njega.
"Lahko...?"sem potiho vprašala. Volk je komaj vidno prikimal.
02. marec 2013
neeeeext
coool
02. marec 2013
u110901
u110901
waw
neeeeeeeext!
02. marec 2013
u108932
u108932
neeeeeeeeeeeeext
03. marec 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxttt
03. marec 2013
next!!!!!!!!!!1
04. marec 2013
Iz nahrbtnika sem potegnila prvo pomoč in pomignila Raphu naj pride bližje. Pokleknil je zraven mene. Vzela sem razkužilo in vato. Malo razkužila sem dala na vazo.
"Malo bo bolelo,"sem rekla volku. On me je smo previdno opazoval.
Položila sem vato na rano. Volk je zacvilil.
"Vse bo v redu,"sem zašepetala in z vato očistila rano. Potem sem vzela še eno in rano obrisala. Izvlekla sem povoj in ga volku trdno povila okoli tace.
"Tako, pa sem,"sem rekla in pogledala moj uspeh. Kaj hočem, nekoč sem hotela postati medicinska sestra. A takrat sem bila človek po imenu Valerija. Zdaj pa sem Dampir.
Volk se je stisnil k meni in me obliznil po obrazu.
Nasmehnila sem se in ga pobožala.
-Hvaležen sem ti. Zvest ti bom do konca življenja,-sem zaslišala njegov glas v moji glavi.
"Hvala,"sem se še bolj nasmehnila. Potem me je prešinilo. "Ali mogoče poznaš najbližjo pot iz tega čarobnega gozda v Anglijo, v Londonski gozd?"sem ga vprašala.
-Poskusil se bom spomniti,-je odvrnil.
"Kako ti je ime?"sem še vprašala.
-Pogumni orel. V našem klanu imamo imena, kot staroselci.-
06. marec 2013
u108932
u108932
neeeeeeext
06. marec 2013
u110901
u110901
neeeeeeeeext!
09. marec 2013
next!!!!!!!!!!!
09. marec 2013
u110901
u110901
http://www.igre123.com/forum/tema/moja-bff-je-vampir!/45861/ zgodba polna zapletov.Isabella je zaljubljena v dva fanta.kako naj si to prizna?s kom bo na koncu?z nekaj presenetljivimi dejstvi
preberite,ne bo vam žal
(sorry za oglaševanje)
p.s.:Kdaj bo next?
30. marec 2013
Sori ker dolgu ni nexta, sm zdej nimam ideje tolku za to zgodbico. K jo dobim bom spet napisala next.
sori
28. april 2013
u110901
u110901
ah,upam da bo kmalu,saj ha že komaj čakam
05. maj 2013
u73962
u73962
nextt
05. maj 2013
evo
lejte dolgu nism nextala in zdej bom
mogoče ne bo tako kot ste si zamišlali
sori kr je kratek.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
*Angel*
"Jaz sem Angel in to je moj sin Raph,"sem rekla in pomignila proti Raphu.
Pokimal je. Vstala sem in onadva sta mi sledila.
"Kam moramo?"sem vprašala. Pogumni orel je brez besed stekel proti severu, midva pa za njim. Tekli smo tam okoli ene ure.
Nenadoma je Pogumni orel priletel na tla.
Zagledala sem mojega najhujšega sovražnika.
Petra.

*Alex*
"Samo nekaj časa bova tukaj, dan ali dva, nato pa bova odšla proti Londonu,"sem razložil Renesme. Pokimala je.
In res sva. Po dnevu sva se odpravila proti Londonu.

* * *
Hodila sva po nekih ulicah, ki mi niso bile najbolj všeč. Nekdo nama je sledil. Ulica se je skoraj že končala. Zavila sva v naslednjo in se znašla pred betonskim zidom. Ni bilo več izhoda. Obrnil sem se in takoj je proti meni švignila pest. Z glavo sem priletel ob zid in se zrušil na tla.

*Alexa*
Prestrašila sem se. Mama me je naučila, da sem z očkom varna. Poskušala sem se izmikati neki udarcem napadalca, a mi ni uspelo. Kmalu sem se zrušila na tla poleg očeta.

*Angel*
"Prasec!"sem zakričala, "Kako si drzneš!?"
"Pa daj no, saj veš da ne smeš preklinjat pred otroki. Čisto ti je podoben, ta mulc. Samo oči... Oči ima po njegovem OČETU,"zadnjo besedo je izrekel kot največja žalitev na svetu.
"Idiot! Ne boš mi ukazoval!"sem se zadrla. Zarežal se je in zamajal z glavo.
"Oprosti, ampak če rečem, da se ne boš vrnila iz tega gozda, se tudi ne boš. NIKOLI!"
Zasmejal se je in stekel proč.
"SRANJE!" edina vozovnica za pot domov je umrla. Nikoli ne bi smela iti v ta gozd.
Sranje!
05. junij 2013
u110901
u110901
neeeeeext!
08. junij 2013
next
08. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg