Forum
u113251
u113251
Vem da je tega sranja več k zadost,ampak rada piše/govorim ljudem o seb....Nevem če vam bo ful neki oh in splolh ker bo pač to moj dnevnik in ne mislm nč dodajat/spreminjat razn mojga imena ker bi rada ostala pod anonimo (imena k so izmišlena bofo oznaćena u * npr.: Ana*).
Zakaj glih na to stran? najmn mojih podatkou rabjo predn se učlanm vem butast .
.
..
...
....
.....
......
.......
Joj kok mi gre ta člouk na jetra,res vidt ga ne morm - sem rekla.
Ana*: Ane da men gre tut na živce kr neki je važn in te cune kaj pa misl da je?
Js: Pa dej no kr neki se objema
Ana* : On je res najbl fuknjen pedr na svetu.
Js: A veš da bo na zaklučni prireditvi v telovadnci slikou
Ana* : Slikou kaj ?
Js: Jao a ne veš da je fotograf?
Ana* : Resno? zej mam pa še slabši mnenje o nemu!

Končno je prišla zaključna prireditev - zadnji dan šole!
Prireditev je bila dobesedno BEDNA. In res takrat imenovan "pedr" je fotografiral vse navzoče .Ker res drugega dela ni bilo sem opazovala vsak njegov gib. Počasi se mi je zdel zanimiv res čudno. Ko ga je ravnateljica poklicala "Luka Volk" se mi je zavrtelo kri po žilah mi je šla 3x hitreje,srce mi je bilo hitreje kot lahko. Postala sem odsotna nisem se več zavedala ,da sploh sem kjer sem. Luka Volk,Luka Volk, Luka Volk,Luka Volk mi je odbijalo po glavi. Počutila sem se grozno. Nekako sploh ne vem kako je minilo vse tako hitro in ko sem pogledala na uro je kazala 12:55 - uf konec. Tekla sem kakor lahko do avtobusa in si želela samo še na facebook pogledati njegov profil.
Končno pridem domov in začnem odklepati vrata.
A za menoj je stala mama in mi dejala : Mia* ne hiti vse je že pripravljeno ti se samo v avto usedi pa gremo!
Jaz:Gremo?Pripravljeno?
Mama: Joj ti si pa čisto zmedena že v Ponedeljek si si pripravila stvari za na morje!
Jaz: Saj(naredila sem se kod ,da nisem pozabila ) , samo nekaj sem pozabila v svoji sobi.
Mama : Kaj pa?
Jaz : ammmmm,pozabila sem tisto majco z "smejkoti".
Mamaem jo že jaz dala v kovček.
Jaza še....
Mama: (me prehiti) Brez ugovarjanja ,takoj v avto tako ali drugače imaš pa vso "šaro" še na morju.

Na morju sem skoraj pozabila nanj dokler mi ni Lea* rekla če greve na internet h počitniškem domu kjer WI-FI nima kode. Seveda ,da nisem odklonila povabila. In seveda kot vsaka najstnica se pogledala njegov profil.
Waa kakšna proflina oo joj!
Ko pa sem pritisnila na gumb "DODAJ PRIJATELJA" se mi je pojavilo neko čudno obvestilo in gumb "DODAJ PRIJATELJA" je izginil .
Tako pa sem vsak dan hodila gledati njegovo "profilno"

Vem Luka zgleda ful starejši kukr je - čikiri na fejsu .
.
..

….
Nadaljujem pol zvečer napišem še na kratko vse do zej - tut današn dnevnik bom (tut brez Lukata na sploh use kar mi dogaja no po čekiri še zvečer )
19. november 2012
next
19. november 2012
u108357
u108357
nnnneeeeeeeexxxxxttttt
19. november 2012
u113251
u113251
ammm ne morem ker si tegale nekak nism zmisnla bom zvečer predn bom šla spat al pa mogoče pol okol 6h?
19. november 2012
u113251
u113251
*nemorem naprej pisat
19. november 2012
u108357
u108357
ok
19. november 2012
u108357
u108357
sem poslal naprej tvoj dnevnik kot si ukazal