Forum
no vglavnem razmišljam,da bi tudi jaz napisala eno zgodbo,najstniško seveda,vi mi samo povejte ali naj napišem ali ne,ker če je nebo nihče bral bo beda kuj tak samo pisat !
02. junij 2012
u88946
u88946
da da da da sej link ko bo
02. junij 2012
napisi
02. junij 2012
u33976
u33976
Ja. sam da ne bo bedna. Nej ma tut mal humorja. lol
02. junij 2012
ja maš prav
02. junij 2012
bom jutri napisala,obljubim da se bom potrudla,da nebo bedna :3
02. junij 2012
ali bom pa kar zdaj haha,ker se mi pač da!
2.september
Šit,prvi dan šole je in prav danes se mi je pokvarila budilka,zato bom že prvi dan naredila slab vtis,saj bom zamudila. Ko sem se končno popolnoma prebudila,sem na sebe potegnila majico in oprijete kavbojke,ter si obula škornje,nato pa hitro odšla peš v šolo,saj je avtobus že odpeljal.Ko sem vstopila v razred,so se mi vsi začela smejati,šele po koncu prve ure sem opazila da sem si modrček namesto pod majico oblekla na majico,omojbog kakšna sramota,kar pogreznila bi se v zemljo če bi se lahko,ampak nažalost se nisem mogla. Hitro sem stekla na šolsko stranišče in si nedrček prav oblekla,nato pa sem odhitela k drugi uri,ki pa je bila fizika,najbolj beden predmet ever.Tudi učiteljica je bila zelo čudna,saj ko je vstopila v razred se je začela smejati,češ kako smo veseli,ker imamo fiziko,ja pa kaj še,VESELI?! Prav tako kot je imela čuden smisel za humor je imela tudi čudna očala,zgledala je kot kakšna sova,zato sem jo kar preimenovala v učiteljico Sovo,komaj sem zadrževala smeh in mislim da nisem bila edina !

.......Nadaljujem ali ne?......
02. junij 2012
next
03. junij 2012
u88946
u88946
nesxt
03. junij 2012
še naprej napiši
03. junij 2012
u88946
u88946