Forum
u43161
u43161
bom zapisala moj dnevnik tu te zanima ja -ne I DON'T CEAR!!!!

bš brou?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. april 2011
u43161
u43161
oky negdo je glasovou!

dragi dnevnik,

dons je bil moj dan polomija!! nič mi ni šlo prou. prvo kot prvo moja ''bff'' hoče spet testirt če sma frendice se je fajn sam..jo ko prvo narediš si misliš:HMMMMM GREM ŠE S KOM PROBT!!!'' aja ka sem omenla da smo pisal geo pa da sm se dan pred tem učila samo 1,5 ure???
prauzaprou to je zame vlk sam ne dost aja pa zjutri ona karolina rozman vedn neki sanja o popunem urniku da bomo mel vsak 2. pon novinarskega!!! mislim dons sm pršla pa je bla tam?? NE!!!
aja ana germ (cool punca) mi je dons zjutri pokazala en test od ene njene frendice v višem classu pa sm misla zaka pa gledam kdo bi biu tko piiiiiiiiiiiiiiip da bi dou 2 leta zaporeduma enak test ja logika naša učitlca bilo kak ji je ži ime za geo!!!
začnem rešvt test in ka vidim?????? aja se res no biggy SE JE SAM ISTI TEST KA BI SE GA ZJUTRI LAHK NAPIFLALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to pa je very very very biggy brez y-ja na koncu!!!!!!
aja pol pa sm bla gospodinstvo fprašana!!!! kli+k sm dobla aja se res 4!!!!!! moja piiiiiiiip sošolka ko je bla z mano vprašana pa je dobla 5 pa je znala man ko js
pol pa sm bla obtožena tega da sm kao enemu ka te tak asociira na biebera (hate him) po pomoti v njegovo oz. njeno bučo ruknla v oko!!!!! in koga krivit? mene!!!!! sam zato ker so me v glavo z markerami strelal pa sm bla vpletena!!!!! joi če ste mel slabši dan plis napište da mi bo mal bolš?
bi se razpisal sam grem gleat od deklice do bejbe (morte gleat)
bye do jutr
18. april 2011
OMB ful zanimivo ! to je resnično?
20. april 2011
u43161
u43161
nažalost
20. april 2011
u43161
u43161
za čeri

ja nič bolši ni blo ko včeri k dedku ki je biu operiran sm šla na obisk pa nasrečo nism šla k verouku ker če bi bi mi najverjetneje glava eksplodirala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pa ko hočm komu kej povedat so vsi tiho sam mhm račejo pol pa: kaj?sory nism poslušala
aja pa še naravoslovje smo mel ko nas ma majda ferk ko me tak sovraži ko ka vem me ne pokliče ko pa ve da nimam pojma pa reče:rebeka?
pa sm misla da je NAR zadna ura pol pa vsi:fak zej še pa rzredna menl smo se o kao pomembnih problemah ker po anketi je tak, da je prijatlstvo na 2. pol hrana al ka na 2. znanje na četrtem al 3. pol spoštovanje pa pač na 5. od petih mislim uau ne se če je res to enkrat so moji sošolki med tem ko so se lovili (8.class za btw) so ji roko naredl tak modro da je blo pred pou leta pa ji še zaj ni izgin!!!!!pol pa se čudijo zaka je le tak???????
no pol ko smo prišl z bolnce ob kakih pol šestih sm gledla mal oni kviz ka je na TV3-ju
pol pa še The hills naloge sploh nism naredla pa sm vedla da jo mam mislim kak se mi je dalo ej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sam nwm zaka se počutim krivo če je nea naredim no in pol sm bla na compjutri do devetih pol pa sm se spomnla :aja umila se še nism jupi glava me boli pa glavo prt nč boljšga od tega
no in ker je že cela family spala pa sm si sušila 5 minut pol pa sm pusla da se posuši pol pa itak kam?
igrce špilat!!!!! pa mam suho glavo pol pa OMFG!!!!!!! mela sm tak grozne lase ker sm še vmes okol hodla res nevem kak dans pa je moja frizura še kr
uglavnmolš ko v podelek SAM NE GLIH TAK!
20. april 2011
u43161
u43161
JOOOOOOOOOOOOJ tej pa mi je smeškota tja dal
20. april 2011
u43161
u43161
najdražji dnevnik,
dans bi bil popoln dan če nebi šla na plto po pouku! in tko se je začel.........................
pač dons je biu ŠPORTN DAN pa je blo FUUUUL FAJN ker sm šla na 60 pa vorteks pa sm bla na šejeset prva vorteks pa sm mela 23 pa še neki
no in pol sm končal ob prblišn....12.39 pa na poti ko sm vprašala klk je ura sta ena2 se skor da skregala ker je en meu 12.36 drugi pa 13.38 pol pa je popraula pa je rekla ''uppps zej je 12.39 in pol pa smo šli noge so me tak bolele pol pa sm šla na ICE-CREAM in na LOLIPOP pol pa na plato in tu se zgodba začne.................................................
ena2 kre***a sta mene, ''bff'' pa anjo polivala z vodo da sm bla mal mokra in pol karolina rozman ka je bla dežurna se neki čudi ziher si je je misla WTF!!?? ampak po tem sm bla besna na njo ker mi je zjutri rekla da se moja pesem ne rima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
do totga jutra je bla THE BEST sam zej PA NI VEČ!!!
no in sm se posušla in šla domu pa sm šla z NIKIČKO vun pa je bla tam doroteja (ena ka sm jo dos spoznala) pol pa je še BEKIČ vum prišla in pol še ANA!!!!!!!!!
tak da če odšteješ plato PERFECT DAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. april 2011
Haha vi mate vehovarco za razredničarko? Ona je ful fajn, sam na trenutke se razpizdi
23. april 2011
u43161
u43161
ja hahahaha ŁoŁ
23. april 2011
Še pišiiiii ; ful zanimivo
25. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg