Forum
u20895
u20895
Ana je mlado,15-letno dekle,ki vsak dan piše svoj dnevnik.Vanj piše tako slabe kot dobre stvari.Ko pa dnevnik izmakne Anin brat Samo,ki obenem tudi vohuni za vohunsko skupino ~Dear Diari~,pa se začnejo dogajati grozne in boleče stvari.

Nadaljujem??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. oktober 2010
u20895
u20895
če dobim dva komentarja nadaljujem
29. oktober 2010
u27744
u27744
ja dj!
29. oktober 2010
u27744
u27744
ja next!
29. oktober 2010
u27744
u27744
evo sta že dva2
29. oktober 2010
u20895
u20895
ok sam mal de se spomnim
29. oktober 2010
u20895
u20895
Ana se je zbudila ob 5.30.Prižgala je računalnik in se vpisala na Facebook.Tedaj je videla,da ima novo prošnjo za prijateljstvo.In tedaj je zagledala svojega sanjskega fanta.Ime mu je bilo Goran Ilič.Hodil je v njeno šolo v sosednji razred.A to je bila nekako ljubezen na prvi pogled,ker se je Ana zaljubila v Gorana na prvi pogled.Vsa blažena je kliknila 'Potrdi' in vsa presrečna ugotovila,da je Goran na klepetu.Napisala je 'oila' in čakala na Goranov odgovor.Njun pogovor je bil takšen (G-Goran,A-Ana):
A-oila

G-živjo,miškica
A-zakaj pa miškica
G-to je nekako težko razložiti.na tvoji sliki se mi zdiš seksi,pa te kličem miška
A-aha
G-bi se jutri zvečer dobila?
Ani je zastal dih.Sicer je Gorana prav dobro poznala,a so ji roke kar same natipkale 'ja'.
A-ja
G-mi napišeš tel. številko?

A-zakaj
G-če se hočeš dobiti,te moram poklicati kajne?
A-051337452

G-030663510
A-hvala
G-oh..zdaj moram iti.veliki brat mi bo zasedel računalnik.pokličem te jutri popoldne
A-adijo
G-adijo,seksi bejbi. *cmok*
29. oktober 2010
u20895
u20895
sej mam že mal napisano tko de lohko kar zdej nadaljujem če hočeš
29. oktober 2010
u20895
u20895
Bila je presrečna in histerična hkrati.Takoj se je oblekla in 'odšpurala' v kuhinjo,kjer si je pripravila belo kavo in opečene kruhke z maslom.Hitro je pojedla in si takoj umila zobe in lase.Ko je to storila,se je poškropila z mojim dišečim parfumom.Potem se je uredila in zbudila mamo.Ker je bila oblečena v modro krilo z zarezami in v zeleni pulover z veliko rožo je mama menila,da Ana izgleda super,zato si je v uho vtaknila še uhan v obliki srca.Potem se je naličila in končno...odprava v šolo!
29. oktober 2010
u27744
u27744
JA sam moram najprej to prebrat!
29. oktober 2010
u20895
u20895
ker sem pisala že prej sam zdej sem se odločnla de objavim
a nadaljujem
29. oktober 2010
u20895
u20895
ok
29. oktober 2010
u27744
u27744
ja hitro next!
29. oktober 2010
u20895
u20895
V šoli se je silno dolgočasila.Ko je bilo pouka konec,je stekla domov in se prijavila na Facebook.Presrečna je ugotovila,da je Goran na klepetu.
A-ojla
G-ooo,seksi bejba
A-kako si
G-super.bi se dobila ob šestih pri starem hrastu?
A-jaaa
G-prav.

A-...
G-kaj praviš,da sva na plaži...se sprehajava...ti si samo v modrčku in hlačkah..

A-aa?
G-potem se uleževa.dovoliš mi,da ti počasi odpnem modrček...
A-stop!

G-vržem ga v morje...božam te po prsih,ti zlezeš name...
A-goran...prosim te!
G-položim te s sebe...ti počasi dajem dol hlačke...

A-!

G-potem te pobožam tam.zlezeš name,jaz nate...
Ani je bilo dovolj.
A-ne pridem na zmenek!
G-oprosti.pridi,no!
A-saj pridem!
Potem se je Ana izklopila iz računalnika in naredila nalogo.Ob pol šestih je šla proti hrastu.Tam jo je čakal Goran.Njegovi rjavi lasje so se lesketali v vetru.Videlo se je,kako so se mu zasvetile oči..
"Ana!" je vzkliknil,stekel k Ani in se je dotaknil po rami.
nadaljujem?
29. oktober 2010
u27744
u27744
ja hitro. am a lahk daš še kakšne fotke?
29. oktober 2010
u20895
u20895
ja čak
29. oktober 2010
u20895
u20895
Ana ga je grdo pogledala.
"Zakaj," se je vsulo iz nje. "zakaj mi pišeš to?Goran,zakaj?Zakaj,zakaj?"

Goran jo je pogledal.

"Oprosti," je rekel. "Ampak...zaljubljen sem vate...in....upam,da razumeš...ti si moja prava ljubezen!" Ana ga je gledala.
"Kaj?" je izbruhnilo iz nje. "Goran!Jaz sem tudi vate!Tudi ti si moja ljubezen!Prava!In po eni strani mi je bilo všeč tisto tipkanje,le počutila se nisem dobro!" Goran jo je pogledal.Potem jo je pritisnil ob hrast in ji šepnil: "Te lahko poljubim?" Ana je pokimala,zaprla oči in se prepustila Goranovim mehkim ustnicam.Bile so sladke kot čokolada z lešniki,mehke kot blazina in udobne kot Anina postelja.

"Hvala," ji je rekel Goran. "Bi hodila z menoj?"
"Seveda!" je brez pomišljanja zavpila Ana. "Prosim,poljubi me še enk...." Stavka ni dokončala,saj jo je Goran poljubil-po francosko.Njegov jezik je bil gladek,moker in Ana se je počutila kot v nebesih.Potem se je Goran zamenjal z Ano in zahteval,da ga tokrat poljubi ona.Ana je nekaj časa pomišljala,nato pa skočila in njene ustnice so kar 3 minute 'počivale' na Goranovih.
"Oh,Ana!" je bil vzhičen Goran, "poljubila si me!"
"Ja," je odgovorila Ana. "Ker te ljubim."
29. oktober 2010
u27744
u27744
ok tnx!
29. oktober 2010
u20895
u20895
Goran:

29. oktober 2010
u20895
u20895
Samo:

29. oktober 2010
u20895
u20895
Ana:

http://thetennistimes.com/wp-content/uploads/2008/09/ana-ivanovic111.jpg
29. oktober 2010
u20895
u20895

29. oktober 2010
u26320
u26320
Cool
29. oktober 2010
u20895
u20895
nadaljujem ?
29. oktober 2010
u27744
u27744
jp hitro!
29. oktober 2010
u20895
u20895
Potem sta se poljubila.In ponovno.Poljubljala sta se do sedme ure zvečer.
"Ana!" je vzkliknil Goran. "Domov moram!Bodi na Facebooku ob pol osmih!" Ana je pokimala in se odpravila proti domu.Danes je bil njen srečni dan,saj se je zbližala z Goranom!Ko je prišla domov,se je vpisala na Facebook.Goran je že bil na klepetu.
G-moja ljubica ana!moja najbolj seksi bejba na svetu!
A-goran!
G-ti lahko kaj napišem?
A-seveda
G-predstavlaj si,da sva na počitnicah...v počitniški hišici ob obali..nikjer ni nikogar..

A-hm..
G-ta večer stopiva iz hiše,ti si samo v kopalkah in kratki majčki..
A-mhm..
G-jaz sem samo v kopalnih hlačah...sprehajava se po plaži...
A-goran,nadaljuj!
G-potem se uleževa ob razburkajoče valove...

A-mhmhm...
G-tebi odplavi majčko...ti se primeš za modčke...

A-daj no!
G-jaz te poljubim...
A-ja?
G-potem se počasi obrnem k tebi...ti počasi odmaknem modrčke...
nadaljujem?
29. oktober 2010
u20895
u20895
Tedaj Ana zasliši,da je domov prišel Samo,ki je zelo siten in seveda želi Ano vedno spoditi iz računalnika.
A-goran iti moram
G-ooh že?jutri se dobiva enako kot dones.
A-adijč
G-pa-pa,moja mlada mačkica
Ana se je odjavila,se udarila po čelu in stekla na večerjo.
"Mami!" je poklicala mamo. "Zaljubila sem se v Gorana in on tudi vame in pravi da sem najlepša na svetu!"
"Ljubica!" je vzkliknila mama in jo pobožala. "Našla si svojo ljubezen!Samo pazi,da ti kakšne ne zagode!"

Ana in Goran sta od tistega dne vsak dan hodila k staremu hrastu,kjer sta se poljubljala,Goran je Ani prinašal sladkarije,jo poljubljal,otipaval...Nekega večera,ko sta se spet dobila pred starim hrastom,pa je Goran poljubil Ano in ji kot vedno cmoknil 'cmokec' na nos.

"Anči," ji je rekel, "jutri je sobota.Mama mi skoraj vsako soboto dovoli,da zjutraj grem z vlakom do nekega samotnega jezera,ki sem ga sam odkril,se tam kopam do poldneva,potem pa se z avtobusom odpeljem do bližnjega mesta,kjer grem na kosilo in nato še malo naokrog,v park,v kino,v slaščičarno.Okoli šestih se vkrcam nazaj na vlak,potem vlak odpelje nazaj.Mama gre vsako soboto k prijatelju,tako da je ni do nedelje.Pomislil sem,da bi to soboto in nedeljo skupaj izkoristila.Si za?" Ana je gledala Gorana,ga poljubila na nos in zaklicala 'Seveda!',takoj zatem pa dodala: "Goran,mami sem že povedala o tem.Vendar pa imam brata Sama,ki sovraži ljubezen in bo na vsak način želel izmakniti moj dnevnik."
"Dnevnik vzameva s seboj!" je zagotovil Goran,poljubil Ano in tako sta se razšla.Doma pa je mama Ani takoj dovolila,da gre z Goranom,in Ana je pričela pakirati prtljago.
29. oktober 2010
u27744
u27744
jp!
29. oktober 2010
u26320
u26320
jaaaa
29. oktober 2010
u20895
u20895
Potem je poklical Goran.
G-Živjo,piškica moja miškica!
A-Živjo!
G-Jutri zjutraj ob osmih bodi pred mojo hišo.
A-Z veseljem.

G-Čau piškica moja miškica.prejmi lep cmokec od Gorana.
A-cmok!
Ko je prenehala telefonirati,si je umila zobe in v kovček vrgla dva para spodnjih hlačk,kopalke,tri pare nogavic,kratke hlače,kratko majico in dva para nedrčkov.Ko je to storila,je zaspala.
Zjutraj se je zbudila neverjetno navdušena.Umila si je zobe,v žep hlač vtaknila 5 € in odskakljala do Goranove hiše.Goran jo je že čakal.Pešačila sta do avtobusne postaje,počakala 10 minut in pripeljal je taxi.Ta ju je odpeljal do želežniške postaje,kjer sta imela časa še pol ure.Ana je smuknila na stranišče,Goran pa v kavarno po kakav in sendviče.Pol ure kasneje sta se vkrcala na vlak,v zadnji kupe,kjer ni bilo nikogar.Prtljago sta odložila na tri sedeže,si sezula superge in se ulegla na dva sedeža.Goran je božal Ano po lasrh,ta pa se mu je nasmihala.Potem pa sta se poljubila in nato sta se poljubljala in poljubljala.Ano je prevzela strast in nato je Goran Ano pobožal po prsih.Potem sta se ustavila in izstopila.Z avtobusom sta se odpeljala do bližnjega hotela,od hotela pa sta pešačila skozi gozd.Ana si je odvihala hlače,da je ne bi praskale veje,in končno sta prispela.

Tu je bila majhna obala iz peska,kočica iz lesa in razburkano morje.Kot nalašč pa je bila za kočico postavljena še kopalnica.Goran je pomežiknil Ani,šla sta v kočico in zaklenila vrata.Zložila sta prtlljago,Ani je postalo vroče in zato si je zavihala hlače.Toda v kočici ni bilo dveh postelj.Bila je samo ena postelja.Goran je Ano vrgel na posteljo,jo poljubljal in poljubljal,dokler ni bilo Ani dovolj.Hotela se je izmakniti,toda Goran je bil hitrejši in ji je spretno iztrgal majico iz Aninega telesa.Ana ga je udarila,si oblekla majico in stekla na plažo.
29. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg