Forum
u43132
u43132
v tej zgodi je nekdo,ki ni vampir,pol pa sreča vampirja in začne se vojna med volkodlaki pa vampirji.
nebo tko prov kokr pa twilight ki ga sploh nism gledu xDD
lol
ok

a nrdim?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. april 2011
u43132
u43132
smallert je odprl svoj dnevnik,medtem ko je umiral.saj vem,kmalu bo prišla njegova usodna ura.volkodlaki zmagujejo.
ZAČETEK DNEVNIKA
To sem jaz,in to je moj dnevnik.ravnokar pišem vanj,kaj se je danes zgodilo.ok,pa gremo od začetka.
11.2.1892.

jem čips in se bašem za televizijo.čips je zelo okusen,ko naenkrat odletijo vrata in pride neka postava.skoči name.odmaknem se in ga udarim,a me je prijel za roko, da je kar pokalo.z hladnim,okrutnim glasom je izgovoril: to boš še obžaloval.v njem ni bilo niti kančka toplote,niti kančka usmiljenja.le prijel me je in vrgel,zabolelo me je v nogi in nato me je ugriznil.pekoča bolečina se me je prijela,raznašala po vsem telesu in naenkrat sem padel v nezavest.Gledal sem,buden sem bil,vse v mojih organih je delovalo,le premakniti se nisem mogel.pristal sem v bolnišnici,zunaj je bil hrup.sploh nisem mogel spati,povsem buden sem bil.Moje ime je Smallert,sem zbegan v bolnišnici.naenkrat sem zagledal starca pri meni in zadišala mi je kri...človeška kri!!
arrght...saj nemorem ubijati.skočil sem preč in stekel po bolnišnici.v nekaj sekundah sem bil že zunaj.nevem kako,ampak se je pač zgodilo.šel sem v gozd in se sesedel.naenkrat sem zavohal kri medveda.izsledil sem ga,bil sem oprezen pri moji nalogi,in naenkrat sem skočil nanj in ga ubil.spil sem mu kri in kmalu je umrl.ko je umrl,je imela kri okus po plesnivem siru.ampak prej je bila tako okusna.HOTEL SEM JO SPITI ŠEE!
naenkrat sem zagledal človeka,lovca,in njegova kri je dišala.spil sem mu jo in bila je bolj okusna kot medvedova.začel sem piti človeško kri.zaradi nje sem postajal močnejši.kmalu sem se odžejal in se pretvarjal,da ni nič.
21. april 2011
u20249
u20249
next
23. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg