Forum
u164129
u164129
Ne vem, kje začeti. Toliko stvari se je zgodilo v nekaj dneh. Najbolj se mi je v spomin vtisnil prav on. Vodja njih. Povedala vam bom presenetljivo zgodbo, ki bi pretresla vsakogar. Tudi vas. Dobro se namestite na stolu, saj boste izvedeli za grozo ki se jo je nemogoče predstavljati. Za grozo, ki mi je spremenila življenje. Za grozo ki me je uničila.

Skozi srhljivo zgodbo boste spremljali šestnajstletnico Marie Parker, navadno najstnico ki živi svoje življenje kolikor se le da. Ima mamo Jessico in očeta Willa. Je edinka ampak ji to ustreza. Ima tudi najboljšo prijateljico Samantho, ki ji stoji ob strani vedno in povsod. Nekateri jima pravijo da sta kot rit in srajca. Marie ima majhnega psička Floffyja. Ime zanj se je domislila, ko je štela 11 let. Ob prostem času se rada prepusti toku in ustvarja. Risanje je njena strast že od malih nog. Imela je zelo lepo življenje, dokler ni odkrila nekaj, kar ji je zaznamovalo življenje za vedno...

Budilka je spet glasno zazvonila. Že dvajsetič, če sem natančna. Leno sem se pretegnila in ugotovila, da bom zamudila v šolo, če se pri priči ne vstanem. To me je prebudilo iz lenobe in kolikor hitro sem odšla do moje omare. Iz nje sem vzela nek moder pulover in bele kavbojke. Nataknila sem si še nogavice, se počesala in spletla kiti ter se namazala z maskaro in črtalom. Na usta sem si nanesla še malo bleščeče šminke in odšla v spodnje nadstropje. Na hitro sem vzela jabolko se oblekla v bundo in nataknila svoje škornje. Zunaj je bila huda zima in niti malo me ni vleklo ven, vendar sem morala, če nisem hotela zamuditi avtobusa. Po poti sem jedla jabolko in na eni rami nosila mojo težko torbo. Vmes mi je velikokrat skoraj spodrsnilo, vendar sem se na srečo obdržala. Na avtobusni postaji me je živčno čakala Sam. Pomahala sem ji in takrat sem v daljavi zagledala avtobus. Kolikor se le da hitro se stekla do Sam in jo skoraj podrla na tla. Avtobus se je v tistem hipu ko sva se s Sam vstali pripeljal na postajo. Kamen se mi je odvalil od srca, saj mi ni bilo treba pešačiti v šolo.

Ja, ja vem... Zdle je še full bedn ampak oblubm d se bojo kasnej začeele dogajat nadnaravne reeči. btw nextala bom takoj ko bom lahka kr mam še eno drugo zgodbico...
16. februar 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeext
18. februar 2014
Next
18. februar 2014
u164129
u164129
Kot vsak dan sva s Sam sedle na isto mesto, kot zmeraj. Pogovarjale sva se o ženskih rečeh. Saj veste o modi, fantih itd. Po 10 minutah vožnje smo odšli iz avtobusa. Danes je bil ponedeljek. Dan, ki ga sovražim. Sam je izginila neznano kam, jaz pa sem odšla do svoje omarice. Ven sem vzela zvezke za geografijo. Ta predmet sem najbolj sovražila, saj smo imeli zelo tečnega učitelja. Gospoda Benetta. Kmalu je zazvonilo in vsi, ki so bili pred trenutkom na hodniku so odšli v svoje razrede. Tudi sama sem stekla do geografske učilnice in počasi odprla vrata. Vsi so že sedeli, vključno z učiteljem. O ne. Spet bom v priporu. "Gospodična Parker!" glas učitelja Benetta bo po vsem verjetnosti v mojih ušesih odmeval še jutri "zamujate!"je dodal in si popravil svoja očala. Zdaj bo spet rekel, da sem v priporu: "Po pouku boste v priporu!" no, kaj sem vam rekla? Na to sem že navajena. Zavila sem z očmi in s ponosno ter dvignjeno glavo odšla do svoje mize.

Glas zvonca je zajel vso šolo. Ta je naznanjal, da je konec pouka. Pa ne zame. Čaka me še dvourna pridiga o zamujanju. In spet sem odšla v geografsko učilnico. Tam so sedeli kakšni štirje fantje in dve punci. Sedla sem v klop in čakala učitelja, da bo stopil v razred. In res, čez kakšnih pet minut je prišel z nasmehom na obrazu. O ne. To ne pomeni nič dobrega. Vsaj zame ne. Učitelj je čez trenutek ali dva začel govoričiti: "veste danes ne boste posedali tukaj, vendar boste pospravljali šolsko podstrešje!" izbulila sem oči. Jezno sem zavpila: "Pa kaj mislite, da smo vaši šužnji?! No naj vam povem, da ne! Če vam je prav ali ne vendar jaz imam raje sedeti tu in gledati v prazno!" učitelj se je hudobno nasmehnil in rekel:"okej, ti kar, samo bom potem vse tvoje odlične ocene spremenil v nezadostne!" izbulila sem oči. Ali to učitelji lahko naredijo? Nisem hotela imeti sami enk v redovalnici zato sem se predala usodi...

ok v naslednjem nextu se bo pa začel ! verjetno ga dobite kumi u soboto.
18. februar 2014
next hitreje ne v soboto v sredo
18. februar 2014
Next
11. februar 2017
Nika_the.queen
Nika_the.queen
Hello kdaj bo Next ves kak dovg nazaj si napisala tale Next
06. marec 2017
nexta nebo ker se je igralka izbisala
07. marec 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani