Forum
Hei sem Sanja Lovrec stara sem 13 let . v šoli nisem ravno dobra ampak imam veliko prijateljic. Ukvarjam se z glasbo igram kitaro, in pojem. Ukvarjam se tudi z športi kot je bordanje, nogomet in motocross. Jooj jutri pa spet ta šola in še prva ura slovenščina od kar je prišla profesorica nazaj ni več tako zanimiva. No da vse razložim od začetka: Bil je ponedeljek 1 september in imeli smo prvo uro slovenščine v razred je prišla gospodičan z dolgimi črnimi lasmi, petami, bila je velika in šarmantna stara priblišno 25 let fantje so vsi samo gledali za njo. Takrat je rekla: »Pozdravljeni sem profesorica slovenščine Tamara Duh in tukaj bom tri mesece, dokler nebo vaša profesorica okrevala.« Ta profesorica je bila Legenda vsi so jo imeli radi nikoli nam ni težila s celo stranjo domačih nalog in še na koncu ure smo poslušali našo najboljšo glasbo. Ampak trije meseci so minili kot bi rekel »Keks!« in že se je poslavljala. Od tega sta minila že 2 meseca ampak še nam je vedno težko pri srcu. Bila je tako cool!!! Rekla je da bo nas še prišla kaj pogledat ampak do zdaj še ni bilo nič s tem. Z mano je konec kašljam bolijo me ušesa in še »rit« so mi operirali GRRRR…. Zadnje čase mi gre vse narobe. Upam, da bo jutri v šoli vse vredu ker če nebo bom ponorela pa to ne malo še čivčni zlom bom dobila! Zdaj trenutno poslušam neko čudno pesem ampak se mi je ne da ustaviti ker mam zadosti problemov s pisanjem !  Mama mi že teži da moram dol iz računalnika ker se moram učit » Mami ne da se mi!« kako hitro en teden minejo počitnice šola pa se vleče in vleče in vleče kot špageti. Mmm špageti! Ah pozabila sem povedati kje sem doma. Doma sem v majhni vasici po imenu Očeslavci v veliki rdečo sivi hiši. Mama je po poklicu frizerka oče pa monter. Imam mlajšo sestro po imenu Kaja ( res je zelo tečna ne želi si sestrice…) imam rjave srednje dolge skodrane lase sem majhne postave in rada nosim kavbojke , kratke majice(krila odpadejo!) in puloverje… obujem pa skejterske čevlje. Imam veliko sobo polepljeno s plakati različnih pevcev, imam tudi balkon itak vseeno ker nič ne hodim na balkon . Aja pa še nekaj seveda sem zaljubljena kot vsaka najstnica ampak žal nebom povedala v koga haha pa sem te! Ah moram iti se vidimo še kaj  upam ! Adijo !
04. november 2012
Neext Sanja
!!
04. november 2012
next
05. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg