Forum
No okej...tuki bom pisala o sanjah k jih jst sanjam in kkšne so čudne, ene so smešne, ene žalostne, ene nočne more ITD

Obstajajo pa velik vrst sanj, več si lohk preberete na stricu googlu. Men so najlubše lucidne sanje- ko se zavedaš, da sanjaš in lahko spreminjaš dogodke kukr hočš(neki takga). Pa na yt-ju je tut velik o lucidnih sanjah pa kuko jih dosežeč, čeprov se mi zdi to mal smešn.

Boš bral naprej?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. maj 2016
Kero tehniko uporabljas
15. maj 2016
u203810
u203810
Next
16. maj 2016
U petk bom napisala
16. maj 2016
No moje prve lucidne sanje so ble k sm se sprehala uzun pol sm se pa ustavla in ugutuvila da so sam sanje in pol sm ukradla kamion nvm zkva no in uglavnm ful je blo kul pa še ene par podobnih sanj sm mela... Enkrat sm bla paralizirana...da se nism mogla premaknt in ljudje takrt tut sanjajo čudne reči...pa grozlive. Takrt sm jst sanjala da me je neki dvignlo u zrak in sm bla tik nad postlo in sm slišala glasn šepetanje...k da bi se med sabo pogovarjal 30 ljudi sam ob postli ni blo nubenga. Hotla sm se premaknt sam se nism mogla in pol sm u spanju klicala mami nuben ni slišou. Baje lahk tut na podobn način probaš neki da greš vn iz svojga telesa in se sprehajaš...kot duh...neki tazga...velikrat sm tut sanjala da padam...padam...pa padam
28. julij 2016
Pa še neki vm priporočam...če te u snjah na wc...ne pejt lulat k ne rezultat mokra postla pr 5 letih sm ugutuvila to
28. julij 2016
Hahaha
14. avgust 2016
Aja pa te sanje z duhom to je cist res se je men ze zgodil pa tud to da sem spala se usedla na kavc pa kricala v spanju
18. september 2016
ojoj
18. september 2016
Ane
18. september 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg