Forum
Živijo! Sem Marja stara sem 12. Imam BFF Evo in Anjo. Anja ni ravno moja BFF... Nikoli ni bila.
Le delam se.. Zelo je naivna in obnaša se kot pes odkar... Odkar.. Odkar jo poznam!
Odkar sem jo v 2.razredu povabila na RD se obnaša kot da sva BFF!!!
BTW huh... Ne rada se družim z njo. Je za eno glavo manjša in med "poukom" se čudno obnaša in ne mislim čudno kot malo čudnega smehljanja pa to. Ampak čuden psihopatski smeh in miganje po stolu, Obnaša se kot da jo je kdo privezal na stol in se mora odvezati. Velikokrat gleda po učilnici in se recimo Nini tako čudno zasmeji da misliš da sediš 3 mize stran od psiha!
To je resnična zgodba ki se vsak dan dogaja moji na videz prfektni sošolki Marji...
Še en odlomek...
Ko smo pri ŠPO tekli sem tekla kolikor sem lahko. Pa ne da bi koga prehitela... Da bi si ohranila ugled!
Prehitela sem le par punc saj so nekatere veliko hitrejše od mene. Doma imam kužka Rosia ki se mi zdi da je Maltežan .
Kaj? Tudi perfektnice kdaj pokažemo jeziček !
Pri pouku se je Valentin(Val) učiteljici za ZGO tako lepo nasmehnil da ni bil vprašan!
Ja midva z Valom sva perfektionista tega razreda. Onašati se morava kot da nama nobeden ne sega do kolen. To je le zelo težko ker imam prijatelje ki jih nočem tako obravnavati pa jih moram
Tako hoče moja mami. Ni ji para! Hoče da sem najlepša,najboljša,najbolj prfektna!
tega nisem izbrala jaz...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To bom pisala na vsaka dva dni če bo dovolj nextov!

boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. januar 2016
u187099
u187099
Next
22. januar 2016
Next <3
22. januar 2016
Next
22. januar 2016
Next
22. januar 2016
<3 <3 <3 <3
22. januar 2016
Next
22. januar 2016
Next
22. januar 2016
Nasmehniti se moram vsakem celo Valu ki ga sovražim. Mogoče se obnašava kot prijatelja a globoko v sebi se sovraživa. Dokler sem živa nebom popustila in bom vedno najboljša učenka! No.. Val je bil prvo leto ko sem prišla razgrajač nogometaš ves čas se je metal po tleh.. Bil je veliko nasprotje vala ki ga zdaj gledamo. Med mojimi najboljšimi prijateljicami se obnašam drugače. Najboljše prijateljice so tiste z katerimi sem se najbolj zbližala.
Moja BFF je samo Eva. No kakorkoli! Pravijo da jim je tisti drugi jaz boljši kot laskanje učiteljici perfektnost in... Hm... In PERFEKTNOST! Vsepovsod moram biti prfektna zakaj ne?
No ja doma se obnašam zelo drugače. No dokler sem ljubljenka in najboljša učenka sem doma kraljica. No tako se mi pustijo vesti.
Bla bla bla! Pustimo že to šolo!
Imam Lil brotherja Matica. Doma je perfektnež v šoli pa... Umm.. Nevem ne briga me preveč. Vem samo da mi je ljubosumen ker dobim toliko nagrad za uspehe on pa skoraj.. Nič!! Ta občutek ko enkrat zavladaš nad mlajšim bratom je dober!
Ne more te več zafrkavati ne bo te več sekiral! Ha Ha Matic kako se zdaj počutiš?
Sigurno ne dobro! Zadnje čase sem malo popustila bila sem 3. najboljša pri kontrolki.
KAJ!? BFF Maša in Lara sta močno držali prvi dve mesti in dali celemu razredu vedeti kdo je zdaj dober. No Maše ni bilo v šoli. Le Lari je na obrazu igral tisti posmehljiv nasmešek. No vsaj od Vala sem bila boljša! Veliko boljša!
Nič to je to za zdaj!
ADIJO DO NASLEDNIČ!!!
22. januar 2016
u187099
u187099
Next
22. januar 2016
Next
23. januar 2016
Next
23. januar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani