Forum
u69607
u69607
Sem Winnie stara sem 12 let,imam mlajšo sestrico Emi ki je stara 5 let,fanta Žana ki je star 13 let,naj frendico Annie stara je 12,Tim od moje bff fant star 13 let,očeta Kristjana in mamo Adelino,moja posvojitelja Ted in Lisa!

Tako so se mi začele dogajati čudne stvari....
Nekega večera sta se moja posvojitelja odpravila na večerjo ven!Midve z sestrico pa sva ostale doma same poklicala sem Žana naj pride k meni in res je takoj prišel,gledali smo risane filme.Takrat še jaz in Žan ter Annie in Tim nismo bili še skupaj,razen midve z Annie sva bile bff.Nato se je sestrici začelo spati in peljala sem jo v sobo ter pustila priprta vrata.Jaz in frendi in frendica smo začeli gledati Žago,ko pa so se na Tv-ju odprle vrata so se tudi vhodna vrata odprla.....oow....ahhh...bila sta moja posvojitelja.Rekla sta da morajo moji prijatelji oditi domov saj je že pozno.....ODŠLI SO....jaz pa sem se uredila in okopala ter odšla spat.Nasledniji dan je bila sobota in zgodaj zjutraj sta me posvojitelja zbudila in rekla da gresta za 2 dni na potovanje v Avstrijo.Pozdravila sem jih in odšla zbudit Emi.Zjutraj sva pozajtrkovali,gledali risanke(ker je Emi tako hotela) in odšle po ulici na sprehod.Ko sva prišle nazaj so bile vrata priprta ampak z Emi sva jih zaklenili,ključ pa sta imela somo posvojitelja...vrata sem pustila ker nisem bila prepričana da sem jih zaprla....skuhala sem kosilo in po kosilu je Emi odšla spat.Jaz pa sem se odpravila v prostor kjer še nisem bila to je bilo...Podstrešje tam pa sem našla dnevnik moje prave mame...
08. januar 2012
next
08. januar 2012
u71671
u71671
08. januar 2012
u71647
u71647
ne oglašovat na chatu ko boš dobla same slabe ocene. men ni všeč!
08. januar 2012
u69607
u69607
sm še en next pa bom nadaljevala.Za vsako zgodbico rabm po 3 nexte pa bom nadaljevala!
08. januar 2012
next
11. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg