Forum
12 JANUAR
Domača naloga. Poleg mlajše sestrice najbolj zoprna stvar na zemlji... Dolgočasna vprašanja-še bolj dolgočasni odgovori-in dolgočasno reševanje. Ali v zvezi z domačo nalogo sploh obstaja beseda, ki se ne začne z D in konča na O?? Kot naprimer beseda DOLGOČASNO??? Mislim, da ne. Za razliko od Kat-moje mlajše setrice sem jaz stoodstotno prepričana, da domača naloga poneumlja otroke-Kat meni, da domača naloga ''pomaga pli lazvoju miselnih in dusevnih sposobnostih, Ioleta!''. Že po tem stavku bi lahko ugotovili, da je moja sestrica prava pošast na dveh nogah-v obliki malčice, ki ne zna pravilno izgovoriti črke R in sičnikov.... Skratka naslov domače naloge je bil: povej primer v zvezi z naslednjimi pregovori:

-KDOR DRUGIM JAMO KOPLJE SAM VANJO PADE
-PRIDEN KOT MRAVLJICA
-LJUBEZEN NA PRVI POGLED
-KDOR SE DRUŽI Z VOLKOVI, BO TUDI SAM KMALU ZAČEL ZAVIJATI PO VOLČJE

Ker vsega nisem čisto razumela, sem prosila mojo mamo za pomoč, ki si je pregovore razlagalo tako:

- ''Pogrebniki ves čas kopljejo jame, pa nikoli ne padejo vanje-razen našega pogrebnika, ki se je spotaknil ob krsto ampak-ta pregovor, draga moja Violeta je čisto S*****

-''Priden kot mravljica .... ah nič lažjega. Mravljice so zelo zelo pridne živalice-veš nabirajo med(mama jih je očitno zamenjala s čebelami), ki je zelo koristen za kožo in videz in ustnice in lase.....AAAAHHHH ja zelo ljubke živali

-''A se zezaš ti z mano??? Ljubezen na brvi pogled? a tega ne znaš sama??? Ti jst razložim. To je ko gre ženska v trgovino in zagleda eno tako lepo obleko, ki je na razprodaji in še od znamke je!
- ''AJJJAAA lej to pomeni, da če majo ene punce roza šminko jo morš met tut ti!''
Torej tega pač nisem mogla napisati, ker bi kdo mislil, da sem neumna. Torej nimam pomoči in sama se bom mogla znajti. Pa naj bo tako.

To je prva stran v Violetinem novem dnevniku!!!

Na naslednji strani boš izvedel:
*kdo je Violetina BFF
*Kdo ji je všeč
*In kdo je največja idiotka na šoli
18. januar 2013
u82298
u82298
next
18. januar 2013
Nextam, ker itak nimam kaj delat
18. januar 2013
u82298
u82298
ok
18. januar 2013
13 JANUAR-Ponedeljek
Dobro ....

Zbudila sem se ob 7.00 poležala še malo v postelji in ura je bila 7.35. Hitro sem se oblekla in mama-sori nisem si umila zob. S seboj sem vzela merendino in jo pojedla po poti. Na mizi sem pustila listek in šibala 7.41. Zaradi slabega vremena sem vzela dežnik in tekla do avtobusne postaje. 7.43. ŠIT Avtobus sem zamudila. Peš bo treba dragica.
Gremo u lauf! Itak sm že zamudila... Prišla sem do šole 7.58 in kar sem se preobula 8.01
;;;;;;;;;;
''Gospodična Thomilson, Razlaga?''
-ja veste, mi budilka ni zvonila...
-Budilka? nerodna reč... Sedi v svojo klop in ker lažeš boš kazensko vprašana
-Ampak saj ne lažem...
-Da ne? Ali mi niste prejšnji teden ravno razlagali, da vas zbudi stenska ura in, da budilke sploh nimate??
-Emmmmmmm...
No ja malo debela laž-ampak matematiko tako ali tako znam...

Nič neznam! Cvek sem pisala, negativno... WEEEEE kako se mi je to lahko zgodilo....
''Saj bo vse vredu...'' Mi je rekla Sally. Sally je moja BFF in je prava carica. Edino bitje na tem svetu, ki mu lahko zaupam... Vsaj mislim
Naslednjih nekaj ur sva opravljali učiteljico matematike dokler mimo ni prišel ON...
Krasotec-pravi angel...
-Hej Violetta
-.....
-Razmišljal sem če bi....
-Daaaaaa
-Res? Jutri pri meni doma.
Tooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo zaprosil me je, zaprosil me je, zaprosil me je....
''Kaj se pa ti veseliš???'' Me je vprašala Cherry. Natančneje Charloett-največja idiotka na šoli.
-kaj se pa tebe tiče, kaj me je Richard vprašal...
-KAAAAAAJ? Vprašal te je? TEBE?
-Ja me je! Greva Sally
In tako sva odšli. Ena bolj srečna od druge, ker sva Cherry pokazale-vsaj mislim, da sva ji
::::::::::::::::::::::::::::::::::
Na naslednji strani boš izvedel:
*kaj se je zgodilo na zmenku
*Kako se glasi Cherry-jih podel načrt
*Zakaj Sally joče v kopalnici
18. januar 2013
sedaj nextam po vsaj (pliss) dveh nextih
18. januar 2013
u82298
u82298
next
next
nextaj svetovna zgodbica
18. januar 2013
malo bol pole
18. januar 2013
Next fenomenalna je ce kdo zeli brat ne bo mu zal http://www.igre123.com/forum/tema/poljubil-me-je!!!/48511/6 sory za oglasevanje
18. januar 2013
next
22. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg