Forum
to je moja prva zgodba na netu in upam da vam bo všeč

OSEBE SO:
Emily jaz vzdevek Emi

Anna BFF, vzdevek Na

Lucia BFF, vzdevek Lu

Alex BF, vzdevek nima ga (to pomeni boyfriend)

Sofia sestra, vzdevek Sia

Angelina, vzdevek mama.Boris, vzdevek ata ali oče

MacKenzie, vzdevek Mac. Po moje pa Krota (moja nočna mora)

Hodila sem po tihem in vlažnem gozdu. Vse kar se je slišalo so bili moji zajčki-copati.Naenkrat je izza grma sko-.Zbudim se potna in zadihana.Pogledam na uro.Komaj 1 ponoči je zaspim nazaj.Mislim si: jutri je konec šole videla bom Alexa (par sva komaj 4 dni pa se razumema ža zelo dobro).Pa Na in Lu bosta tam.Na žalost tudi Krota Mac.

Nadeljevanje 2 next

Bi bral/a zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. avgust 2012
next
15. avgust 2012
še 1
15. avgust 2012
no bom pa kr nextala

Naslednji dan sem se zgodaj zbudila. Pohitela sem v mojo kopalnico in si izbirala ličila. Končno sem si izbrala in jih pospravila v malo toaletno torbico. Nato pa obleka.«Ufff, TO pa bo težko.« Imam celo garderobo oblačil in to VELIKO garderobo. Izbirala sem celo večnost in končno izbrala lepo obleko z rožicami. Seveda nisem pozabila na čevlje. Vzela sem visoke pete, ličila in oblekico ter jih dala v šolsko torbo. Zakaj jih dajem v šolsko torbo?? Ker mama hoče da sem oblečena v dekliška krilca, majčko in balerinke. Noče nobenih ličil, kaj šele visoke pete. Zato se oblačim in ličim v šolski kopalnici. Preoblečena in naličena sem poiskala Na in Lu. Na poti sem srečala Kroto Mac.

next?
16. avgust 2012
še to

.«Kaj pa ti tu?« Je vprašala.«Umakni se s poti,« sem zasikala proti njej.«Joj sem ti na poti oprosti se umaknem,«mežikala je z očmi.«V sanjah!«Odrinila me je tako močno da sem padla po tleh. S težavo sem se pobrala in hotela nadaljevati iskanje. Ko pa sem stopila na levo nogo me je zelo zabolela in se zgrudila na tla. Privlekla sem se do bližnje klopce in se usedla. Masirala sem si nogo da bi odkrila kje me boli. Prišla sem do gležnja. Spet ta bolečina. Torej tu me boli? Malo še bom posedela…Sem mislila in se namestila. Trajalo je 2 minuti in pogledala sem na uro. Joj kmalu bo 8.10 to pomeni prvo uro pouka. Ampak s takim gležnjem ne morem nikamor. K sreči me je takšno našel Alex. Vse sem mu razložila. Rekel je »ta Krota Mac kako si sploh drzne dotakniti tebe. Ko jo dobim bo že videla kaj se to pravi!« Še naprej bi govoril če mu nebi rekla naj pohiti.

ok zdej next??
16. avgust 2012
ja
16. avgust 2012
u30718
u30718
nexti
16. avgust 2012
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
16. avgust 2012
u97075
u97075
next
16. avgust 2012
Prišla sva do šolske ambulante in rekel je naj se usedem na klop. Samo opravičil naju bo čeprav je prva ura podeljevanje priznanj za MAT ki jo obožuje. Vrnil se je čez 5 minut in potrkala sem na vrata ambulante. »Naprej vstopi.« Naju je sprejela zdravnica.«O Emily, Alex kaj je narobe? Usedita se.«A takoj ko je videla mene ki se čisto nemočna naslanjam na Alexa ji je bilo vse jasno.«No Emily povej kaj je bilo.«Začela sem.«Iskala sem Anno in Lucio, na poti me je ustavila me je MacKenzie. Rekla sem ji naj se umakne, a ni hotela. Porinila me je da sem padla po tleh. Ko pa sem se hotela pobrati sem padla po tleh in začutila bolečino. Čez nekaj časa me je tako našel Alex.«Ljubeznivo sem ga pogledala on se mi je nasmehnil.«Opravičil naju je in prišla sva sem.«Končala sem.«Aha tako torej to bom povedala gospe Lirič. Ona se bo pomenila s starši.«Meni je rekla da bo morala poklicati mojo mamo. O ne! Ne mamo rajši očeta samo mame ne! Če me vidi tako bo pobesnela. Sem v obupu mislila. A bilo je prepozno zdravnica je že klicala. Alexu sem rekla, da moram na stranišče in pospremil me je. Na poti sem vzela še torbo in odhitela sva. Na stranišču sem se naslanjala na umivalnik drugače bi padla po tleh. Preoblečena sem že bila, samo še ličila. Tako vse končala in zbasala sem stvari v torbo. Mama me je čakala pri avtu, je pa hitra. Do nje me je pospremil Alex, on že ve da ne sme povedati moji mami da hodiva.«Ooo, hvala Alex da si pospremil Emily. Gospa Lirič je rekla da ti bo vsa priznanja in spričevalo prinesla Lucia. Emily…Emily poslušaš??«Me je vprašala mama.«Ja seveda in hvala Alex da si me pospremil.«Sem se mu zahvalila.«Ni zakaj rad pomagam ljudem, še posebej tebi.«Mi je zašepetal tako da ga mama ni slišala. Celo pot sem bila tiho. Zaradi Krote Mac sem mogla domov. Zadnji dan šole sem JAZ doma. Ta čas se pa VSI ostali v šoli in se zabavajo. Gledajo film, jedo sladkarije in se prosto pogovarjajo ter sprehajajo po vsej šoli. Priznanja so že zdavnaj dobil.
16. avgust 2012
plis oglašujte za zgodbo
pa 3 next
16. avgust 2012
next
21. avgust 2012
še2
21. avgust 2012
še 2 next
19. september 2012
u97075
u97075
nextt
22. september 2012
nnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttt
22. september 2012
tnx
Dobro pri vsem tem pa je to da ležim na kavču gledam TV in jem sladoled. Mama mi je ravno prinesla radensko z ledom.«Emily čez 5 dni boš že bolje. Takrat je Annin rojstni dan. Imela bo zabavo in dovolim ti da imaš lepo obleko, visoke pete in ličila. Ampak samo tokrat in zato sem ti kupila to obleko.«Dala mi je vrečko in sem neučakana pogledala noter.«Uau hvala mama zelo lepa je.«Objela sem jo. Res je bila lepa. In čevlje sem že imela, vse sem pripravila.

obleka:

čevlji:

22. september 2012
. Za darilo sem ji kupila nekaj kar si je vedno želela, lepo modro torbico za telefon. Njena mama pa ji ne pusti imeti druge dokler ne bo tiste ki jo uporablja prerasla. Malo sem še poležala, nato pa je pozvonilo. Zagotovo je Lucia. Mama mi je dala nekakšne bergle da si pomagam pri hoji. Odprla sem vrata, bila je Lu.«Zdravo Lu. Vstopi!«In odprla sem vrata na stežaj da je vstopila.«Je gleženj bolje?? Kaj na zabavo ki bo jo praznovala Na boš šla??«Je silila vame.«Ne, ni še vedno me boli. Na zabavo pa bom lahko šla ker bo gleženj že bolje.«Bila sem zelo vesela ker bom lahko šla na zabavo, kako to da je mama dovolila?? Malo sva še poklepetali nato pa mi je dala priznanja in spričevalo ter odšla.«Se vidimo jutri!«
22. september 2012
sori da je v dveh delih
4 next
22. september 2012
u30718
u30718
heii! plis bereš mojo 1. zgodbo, ki jo pišema z prijateljico: http://www.igre123.com/forum/tema/love-for-friendship-!/42232/1 tnx, če boš brau/brala!+ sorry ker oglašujem! veliko bi nama to pomenlo! ♥
22. september 2012
u30718
u30718
nextii
22. september 2012
pa še ena slika
novi na šoli (Ace):

moj očim (vse bote zvedle):
https://img.rtvslo.si/_up/upload/2011/10/01/64824332_highres_00000402495061-1_show.jpg

22. september 2012
next
22. september 2012
u30718
u30718
nekštii
23. september 2012
zdejle bo:
Sem še zaklicala za njo in šla naprej gledat TV. Kmalu mi je zazvonil telefon, mame ni bilo doma ker je morala nazaj na delo. Torej sem morala sama po njega. Bil je Alex hotel je preverit če sem dobro. Najin pogovor je potekal tako.
O=Alex J=jaz
O Zdravo, kako si??
J Slabo, pa ti??
O Super sem, razen takrat ko se Krota Mac vesi na mene.
J Ampak kako ona že ima fanta, tisti Lukas nimam prav??
O Ja to JE njen fant ampak ga ni v bližini zato se vesi na mene.
J Sploh pa kako me kličeš če pa v šoli NE smemo klicati.
O Na stranišču sem in zate bi naredil vse.
J Oooo kako prijazno od tebe. Ojej
O Kaj?? Če se hecaš povej drugače pa takoj pridem k tebi!
J Nič takega samo baterije mi zmanjkuje.
O Dobro se vidiva po šoli. Poljubček.
J Adijo, poljubček.
In odložila sem. Kako lepo od njega da me je poklical. Par sva komaj 5 dni. Bila sem utrujena in sem zaspala. Zbudil me je Alex in zaspano sem se usedla na kavč.
Lukas:

23. september 2012
u30718
u30718
awhh nexštii ♥
23. september 2012
še 2x
23. september 2012
Next
24. september 2012
še 1x
25. september 2012