Forum
u87312
u87312
No to bo moja prva zgodbica. Podobna bo knjigi z istim naslovom.
To je bl grozliuka sam ni nič fuul groznega da bi sanjal:Đ
Pač pisala bom po poglavjih sam naujo dolga(:
Nja no za začetek rabm 3 nexte:3
In nebo vse tko slounično. Za brat bo;P
...

Zdravo sm Špela. Stara sem 12 let. Na srečo sm edinka. Z starši živimo v hiši in imam svojo najbolšo prijatelico Nino. Skupaj sva skoraj vedno. Smejema se za brezveze.
...
1.
Zbudila me je budilka na telefonu ob 7.oo. Ja pač moj telefon skos v uporabi. Komaaj sem ga ugasnila ker sem bila še zelo zaspana. Ko sem ga le ugasnila sem se po stopnica komaj priplazla do kuhinje. Tam me je čakala nutela z kruhom. Ko sem pojedla sem se odšla umit in oblečt. Ura je bila komaj 7.15, zato sem odšla na računalnik. Ko je bila ura pol osem sem poklicala Nino kdaj pride in je rekla da že hodi. Odšla sem se obut vzela sem šolsko torbo zaklenila hišo in odšla na ulico. Videla sem Nino. KO je končno prišla do mene sma odšli do šole. V šoli spet ta bedna angla, potem biologija in pol slovenščina ki je bila zelo zanimiva...Učiteljica je ocenjevala zveseke in jaz sem dobila 4. Ker sem bila zelo žalostna je učiteljica rekla da lahko začnem pisat dnevnik in ga na koncu leta oddam in mi ga oceni. Zdelo se mi je zelo vredu in odločila sem se da ga bom zečela pisati že danes. In pol se oglasi moja sošolka Mija ki jo zelo sovražim vedno hoče bit bolša od mene. Rekla je da bo tudi ona napisala dnevnik in ga na koncu šole oddala.
Meni je bilo vseeno.
Jaz ga bom začela pisati in to res podrobno in bo že vidla tale Mija.
AMPAK TO JE BILA VELIKA NAPAKA DA SEM SE TAKO ODLOČLA.

3 nexti pa grem naprej.:3
12. april 2012
u85301
u85301
si brala to knjigo?????? drugač pa NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT

NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT

NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT

NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT

NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT

NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT

NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT

NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT

NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT

NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT

NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT

NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT

NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT

NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT

NEEEEEEEEEXT
NEEEEEEEEEXT
12. april 2012
u86711
u86711
next
12. april 2012
u87312
u87312
kaya123: Hvala&sm:3
Lučka Hribar: Sm brala to knjigo ja c;&Hvala:3 In ti si brala?

Pa tale poglavja naum pisala;P
...

Ko sem po šoli prišla domov sem odšla v sobo. Ulegla sem se na posteljo in začela razmišljat kaj bi napisala. Čez nekaj časa ko sem tako razmišljala sem slišala mamo kako je prišla domov. Prišla je v mojo sobo in rekla da ima zame darilo. Hotela sem ugotoviti kaj je ampak mi ni hotela povedati. Odšla je po to darilo. In darilo je bila pisalna miza. Mama je rekla da je to mizo našla pri enem dedku ozuni. Jaz sem mislila da me bo kap ampak sem nakak vzdržala. Mama je odšla in jaz sem si začela ogledovat mizo. Vsi predali so bili prazni razen enega. Ko sem tako šlatala po predalih sem v čisto spodnjem nekaj začutila in potegnila ven. Bil je prazen zvezek brez ene besedice. Ogledovala sem si ga in se spomnila da je lahko to moj dnevnik in jaa. To je postal moj denevnik. Po večerji sem odšla v sobo se vlegla na posteljo odprla svojo novi dnevnik da bi nekaj napisala za danes. In ko sem odprla na prvo stran ŠOOOOK. Prva stran je bila popisana z mojo pisavo ko sem prebrala sem mislila da sanjam. PISALO JE:
4nexti pa zvete kaj je pisalo:3
13. april 2012
u79562
u79562
next next next next
13. april 2012
u47197
u47197
Neeext.! Nujno!
14. april 2012
u85301
u85301
next nujno!!!!!!
14. april 2012
next!!!!! hitr nadaljuj!!!!!! to je pa malo podobno, knjigi dnevnik mrtev sem, jaz sem brala obe knjigi carski ne?
14. april 2012
u123401
u123401
To je iz knjige Soba Nočne More ... Drgač pa NEXT :3
17. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg