Forum
u36293
u36293
HeŁooou! ;D
No js sm se odŁočŁa da bom pisaŁa eno zgodbico o punci Jenny..O njenem Łajfu..
No pač Jenny je stara 14 let in njeno življenje je tako kot od vsakega navadnega najstniškega dekleta! ;D Jenny živi v ŁjubŁjani v SŁoveniji...
& Zgodbica bo maŁ Łjubezenska pa maŁ bo tut grozŁivka... ;D

Have fun reading my story!♥

A napišm story?♥

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. februar 2011
u36293
u36293
Jenny:

Jennyna bff Annie :

Druge osebe bom devaŁa gor sproti.. :'3
08. februar 2011
nextt itq !
zj ud tega k si napisala se mi zdi daa bo dobra zgodbica & da ful dobr pišeš ??
a to bo res tko napisanko dneunik ???? WAAAAAAAAAW
08. februar 2011
u36293
u36293
Ja,bo tko napisamo kt dnevnik.. ;D
& Še kaka 2 komenta rabm da nextam...(;
08. februar 2011
u36293
u36293
napisano***
08. februar 2011
Neeext
08. februar 2011
u36293
u36293
8.2 - Heei dnevnik..xD Dans je bil spet čisto navadn dan,šla sm v sql,tam je blo valda da spet beda! Potem sma z Annie šle na kosilo...In tko dalje,tko al tko ne rabm razlagat,ker je moj lajf tko al tko čist bedn! -.- Moja simpatija niti ne ve da obstajam,starši nakladajo!Edina stvar za kaj se še nisem ubila je Annie! Ona je edina,ki me razume in mi stoji ob strani! Ona in moj little kuža Piki..♥ Mnjaah,zdej se pa morm it spet piflat,kr ju3 pišemo test tehniko! >.
08. februar 2011
u36293
u36293
Heei dnevnik..xD Dans je bil spet čisto navadn dan,šla sm v sql,tam je blo valda da spet beda! Potem sma z Annie šle na kosilo...In tko dalje,tko al tko ne rabm razlagat,ker je moj lajf tko al tko čist bedn! -.- Moja simpatija niti ne ve da obstajam,starši nakladajo!Edina stvar za kaj se še nisem ubila je Annie! Ona je edina,ki me razume in mi stoji ob strani! Ona in moj little kuža Piki..♥ Mnjaah,zdej se pa morm it spet piflat,kr ju3 pišemo test tehniko! >.< ...Brezveze da se sploh učim,kr tko al tko nč ne znam!!
Nč mi ne gre u glavo...Usaj tko moji starši pravijo,le da glavo zamenjajo z bučo! -.-
Ehhh,brez veze da sploh govorim o njih,saj se mi le ob pomisleku na njih pritisk le viša!

Neeext?
Prej mi je pol dela odrezalo...
08. februar 2011
Neext
08. februar 2011
u36293
u36293
Še kaki koment...
08. februar 2011
NNeext !!
sm uedla da bo carska zgodbicca !!!
ti res ful hudo ppišeš !!!!
08. februar 2011
Nextt..!! http://www.igre123.com/forum/tema/zaje-an-lajf/14117/ Pliss berte mojo zgodbo..
09. februar 2011
u36293
u36293
9.2 - In....Že je napočil še en dolgočasen dan! -.- Spet sem moraŁa v šolo...Danes so se usi med odmori še piflali,razen mene in Annie,ki nama je edinima vseeno za vse..Sej tko al tko vema da boma dobili slabo oceno,ker knjige niti odprli nisva...In že je prišla ura tehnike..Vsi so se tresli,kot mokri cucki..Midve z Annie pa sva samo mirno sedele v klopi...Učitelj osvajalec,je že razdelil teste...Midve z Annie sva ga takrat ko ga ni bilo zraven klicali vedno osvajalec,zato ker se nama je vedno zdelo kot da naju osvaja.. :$
Midve z Annie sva sam sedele v klopi in bulili v test..Drugi pa so lepo pridno pisali...
Driiiiiiing!!! Zazvonil je šolski zvonec in učitelj je začel pobirati teste...Vse teste,ki jih je pobral so bili skoraj celi rešeni! Midve z Annie pa sva bili spet izjema,saj midve sva rešili 1 nalogo od 15 pa še to ne veva če imama prav..;o
Potem smo imeli še nekaj ur do konca pouka in nato smo končno lahko odšli domou!
Ufff ,končno,skrajni čas je bil,skoraj sem že zaspala! ...
In prišla sem domov......Tam sta bila že ta stara dva,ki sta spet neki težila o testu...
Prišla sem do svoje sobe se vsedla za računalnik in se vpisala v facebook,ter na 123..
Uff pa še na formspring!

Neext?
09. februar 2011
Neeext..
09. februar 2011
u36293
u36293
Si pa hitraaa...xDDD ^-^
& Še kaka 2 komenta & neextam.. *-*
09. februar 2011
Nextt..!! A ti maš tut fb pa fromspring.?
09. februar 2011
u36293
u36293
U resnic mam sam formspring,sej sm mela fb,zdej ga pa nimam več...;(
09. februar 2011
u36874
u36874
Neext tkoj Fulll cool.
09. februar 2011
u36293
u36293
Naenkraat pa vidim................... :o
Formspring - Nekdo mi je nekaj napisal pod skritim imenom! Pa preberimo! ;D
:oo! Pisalo je:
Heei! Videl sem te po facebooku in si zlo lušna..& Bdw: A bi šla kdaj z mano ven? ......Tvoj skrivni oboževalec!
Odločila sem se da odpišem nič in samo počakam za prošnjo za prijatelstvo!....
In že čez nekaj minut sem dobila prošnjo od nekega Jana RedSkittles....
Sprejela sem ga,pogledala njegove slike in bil je ful cutee!! Pogledala sem na klepet in on je bil dosegljiv! Čez nekaj sekund pa mi je že nekaj napisal....
J- js ...O-On(Jan)
O- ooo! :'D
J- Amm...Heei! ;3
O- Kaxi keej?
J- Gre...& Ti?
O- Tut! No a si premislila in bi šla z mano na zmenek?? Sej še nisi zasedena a ne??
J- Ja bom šlaa! Neee...Kdaj pa & Kjee?
O- Ju3! & Na bowlingu! xD
J- Okeej...Zakaj pa na bowlingu? O.o
O- Zato,ker če ne boš znala bowlat,te lahka jas učim in med teem objemam..;DD
J- Hahah! Breez skrbi,znam bowlat! ^_____^
O - Ok! Pol pa ju3? Ob 18.00 ! Ok?
J-Jaa...
O- Zdej pa morm žal it! ;( Baay
J: Okeej,čaaaw!
.........
Neeext?
10. februar 2011
Nexttt
10. februar 2011
u34584
u34584
Next :* [:
Love it :3
11. februar 2011
u36293
u36293
Vsa zmedena sem se odpravila v shoping! :]
Saj moram za zmenek z tem tipom bit popolnaa.!
Prispela sem do BTC-ja (ful velk shop u Ljubljani.. ;D) ... Prvo sem zavila v New Yorker...
Tam sem si kupila neko cute majco..In še neka sončna očala..Potem sem zavila še v Pull&Bear...Tam pa sem si kupila kavbojke..Čevljev si nisem kupila,ker imam ene zelo lepe že tko al tko doma...;'3
Dan,ko bo napočil zmenek se je že bližal..In...In....In...Že je tu! ;D
Takrat,ko je bilo čas da se odpravim,sem vsa živčna odšla od doma do koloseja..:]
Ko sem prišla do koloseja,sem videla nekega bajsija,ki mi je mahal..!
Wtf?! Zakaj za vraga mi pa ta debil maha?!? ? *o* :o °o° >.< !
Mojega 'srčka' pa še nikjer ni bilo..Zato sem stopila do tistega debila in ga kar pogumno uprašala zakaj mi maha...Ampaak..Omg!! :o! Neeeeeeee!!
Odgovoril mi je.... Da sva midva zmenjena za zmenek!! :o
Kaj?!?!? sem čez celo dvorano zakričala...Ne,ne ,to je sigurno pomota ,mogoče ste me zamenjali s kom..Js imam zdej zmenek z Janom! sem še dodala....
On pa mi reče: Ja sej js sm Jan,ti pa si Jenny!
.....................................................................
Neext??
♥_♥
12. februar 2011
u34584
u34584
Nexxt.. [: ♥
12. februar 2011
u36293
u36293
Amm...Ampak tvoje slike na fb-ju so čisto drugačne!! :o Tam si lep in..in...in..Naravnost popoln!! V resnici si pa...Ughh!
On- Kaj??? :o (žalostno me je pogledal)
Js- Am...Raje ne rečem... Sorry! Zdej pa bay,grem domou!
On- Jenny,počakaj!
Js- Kaj je?!!? Ne mislim časa zapravljati z takim debilom kt si ti!! (komaj čez nekaj časa sem se zavedala kako sem ga morala s tem debilom prizadeti..)
On- Aaaa..Mislil sem da sem ti všeč,v resnici sem pa samo en debil...(to je rekel zelo prizadeto..)
Js- Sorry za debila,sam res js nebi s tabo hodla...Sorry še 1krat!
On- Ehh,sej nič ni tega sem že navajen veliko punc me zmerja s takimi...
Js- (ful se mi je zasmilil... =( ..)
On- Želim si,ne res želim si,ful močno si to želim,da bi bil kt Nino al pa kdo!
Js- Js si tut želim da bi bila najbl popularna punca v sql! Ampak žal nisem... =(
On- Mnjaah,taki je lajf! ...
Js- Mhm...Zdej pa res grem..!
On- Okej...Pol pa bay! :')
Js- Čaw! ;D
........................................................................................................
Ammm...Aiaa....No...Sej ste vidli da sem med pogovorom omenila nekega Ninota a ne?
Jaa Itq,da ste..;D..No Nino je perfect fant! Vse punce so vanj zaljubljene,tudi js!
Ampak fora je v tem,da so vse preslabe za njega! Razen njegove punce Katie..!
Mnjah,Katie je moja sovražnica in Anniena tudi seveda.!! Vedno se nekaj vtikuje & me zmerja! -.- ! Ehh nočm govoriti o njej!
u36293
u36293

- To je Jan..! Hahaah! x''D Nism našla druge slike,zato je pač nag..! xD

- To pa je Nino! ♥_♥
12. februar 2011
Neexti..Fuul dobra zgodbicaa.^^ ;**
12. februar 2011
u36293
u36293

- To je Katie! -.-
Monii - HwaŁa..! & Nextam k bo mal več nextou! ;D
12. februar 2011
u34584
u34584
Next
Ful dobra je [zgodbica] ;* ♥
13. februar 2011
oooooooooo moj bog kašn je ... Jan !
drgać pa ja Ful doobr pišeš !! Next
13. februar 2011
u36293
u36293
Mnjaah..Kaj naj pa zdej rečm,k že ne govorim o Katie??
Ehh..Pojma nimam bom ju3 spet pisala o novem dnevu dnevnik! ;D
10.2 - Heei dnevinik,spet je tu en boring dan! -.-' Šla sm v sql videla Annie,ji pomahala in skupaj sva se odpravili v razred.Tam sva že zagledali Ninota & Katie,ki sta že sedela v klopeh in se zaljubljeno pogovarjala.Takoj,ko me je Katie zagledala je Ninota zagrabila,potegnila k sebi ter ga poljubila.. -.-' Ko ga je nehala zalizovati me je grdo pogledala,js pa sem samo šla mimo,delala sem se kot da je ne vidim.
No,jaaa..Na urniku smo zdej meli matematiko -.-'...Učiteljica je že prišla v razred in vsi smo jo ' lepo' pozdravili.Ko je zvonilo (konec odmora) se je ura začela.Učiteljica je nekaj razlagala in zraven mislila,da jo poslušamo.Mnjaah v resnici je nismo.Js sm razmišljala o tem,kako pridobiti Ninota k sebi! < 333 ...Jennny! je zaklicala učiteljica.
Ja,prosim? sem vprašala. No odgovori na moje vprašanje! je rekla..Kakšno vprašanje? sem vprašala in celi razred se mi je zasmejal.Katie pa je zanalašč dvignila roko in se zadrla jas vem,samo da bi me lahko malce ponižala... >.< ... I hate her so much! -.-'
Neeext??
13. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg