Forum
next
17. januar 2014
next
17. januar 2014
next
17. januar 2014
tokrat bo bolj kratko...

Na tleh je ležal Dan. Če smo bolj natančni je na tleh ležalo njegovo truplo.
»Vidiš, kaj se zgodi, če ne poslušaš?« sem zaslišala izza hrbta.
»Kreten! Upam, da umreš! Kako si drzneš?« sem se drla nanj. Udarila sem ga s tako močjo, da je je kar odneslo nazaj.
»me boš zdaj poslušala?« je rekel Josh.
»kreten, rajši se utopim!« sem zavpila in stekla domov. Ne bi preživela, če bi mogla gledati, kako odnašajo Danovo truplo.
Ko sem prišla do apartmaja, sem se zaklenila v kopalnico, še prej pa sem vzela nož.
Stopila sem v kad in z nožem zarezala v levo roko .Bolelo je,a sem rezala naprej. Ob tem sem jokala.
»Lucy,« je rekla Em. »Vem, da si notri.«
Bila sem tiho.
»Prišla bom noter, če ne odpreš.« mi je zagrozila. Na hitro sem sprala roko in jo prelepila z obližem. Nato sem odprla vrata.
»Kaj je narobe,« je vprašala.
»Nič,nič,« sem rekla in obrisala solze. Prerinila sem se mimo nje, vzela kolo in odkolesarila do samotne plaže 3km daleč. No, imela sem namen, a me je bilo preveč strah, da bi bila sama na plaži, ker bi lahko prišel Josh. Odkar sem videla, kaj je naredil Danu, sem se ga bala. Še bolj kot prej. Strah me je bilo, da se bo meni naredilo isto. Kaj če moje truplo najdejo sredi plaže?
Kdo bi kaj jokal za mano? Em? Moji starši? Josh bi bil vesel, da se me je znebil.
Odkolesarila sem do sladoledarja in naročila dve kepici jagodnega sladoleda.
»Bonjour!« sem zaslišala.
Obrnila sem se in zagledala simpatičnega francoza, ki se mi je smehljal. Zagrabila me je panika in skočila sem na kolo in sproti vrgla sladoled v smeti. Nisem hotela, da še koga najdejo mrtvega sredi
plaže.
24. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextt
24. januar 2014
pisala bom naprej ko bom dobila 5 nextov...
26. januar 2014
next
31. januar 2014
bosty44
bosty44
next
31. januar 2014
next
31. januar 2014
u148477
u148477
Nextt
31. januar 2014
http://www.igre123.com/forum/tema/tekmovanje-slikic/67354/1
prijavite se še malo manjka
oprosti da objavljam, ampak bi katera brala mojo zgodbico?
http://www.igre123.com/forum/tema/zgodba-o-vsem/67357/1
še enkrat oprosti
31. januar 2014
4. daan
"Mami domov hočem!" sem rekla pri zajtrku.
"Zakaj, pred dvemi tedni si se še veselila, kaj je narobe?" je vprašala.
"Nič," sem rekla in odšla ven. Predtem sem vzela pomarančo in steklenico vode.
Stekla sem do plaže pojedla pomarančo, popila vodo in nato sem sedla in se zagledala morje.
Naenkrat me je prešinilo.
Če se nebi rodila, nebi spoznala Josha, Daan nebi umrl, jaz nebi trpela, Em nebi trpela, nihče ne bi trpel.
Slekla sem majico in sezula čevlje.
Skočila sem v morje. Odplavala sem do boje in tam sem se ustavila. Naenkrat sem nehala plavati in se prepustila da sem se potopila pod vodo.
Nekaj časa je bilo še OK, potem pa me je začelo žgati v pljučih. Nisem hotela ven iz vode, čeprav so bila moja pljuča že malo pred tem, da jih bo razneslo. Nisem hotela ven. Začela sem se dušiti, a sem se samo pognala še globje.
V pljučih me je žgalo kot sam satan. Stemnilo se mi je pred očmi in pogreznila sem se v komo.
"Lucy,Lucy!LUCY!!!" se je nekdo drl ob mojem ušesu.
"MMMMMM," sem zammrmmrala in se obrnila v drugo smer. Padla sem iz postelje.
Odprla sem oči in zagledala sem medicinsko sestro ki se je sklanjala nadme.
"Si OK?" je vprašala.
Poskušala sem zajeti več zraka, a sem začela kašlati.
"Pridi srček, spraviva te v posteljo," je rekla in mi pomagala vstati,
"Zakaj, ne morem dihati?" sem vprašala prestrašeno.
"Ko si se skušala utopiti, so se tvoja pljuča napolnila z vodo, še vedno jo imaš nekaj v pljučih. počasi jo boš izkašljala ven."je rekla z zelo pomirjevalnim glasom... a sem se samo še bolj prestrašila.
"Lucy, kje je moja Lucy, " sem zaslišala panični glas moje mame.
"Lucy," je rekla in me objela tako močno, da sem začela kašljati in izkašljala sem tudi nekaj vode.
Pri vratih sem zagledala Em. V očeh je imela prazen pogled.
"Bi lahko nama dali 15 minut na samem?" je rekla.
Sestra je pokimala in z mamo sta odšli iz sobe.
"Kaj si mislila?" je vprašala Em. "Si zmešana?! Tega pedofilskega Josha bom raztrgala na kose in ga nazaj sestavila. Da ti kaj takega stori. Slišal jih bo od mene. Sovražim ga. Hvala bogu da si v redu. Ubila ga bom. Ko so nas poklicali, da si v bolnici, sem mislila, da te je že ta idiotski kreten ubil!"
Objela me je še tesneje kot mami.
"Em, v redu sem!" sem rekla in se poskušala nasmehniti. A mi ni uspelo.
"To je že drugič, ko si se poškodovala. Luc, poišči si pomoč.!" je rekla.
"Em, v redu sem." sem rekla.
"Luc, če si ne boš poiskala psihiatra ti ga bom poiskala jaz." je zagrozila.
"Bom," sem rekla in se nasmehnila. Nisem mislila resno. Ne bom si poiskala psihiatra, nisem zmešana!
Em je zadovoljna odšla in videla sem kako sta se z mamo odpeljali iz parkirišča.
"Živijo, Lucy" sem zaslišala pri vratih. Zagledala sem Josha.
31. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxt
31. januar 2014
next
31. januar 2014
u148477
u148477
Neeext
31. januar 2014
next
31. januar 2014
u138589
u138589
next
31. januar 2014
neeeeeeeeeeeeext
31. januar 2014
"Zakaj si se hotela ubiti srček?" je rekel
"Zato da bi bila stran od tebe!" sem rekla in se obrnila proti steni.
"Srček, ne boš se me znebila" je rekel prišel do mene in mi pritisnil na lice poljub.. s hrbtno stranjo roke sem obrisala poljub in Joshu sem špuknila v glavo.
"Tudi jaz te imam rad, Lucy "
"spizdi!" sem se zadrla in mu pokazala sredinca.
Odšel je.
"Lucy, domov gremo!" je rekla mami.
Res" sem rekla in se nasmehnila.
"Čez en dan." je rekla in me objela.
Zajokala sem čeprav nisem vedela zakaj.
"saj gremo domov, lucy! kmalu!"
Ko so vsi odšli sem se obrnila na hrbet in premišljevala o vsem. Kako je bilo na začetku in kako se je vse odvilo. Kriva sem za Danovo smrt. Kriva, kriva, kriva,kriva... Ta beseda mi je odzvanjala v glavi dokler nisem zaspala.
Sanjala sem o Danu.
Neeeee, sem zakričala, ko me je Josh želel ustreliti in se zbudila. Bila sem pepotena, zato sem odšla do stranišča, da bi se osvežila.

5.dan
Domov gremo... Navdušena sem... Še zadnjič sem odšla na plažo. Vse sem že spakirala in odšla sedet na pomol.
"Lucy....živijo, srček, kako si?" je rekel Josh.
"Adijo!" sem rekla. In hotela oditi nazaj.
"Ne, srček nikamor ne greš!" je rekel in me prijel za roko. Na vrat mi je pritistnil nekaj mrzlega.
"K-K-Kaj je to?" sem rekla in upala da ni nož.
08. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxt
08. februar 2014
u152860
u152860
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT + nova bralka
08. februar 2014
''nagradna igra''
odločila sem se da bom dala slike za glavne junake, ampak je slik toliko, da ne morem izbrati.... tako, da izberite sliko za JOSHA, DANA, EMMO in LUCY. izbrala bom najboljše in te bom uporabila v zgodbi...
najboljše slike bom izbrala do 16.2.2014, če bo kdo sodeloval...
09. februar 2014
Mhm jst bom sam ku bom na racunalniku
09. februar 2014
nextttttttttttt
09. februar 2014
plis nadaljuj
09. februar 2014
Next
02. april 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg