Forum
Alohaa, girls.! Sem Patricia in pisala bom tole zgodbicoo. Že kar nekaj sem jih pisala, in upam, da bo tale bolj uspešna. I Hope You Like It! =)
*****************************************************************************************************************************
"Driiiin, driiin, drin, driiiin," mi je zazvonila budilka. Pogledala sem na uro. "KAJ?" sem se zgrozila. "Ura je že 7.45, koliko časa mi je potem zvonilo, da nisem slišala.?" nisem mogla verjeti. Hitro sem zletela gorii po stopnicah, nato pa me je ustavila še mlajša sestra in me vprašala, kdaj greva v vrtec. Rekla sem ji, da bo danes doma, jaz pa sem se hitro oblekla, naličila in stekla na ulico. Za drugim vogalom mi je mi je postalo slabo od mraza. Šla sem počasii. 1. uro smo imeli zgodovino, moj osovražen predmet, najslabšo učiteljico in za povrh bom dobila še neupravičeno! "Super, še to!" sem si mislila sama pri sebi. Ampak k sreči sem zamudila le 5 minutk, učiteljica pa je bila dobre volje, a vseeno: "Spet zamujaš, a?" "Oprostite, učiteljica, se opravičujem." "V redu, vsedi se." Čudno, da me ni bolj nadrla! Usedla sem se najbližje k radiatorju, saj me je zebloo. Celo uro nisem nič poslušala, le pogledovala sem v sosednjo klop, kjer je sedel najbolj čeden fant na naši šoli, pa saj me nihče ne mara. Komaj da imam svojo najboljšo prijateljico, inja, vsi me imajo za piflarko, čeprav se sploh ne učim. No jaa, mogoče malo, saj, kdo se pa ne? Naslednjo uro sem imela matematiko. Matematiko še kar zastopim, a ko me vpraša, zmrznem. Spet ne poslušam, ko se učiteljica zadere: "Valentina!" "Prosim?" sem odgovorila in znova vprašaala. "Pridi, vprašana si." Zgrozila sem se. "Vprašana? Pa saj še ne sprašujete" in odšla sem pred tablo. Napisala mi je račun čez celo tablo, jaz pa sem ga računala celo šolsko uro. Zvonilo je. "Zvoni?" Pohiteti moram, sem si rekla sama pri sebi. Na koncu sem ji le oddala tale trapast račun in povedala je številko, ter zapisala v svoj in moj zvezek: "Odlično, zelo si se popravila, 5!" "5?? " nisem mogla verjeti. Potem pa do mene stopita Uršula in Julija, moji dolgoletni sovražnici: "Hahaahahaha. 5 si dobila, a? To se ti je usralo! Učiteljica ti je šenkala in sploh, sploh ne moreš biti boljša od mene!" Sta mi zavistno pripovedovali. Nato pa je do mene pristopil Alex, najlepši fant na šolii. "Bravoo, čestitam, najin trud se je bogato poplačal." "Hwala," sem rekla. Saj rees, pozabila sem vam povedati, da me je Alex učil matematiko. Čeprav sva se učila, je bilo tako...romantično, jaa..romantično. Kmalu je bilo konec poukaa in ko sem odšla po poti domov, sem videla družbo, v kateri sta bili tudi Julija in Uršula. Nisem se poglabljala, vendar sem šla samo mimo. Ko pa sem prišla domov, me je doma čakalo presenečenje...
*****************************************************************************************************************************
Neext.? Potrebujem vsaj 3 nextee, da nextam. Me je doma pričakal Alex, morda samo veliko darilo ali le drobno pisemcee, ki mi ga je poslal stric iz Škotske.? To boste izvedeli, če boste napisali le en droben "next".
Slike:

Jaas;

Moja mlajša sestra:

Uršula & Julija (važički svetovni!):

Mami & Oči:

Alex:

Ti je začetek ušeeč.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. februar 2012
u70352
u70352
Heej Hooj.
Svetovno pišeeš. Next Tkoooj.
09. februar 2012
Hwalaa. Še kkšn next.?
09. februar 2012
u69367
u69367
next
09. februar 2012
nexxxxxxxxxxxxxxt next
09. februar 2012
u64416
u64416
next :3
09. februar 2012
u77381
u77381
Next.!♥
09. februar 2012
next
09. februar 2012
next
09. februar 2012
u68376
u68376
Neext .! :3
09. februar 2012
nextttttttttttttt
09. februar 2012
u75909
u75909
Next
09. februar 2012
Hwalaa za use nextee. Meybii še dans nextam, okej?< 333
09. februar 2012
u75909
u75909
Jaa
09. februar 2012
u68376
u68376
Neext hitr no !:3
09. februar 2012
u75909
u75909
Nexti
09. februar 2012
u32953
u32953
next
09. februar 2012
Tnxx za nextee. Bom ju3, obljubim.
09. februar 2012
u75909
u75909
Škoda, ampak ok
09. februar 2012
u78018
u78018
Next!
10. februar 2012
Neeext.!
10. februar 2012
Tnxx, bom malo kasneje nextalaa.< 33
10. februar 2012
u75909
u75909
Ok
10. februar 2012
u72844
u72844
next
10. februar 2012
u72844
u72844
aja fuuuuul dobr pises
10. februar 2012
Najprei hwala za use neexte, res ste čudoviti. Inja zejle nextam:
****************************************************************************************************************
2. DEL
Kmalu je bilo konec poukaa in ko sem odšla po poti domov, sem videla družbo, v kateri sta bili tudi Julija in Uršula. Nisem se poglabljala, vendar sem šla samo mimo. Ko pa sem prišla domov, me je doma čakalo presenečenje... in siceer. No jaa, mogoče vi ne bi bili tako veseeli, a jaz sem bilaa. In to tako veseela, da sem skoraj zajokala. Na mizi me je čakal ŠOPEK roož, na njem pa je bilo zataknjeno še pisemce. Vzela sem rože - bile so vrtnice, moja najljubša roža. In kasneje ko sem bila vsaj malo pri sebi, sem vzela še pisemce, na katerem je pisalo: "Rad te imam< 3, Alex" Na koncu sem zagledala še nekaj. "Telefonska številka!" sem vzkliknila. Prebrala sem jo naglas: "040-868-512" Ampak pisalo pa ni samo to! Zraven še: "POKLIČI ME!" Samo še - obsatala sem, zagrabila telefon in vtipkala telefonsko.

Nisem vedela, da ima mlajšega brata, ki se je kaj kmalu oglasil na telefon. "Živjo, pri telefonu Max, Alexov brat. Kdo kliče?" Nisem izrakla niti besedice, na kar je naredilo "Piiip, Piiip, Piiip, številka ni več dosegljiva." "Pretental me je! Prevarant, ničvrednež, kreteen, no to je bilo prehudo in po vsem teem ga ljubim? Po vsem tem ignoriranju, po vseh norčevanjih, kako je lahko? In on misli, da sem jaz žival.? Bo že pe videl!" In že je zopet zazvonil moj mobilni telefon. "Driiin, driiin." "Alex je! Naj se oglasim ali ne?" Moja 1. polovica telesa mi je pravila "NE, po vsem tem kar ti je storil se že ne smeš oglasiti!" In druga mi je govorila, tista ta srčna polovica: "Daj, oglasi se, Alex te ljubi, Alex ni prevarant, prišlo je do majhnega nesporazuma." A kakor vedno, me je premgala slaba polovica in nisem se oglasila. Odšla sem v sobo in se tam razjokala. Kar na enkrat pa je potrkalo na moja vrata. "Naprej!" V mojo sobo je stopila mami in...jokala je! "Kaj je narobe, mami?" sem jo vprašala. "Valentina..." je s tresočim glasom začela. "Veeš, misva z očkom se bova..." "Kaj se bosta poročila? Super novica." Saj mami in oči nista bila poročena, pa čeprav sta bila zaljubljena. No, vsaj mislila sem. "Nee, ljubica." je nadaljevala. "Midva s tvojim očkom, se bova...ločila." jokala se je tako močno, da take res, po pravici še nikoli nisem videla. "LOČILA? Kaj? Kako? Od kdaj? Zakaj?" Kar naenkrat se je v meni pojavilo kup vprašanj in sovraštva. "Sovraživ vas, vse vas sovražim, samo škodo mi delate!" sem se jokaje odpravila iz sobe. Odšla sem ven, se usedla na klopico blizu trgovine in se tam v miru zjokala. Ittak nikomur ni bilo mar zame, vsi so šli samo mimo. Pa še toliko bolje zanje, sem si mislila. Verjetno bi jih nehote kar napadla. Vstopila sem v trgovino, ker sem po žepih najdla še nekaj denarja, ko sta mi ga starša, ko sta bila še skupaj dala. Vsega skupaj je bilo okoli 10€, kar veliko in ko sem vstopila v trgovino, sem zagledala...
****************************************************************************************************************
Kaaj sem zagledala.? Mogoče kakšno obleko? Kaj pa Alexa!? Mi je Alex zameril, ali se je doma zjokal, ker se nisem oglasila? Če želite to izvedeti napišite "Next!" Za naslednjo nadaljevanje potrebujem najmanj 5 nextov. Okeej.?
Slike:
Max, Alexov bratec:

Kook je cortkan!< 333
10. februar 2012
u72844
u72844
next next next next next evo, pet nextov
10. februar 2012
neeeeeeeeeeeeextttt < 333333
10. februar 2012
Okeej. Tnxx. Še najmn 3 nexte.< 333
10. februar 2012