Forum
DNEVNIK MARIE

povabljeni k branju!
Sedaj bom imela nove prijatelje,sosolce,ucitelje,ljudi... vse je tako cudno. Ampak upam da mi uspe premagat najhujse more .
V ta dnevnik napisem vse kar se da ♡.
Moji mami je ime Lucia mojemu ocetu pa Robert. Sestrica je ana.
Zelo me je strah vseh sprememb ker nevem kako me bodo sprejeli :/ kaj ce me bodo spovrazili!!
Odsla sem ven in si mislila da je vse lepo,potem pa sem videla sosedovega fanta, pristopil je in vprasal kako mi je ime. Rekla sem da Maria potem pa se je predstavil da je Nick. Pomislila sem da koncno vsaj eden prijatelj za zacetek.
V soli bom zgledala kot piflarka, ampak upam da se vse bo dobro zacelo in nadaljevalo se boljse.
u186827
Next
03. junij 2016
u212238
u212238
Next
03. junij 2016
Hmm jaaa v soli, sem umirala od dolgega casa,nic s eni dogajalo mimo mene je ves cas se sprehajala tolpa punc ki so bila vsa v roza barvii zato jih imenujem rozanke..
Vcasih si res ne zasluzim tega!! Obrnem se in vidim da to govori neka punca. Pristopim do nje in me nedolzno pogleda.
Imela je ocala,belo krilo in rdeco strajco ter lase spletene v kitke. Moje vprasnje je bilo le kaj se je ji zgodilo? Odgovorila mi je le da ce sem pri tolpi punc 'rozanke', naj zginem.

J- jas p-punca
J:kaj je narobe?
P: nihce me ne mara moje krilo ke krivo nocwjo me vzet v toplo!!
J: ne skrbi! Kako ti je ime?
P: a ri si ta nova na soli ane?
J: ja! Jas sem Maria ti?
P: jas sem Lea, vsi me imajo za piflarko in ocalarko ki nima pojma. Vresnici imam pa stroge starse ki me zelojo izsolati.
Res da nesmem na zabave, ceprav si zelim a sem ponosna na moje starse in na sebe.
Res da imamo zeeeeellllooo stroga pravila ampak vseeno sem rada taksna kaksno si me zelijo in da sem lahko tudi sama s seboj zadovoljna!
J: jas sebe obcodujem,oblacim se prav cudasko,imajo me kao za poflarko,norcujejo se mi,vse kje se zelim vsesti pri malici in kusilo mi vzamejo prostor. Res imam dovolj!!

Obe sve zacele zelo jokat in sve se objele kakor ce s epoznave ze 10000 let ♡♡♡
Tisti dan mi je poslepsala le moja idina Lea ki me se danes obcoduje in jas njo ampak vseeno je bila se ena velika napaka, lea zaljubljena??
V koga??? Ne vendar v Nicka?
Taka radovednost me je presla da bi najraje umrla nisem vedela v koga je zaljubljena ampak zelo je gledala aadama in nicka ko sta skupah bres majc sla ♡♡♡♡♡♡. Ponorela seeeeem!!!!!!♡♡♡♡

Next?
09. junij 2016
u186827
u186827
Next
10. junij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg