Forum
u60375
u60375
Heej! (; trenutno pišem dve z naslovi: My lifee;* , Friens&love, dejan&friends.
To je moja nova zgodba. upam da vam bo ušeč. zgodba bo napisana kot dnevnik. Zgodba se bo dogajala o tem da sta lucija in kaja najboljši prijateljici. njuno živelnje bo popestrila nova ljubezen in še nekatere stvari, ki ju veselijo. napišite spodaj next in izvedeli boste kaj se bo zgodilo v nadaljevanju.

kaja;

lucija krajše lucy;

lucija sestra;

kajin brat;

next? :3
11. november 2011
nneeeext!!!
ti vedn tk fajne zgodbice pišeeš tk da pišiii
11. november 2011
u62816
u62816
Obvezno Neeext! :3
11. november 2011
noo neexti že enkrat..aja pa piš mi kdaj bo next vela??
11. november 2011
u60375
u60375
tanja--> okej bom zate, ampak drugače bom zmeri nextala ko bo 5 nextov. :3
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pri Kaji (14.4.2012)
'Kaja sem zares okej?. je majca uredu? daj no ne bodi tiho in mi povej.! kaja! si gluha ali kaj?' me je nadrl moj brat Luka. popolnoma sem zasanjana. oprostite prav zares. 'kaj ja. lep si. pojdi že da ne zamudš zmenka.! čeprav bi to bilo bolje ker sem prepričana da ta manja ni prava zate.' sem rekla. 'Zaželi mi srečo. in manja je super bdw.' se je nasmehnil in me poljubil na lice ter odšel. Pravi srček je tal moj brat. noja. učasih (: danes ima zmenek z neko mutavo manjo in je ves hepi. . fak no. nevem kk je lahka u njo zagledan.sploh ni lepa, ampak samo poljubljati se hoče in spati z usakim fantom. povrhu je še zelo važna in stara je tako kot moj brat:17. jaz pa sem 16. torej sem leto dni mlajša od bratca. to je ona Manja;

Pri Luciji (14.4.2012)
'Hana nekaj ti povem. utihni ker se morem učit. ju3 sem uprašana prizadeto kemijo in daj mi mir.!!' sem se zavpila nad svojo mlajšo 11 letno sestro Hano. Prav na jetra mi gre. cel dan tiči v najini sobi. mimogrede skupaj jo imam, ker živimo v bloku in ni prostora da bi imele usaka svojo sobo. krivica ;s ... Kaja živi v hiši in ji je tako fino. jaz pa v tej hudičevi luknji z tečno sestro.
sestra me je končno pustila na miru in šla gledat tv u dnevno. Hvalabogu :Đ
učila sem se kemijo. sovražim jo. in učiteljica m ima na piki. najbolj žalostno pa je to, da je čic kemije naša razreničarka. zmerej ko gre moja mamica na govorilne me ful neki opravlja, moji mami govori da non stop klepetam s svojo bff kajo, nič ne delam, sodelujem. prizadet folk pač. bila sem res popopolnoma izmučena od neprestanega učenja. v tolažbo mi je samo kaja in moja muca kindi. vem, hecno ime ma. ampak jo imam tako rada :*

11. november 2011
u56441
u56441
Neeextej, takooj :$
Pa ne pozab po zs obveščat, < 333
11. november 2011
u62816
u62816
Omg!!!! Fuul care zgodbicaa! Fuul Mi Je ušeč tale Lucija : D
11. november 2011
nextt im like: arrrr
11. november 2011
Neeeeeeext!!
Paa pliss obvečši me na zs k bo neext. < 33
11. november 2011
u60375
u60375
use ki bi boste napasai naj jih obeščvam jih bom. če bo do ju3 dopoldn še en next bom nadaljevala .3 night.
11. november 2011
next!
11. november 2011
u60375
u60375
juj hvala za use nexte :3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pri Kaji (14.4.2011 zvečer)
'Doma sem.' je zavpil moj brat Luka. končno se je vrnil iz zmenka. 'hej. kako je bilo?' 'ma brezveze. nikoli ne bom hodil z njo. kar naprej me je hotela kušvvat.. popolnokma prau si mela glede nje. heh :Đ ' nasmehnila sem se. končno je videl da je ta manja taka kurba da ni večje.
nato sem šla u mojo sobo. meni je lepa. no moja mami in oči pravita da mora biti soba v kateri imamo največ zasebnosti opremljena po mojem okusu. no lahko sem srečna da sploh imam svojo sobo. imam srečo da živim v hiši. npr. lucija živi v bloku in si mora deliti sobo z njeno sestro ;s .. drugače moja soba sploh ni nič posebnega. stene karsijo fotografije z lucijo in slike ki jih posnamem jas. nisem vam še povedala da obožujem fotografiranje. v sobi imam 2 okna, zakonsko posteljo,televizijo (jupi) majhno omaro in pisalno mizo.

Pri Luciji (14.4.2012- zvečer)
Še zadnjič sem si pregledala snov za kemijo. uf. upam da znam za usaj dobro oceno. po dolgem učenju sem gledala po tvju na tv3 mojo najljubšo serijo Glee. prau obožujem jih. še posebej glavno igralko. ;*
Potem sem šla na večerjo. Mamica je kot ponavadi vedno hitela in pospravljala stanovanje. sestra je skos neki govorila. kos zmeraj jas ne pridem do besede. glede mojga atija pa je tko --> z mamo sta se pri mojih 7 letih ločila in sedaj živi v Mariboru. mi pa v celju. vidima se skoraj usak vikend, a useno ga zelo pogrešam. spomnila sem se slike kjer grem prvič v vrtec. peljal me je ati in bila sem tako ljubka. ta slika;

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
next? :3
12. november 2011
NEEXT!
fajna zgodba
12. november 2011
u56441
u56441
OMG, Ama!!!! Kak dobro pišeš.
Lajkam & Absolutno Nextii!!
12. november 2011
u60547
u60547
neextii :3
12. november 2011
Neeeeext.!
12. november 2011
u64045
u64045
next 1!!..!!!
12. november 2011
u20423
u20423
NEEEEEEXXXXXXTTTTT
12. november 2011
u60375
u60375
hvala za use nexte in pohvale:* bom zdejle nadaljevala ker glih nimam kej za delat.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pri Kaji (15.4.jutro ,doma)
Dobro jutro :* ustala sem in se hitro pripravila za u šolo. umila sem se po obrazu, se malo napudrala na nosu, ker se mi je naredil grozno grd mozolj ;s in se malo namazala z maskaro. kot usao jutro .Đ oblekla sem si kavbojke, črn pas, sivo kratko majčko in čez modro jopco. use skupaj je zgledalo tko;

Pri Luciji (15.4. morning, home)
'Jutro' mi je zavpila sestra in si nekaj pela. kok je bedasta. nerada sem ustala in se zrihtala. oblekla sem črne kavbojke, rdečo majčko, all starke, in zraven majčke verižico v obliki robotka. nisem vam še povedala da obožujem verižice ;* imam jih OGROMNO.! mamici in sestri Hani sem zaklicala v pozdrav in stekla do Kaje. živi 5 minut daleč od mene. v ponedeljek, sredo in petek se dobima pred šolo pri njej v torek in četrtek pa pri meni. zmeri popijema kapučino, ali vročo čokolado in pojema kakšne dobre pištotke. in že sem pozvonila pri kajinih vratih. nasmehnila se mi je in me objela. malo sma poklepetali, jedli pecivo (danes so bili čokoladni piškotki ki jih je učeraj zvečer pripravila mama od Kaje), nato pa odšli k šoli. (Hodima na splošno gimnazijo) .. pecivo;

nextam :3 ??
12. november 2011
u20423
u20423
Ja ja hitr next Fuuuuul dobr pišš
12. november 2011
u64045
u64045
hudo
next :3
12. november 2011
Neeeext;3
12. november 2011
neeeeeext
12. november 2011
neeeeeext piko:*
12. november 2011
obveznoo next
13. november 2011
next
13. november 2011
u56441
u56441
Nextiiii, pikii:*
13. november 2011
u60375
u60375
nextam pozneje :3
13. november 2011
next.c:
13. november 2011
u60375
u60375
------------------------------------------------------------------------------------------------------15.4. Lucijin dnevnik
Z Kajo sma se odpravili do avtoobusne postaje. par minutk sma čakali, nato pa j e kmalu priišel bus in hitro prevozil pot do gimnazije.
Prva ura je bila fucking kemija. ;s bila sem uprašana. stopila sem pred tablo in učiteljica mi je postavljlala uprašanja. znala sem tko tko. dobila sem oceno 3. noja. sej je kulj. glede nato da mi gre kemija bolj slabo. ampak to je samo zaradi prizadete čice, ki me sovraži. neki je ful nesramna do mene in me grdo gleda, če zaam odgovoriti na njeno uprašanje. ;O

15.4.Kajin dnevnik
Lucija je bilaa prvo uro uprašana kemijo. boga ;o malo sem ji pomagala oz. prišetavala, čeprav tudi jas nisem bila kaj boljša ode nej pri kemiji. :Đ lucija je dobila 3, in jee blla še kar zadovoljna.
Nato je bila še ena ura (slovka) pol pa malic. Lucija si je uzela sok in hot dog, js pa sok in vanilijev rogljiček. blo je še kar dobro :3
Potem sma še imeli 45 minut glavnega odmora in odpravili sma se do nakupovalmega središča ki je ood šole oddaljen samo par minutk. Šle sma v nekaj trgovin in v trafiki sem si kupila nov izvodd revije Smrklja. Lucija pa si je žvečilke in liziko zame in za njo. Ko pa stopima ven iz majhne trafike je pred njo en ful cute fant skakal z rolko, zraven njega pa je ful še eden čeden :3 z lucijo sma se spogledali in se nasmehnili. . ampak ko je mene en fant nagovoril sem se skoraj stopila od sramu. Rekel je ' ...

------------------------------------------------------------------------------------------------------
next?
13. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg