Forum
Nekaj o meni
14.9.2003, Sobota, 14.53
Živjo! Sem Lia Summer in sem stara 15 let. Imam srednje dolge svetle lase (za katere vsi pravijo, da so zelo lepi) in modre oči. Sem srednje visoka in ravno prav suha. Moja mama in oče sta zaposlena v filmskem svetu. Mama je maskerka, oče pa režiser. Zato ni čudno, da sem že večkrat igrala v filmu. Zelo rada igram. Ko bom odrasla bom filmska igralka. Na srečo sem edinka, čeprav si včasih želim starejšega brata ali mlajšo sestrico. Moja najboljša prijateljica je Elisa Tainly. Poznava se že od malih nog in sva neločljivi. Med nama ni skrivnosti. In ko smo že pri skrivnostih. Tudi tebi, dragi dnevnik bom zaupala eno. Eli (to je Elisin vzdevek) je zaljubljena v slavnega najstniškega igralca s svetlimi lasmi in modrimi očmi (zakaj je tak kot jaz? ) Nicka Lynsaya. Star je 17 let in skoraj vse punce so nore nanj. Jaz pa ga sovražim. Grozno mi gre na živce njegova frizura, ki bi naj bila kul. Pa tudi obnaša se grozno. Vedno se važi in na žalost je tudi dober pevec. Tako, da punce čisto znorijo, ko ga vidijo po televiziji (kar je skoraj vsak dan). Za znoret!!! Joooj!!! Ura je že 15.00 in oditi moram na trening. Oh, saj res. Pozabila sem ti povedati, da treniram jahanje. Ker je moj oče zaradi svojih filmov zelo bogat, imam svojega konja. Ime mu je Stark. Je črne barve in ima belo grivo. Sredi čela ima malo belo zvezdico in je zelo lep. Imam tudi psa Deweya in muco Kiki. Joj, zdaj pa res moram iti. Trening se začne ob 15.30 zdaj pa imam še samo 20 minut, da se uredim in grem po jabolka za Starka.
No, papa!

14. avgust 2012
u30718
u30718
next!
14. avgust 2012
hvala za prvi next
bom malo kasneje nadaljevala
14. avgust 2012
u84325
u84325
next.
14. avgust 2012
Še vedno 14.9.2003, Sobota, 23.00
Sem že nazaj!
Na jahanju je bilo super. Galopirala sem po gozdu in se utrujena vrnila domov. Naredila sem si sendvič s sirom (pazim na postavo) in si ogledala svojo najljubšo nadaljevanko Med zvezdami. Govori o zvezdniški šoli na kateri se izobražujejo navadni najstniki. Potem pa jih šola spremeni v igralce, pevce, fotomodele,… glavni osebi sta Hannah in Annie. Hannah je plesalka, Annie pa pevka. Med sabo tekmujeta katera bo osvojila igralca Joeya. Jaz navijam za Hannah, ker je lepša, boljša in bolj poštena. Ko je bilo nadaljevanke konec, sem nahranila Kiki in Deweya peljala na dolg sprehod po mestu. Ustavila sva se pri Eli. Dewey je dobil svežo vodo, jaz pa Elijin monolog o tem, kako lep je bil Nick v današnjem filmu 21:3. Čez eno uro sva odšla. Doma sem si umila zobe, se stuširala in si oprala lase. Smuknila sem v svojo mehko, svetlo modro pižamo in še malo brala knjigo Srebrna maska. In ker še vedno ne morem spati pišem to. Zdaj sem pa že utrujena. Kar v odejo se bom zavila in upala na sladke sanje.
Lahko noč!
14. avgust 2012
u84325
u84325
next.
14. avgust 2012
bom jutri ker zdaj ne morem
pa hvala za next
14. avgust 2012
next
14. avgust 2012
u95154
u95154
next
14. avgust 2012
next
14. avgust 2012
https://www.igre123.com/forum/tema/blondinka/39809/
soryy lara ker oglašujeem )
14. avgust 2012
next
14. avgust 2012
u30718
u30718
next
14. avgust 2012
super zgodbica, i love it, NEXT!
14. avgust 2012
hvala za vse nexte!
sem našla čas zato je tu en next
Zbolela sem. Kot običajno sem vstala ob 10.00. Odšla sem v kuhinjo. Bilo mi je slabo in zeblo me je. Zmerila sem si vročino in termometer je pokazal 38.6 stopinj celzija. Skuhala sem si čaj, vzela debelo knjigo in zlezla nazaj pod odejo. Nehala bom, ker me že boli roka. Joj, kako si želim, da bi bila zdrava. Dan se takooo vleče. In ura je komaj 13.16. Grozno!!!
Adijo, za zdaj!

Ponedeljek-spet šola
16.9.2003, Ponedeljek, 19.59.
Heiii!
Še vedno mi je malo slabo. Očitno je bila le manjša viroza, zato sem vseeno odšla v šolo. Ta je že v polnem teku. Učenci tekajo iz ene učilnice v drugo, med odmori stojijo na igrišču in se pogovarjajo, učitelji pa sprašujejo ter počasi polnijo redovalnice. Ko sem ob 8.00 prišla v šolo, so me na igrišču že čakale moje frendice. Eli, Katie, Mary, Sara in jaz smo frendice za vedno. Sošolci nas imenujejo kar EKMSL peterica. Začetnice naših imen + peterica, ker nas je 5. Nam je ta vzdevek všeč, sošolcem pa tudi. Vse 4 frendice imam zelo rada, samo nekaj mi gre na živce. Vsem je všeč Nick (razen meni). Ustanovile so celo klub Nick, I love you forever. In kar je najhujše, prisilile so me, da se včlanim. Torej, ko sem prišla so se že pogovarjale o Nicku in delale nove zapiske za klub (jaz pa sem mogla poslušat to nesmiselno blebetanje). Potem je na srečo zazvonilo in morale smo v razred. Prvo uro smo imeli razredno. Skupaj smo odšle v našo učilnico 9.A. Z Eli sediva v zadnji klopi. Tako si lahko piševa listke in klepetava kolikor hočeva, naša razredničarka gospa Karin Jeen pa nič ne opazi (ali sliši). Takoj, ko je Karin vstopila je začela nakladati o ocenah, midve z Eli pa sva začeli zanimiv pogovor, ki ga imam na listku. Ga bom kar prilepila.
HEJLA, LIA! PRIDEŠ DANES K MENI? LAHKO GLEDAVA 101 NAČIN (V NJEM IGRA NICK). Seveda pridem! Z debelo knjigo  (da te ne bom motila). OK. POTEM SE LAHKO POGOVARJAVA IN GREVA NA SLADOLED. Super ideja! NEKAJ SEM SE SPOMNILA. VEŠ, DA JE TOBY PUSTIL ZOYO? CELE DNEVE JOČE, ZATO MANJKA V ŠOLI. Res? A zato je ni. Sem se že spraševala kje je. Čist nič se mi ne smili. Toby si zasluži boljšo. Pa ona je moja najhujša sovražnica št. 1, to itak veš. JA, JA, SAJ NISEM POZABILA. EJ, MISLIŠ DA BI JAZ LAHKO BLA SKUP Z RYANOM? MISLIM, SAJ TI NIMAŠ NIČ Z NJIM, NE??? Neee, samo prijatelja sva. Probaj. Veš, mislim da si mu všeč. Večkrat govori o tebi. Mu naj kaj namignem? RES???! KAJ GOVORI O MENI?? JA NAMIGNI MU, AMPAK NE NARAVNOST! OK??! Ti kar meni prepusti. Čez nekaj dni bo tvoj fant. SUPER! HVALA LIA!!! RADA TE MAM
14. avgust 2012
u95154
u95154
next,nujno,najboljša...!!!!!!!!!!
14. avgust 2012
next!!!
15. avgust 2012
next!!!
15. avgust 2012
u68138
u68138
NExT + nova bralka
15. avgust 2012
next hittttttttt
15. avgust 2012
zdaj sem opazla da se včeraj ni ves next poslal tako da je tu preostanek zadnjega nexta
________________________________________________________________________________
SUPER! HVALA LIA!!! RADA TE MAM
15. avgust 2012
oprostite nekaj šteka pa ne gre
15. avgust 2012
u68138
u68138
NExT!!!
15. avgust 2012
SUPER! HVALA LIA!!! RADA TE MAM
15. avgust 2012
vedno pošlje samo ta stavek zato bom nadaljevala ko bo popravljeno
15. avgust 2012
u68138
u68138
a mogoče daješ ta znak < in 3, med njima naredi presledek
15. avgust 2012
next
15. avgust 2012
SUPER! HVALA LIA!!! RADA TE MAM < 3 SE GREMA KRIŽCE IN KROŽCE?
Ok. Ti začni. Jaz bom križec.
...............................................
Eli, ti povem nekaj o Nicku?
JAAAAA!!! POVEJ ŽE!!!
Veš, na internetu sem prebrala, da so mu všeč blondinke.
KAJ?! TO SPLOH NI FER.TI BI MU BILA VŠEČ, PA GA SOVRAŽIŠ! BOGA JAZ! ZAKAJ MAM TE GRDE ČRNE LASE? MISLIM, DA SE BOM KAR POBARVALA!
Eh, Eli! Saj te samo zajebavam.
NESRAMNICA!!!

Potem pa je zazvonilo za konec ure in vsi smo se vsipali iz razreda. Imeli smo še 7 ur. Matematiko, zgodovino, slovenščino, angleščino, glasbeno vzgojo, fiziko in likovno vzgojo. Po pouku je bil dramski krožek. Igramo Romeo in Julija. Verjetno ste uganili, da sem jaz Julija. In kdo je Romeo? Nihče drug kot Toby, Zoyin bivši fant. Dobro se razumeva in tudi lušen je. Ima zelo svetlo rjave lase in smaragdno zelene oči, ki so tako lepe, da ne morem odmakniti pogleda z njih, ko igrava. Je zabaven domiseln in rad se zafrkava z vsemi. In vsi vemo, da je odličen igralec, čeprav sam trdi drugače. Tudi on je že igral v filmih. Ok, dovolj o tem.
Po dramskem sem šla k Eli in gledali sva 101 način (no, jaz sem brala debel roman), kot sva se dogovorili. Zvečer sem odšla domov in poskrbela za Deweya in Kiki. Potem sem začela to pisat, zdaj ko sem končala, pa grem spat.
Lahko noč!
15. avgust 2012
u95154
u95154
next!!!!!!!!!!!!!!
15. avgust 2012
u68138
u68138
NEEEExxxTTTT!!!!!!
15. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike