Forum
Napočil je ta dan.... SREDNJA ŠOLA!! -.-. Zjutraj sem se zbudila, se oblekla, pojedla zajterk in nervozno odšla v šolo. Prišla sem tja. Fazani so se gnetli in zmedeno iskali svoje razrede. Našla sem svojo najboljšo prijateljico Gajo in skupaj sva odšle v razred. Usedli sva se v zadnjo vrsto kjer učitelji ne morajo videti kaj delave zato sva se razkomotli kakor če bi bili doma. Ura je bila 8.30 in v razred je končno prišel učitelj Janez Smrekar. Rekli so mi da je ZELO strog. Bil je odmor in z Gajo sva šli pred šolo pojest malico. Ko sva pojedli sem vstala in se ponesreči zaletela v nekega fanta. Za njega sem pa slišala. Hmmm ajaaa on je Nik najlepši in najpopularnejši fant na naši šoli... hodi v 2.b in je zelo romantičen. "Sorry ponesreči je blo nism te vidla" "Sej je use cool chil out bby". Aaaa rekel mi je bby . Tam sem stala na mestu zatopljena v svoje sanje, dokler do mene ni prišla Gaja "Haloo Katja kaj se dogaja s tabo??" "A veš da Nik iz 2.b razreda??" "Ja vem za njega.... Baje je ful romantičen" "Ja vem... no ponesreči sm se zaletela v njega in ugan kaj mi je reku" "Kaj??" "bby iiip" "No big deal" in zvonil je zvonec. Naslednja ura je matematika -.- "Gaja ubij me sovražim matematiko -.-" "Nisi edina na tem svetu". Prišli sva v razred in uganite kdo je tam sedel??...... G.Smrekar. Dobro najslabši učitelj na šoli me mora imeti za najslabši predmet na svetu... Kill me!!!! K sreči je ura hitro minila in imeli smo likovno. Likovna mi gre zelooo dobro zato sem se je veselila. Risali smo štiri letne čase (ja ok čudn), vendar se mi je med likovno zgodila najboljša stvar na svetu!! Vstala sem da bi oprala paleto, ko so se vrata učilnice nenadoma odprla in v razred je prišel kdo drug kakor pa Nik. Jaz (seveda) neroda sem se tudi tokrat zaletela v njega in kaj se je zgodilo sedaj.... paleta mi je šla ponesreči po njegovi majci pa še oba sva padla. Cel razred se mi je smejal, vendar Nik ni nič naredil. Samo rekel mi je "se vidiva po šoli". Hmmmm se vidiva po šoli... le kaj bi to pomenilo??
NEXT???
29. oktober 2014
next
31. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg