Forum
u46062
u46062
To je zgodba, ki govori zgodbo o eni deklici po imeni Ema. Več o njej:
IME: Ema
PRIIMEK: Taylor
VZEVEK: Ev, Em
STAROST: 12 let
MESTO/KRAJ: Malo Mlačevo
HRANA: Vse razen: ribe, solate (katerekoli)
ŽIVALI: Lev, pes, muca, zajček ipd.
GLASBA: Vse, z izjemo opernih in zateženih
NE MARA: Pro. Copatorja in ocenjevanj
****************************************************************************************************************************
* MOJ KRATEK OPIS *
* Moje ime je Ema in pišem se Taylor. Moji mamici je ime Simona, mojemu očetu pa Peter. Imam še dva bratca (ki sta ZELO tečna) in sestrico. Bratca sta Tim in Tom, sestrica pa Hana. Moja BFF je Mia Poljanšek. Fanta še nimam (vsaj za zdaj). Zelo rada pa pišem tudi zgodbe in sem na igrah 123. Moja sovražnica 4ever je Trina iz sosednjega razreda. Je zelo žleht, še učitli ji to pravjo. Zapisujem tudi dnevnik. In sicer v zvezek. Opis zvezka: je bele barve in na platnicah piše: Dnevnik Eme Taylor (Zasebno). Vspodaj je moja slikca. Ovitega ga nosim v medvedji koži na gumb.
****************************************************************************************************************************
ZAČETEK
POPOLDAN:
Vračala sm se iz šole. Bila sem potna od igranja T-balla. "Je kdo doma?" sem vprašala. "Tom, Tim, Hana?" sem vprašala. "Jaz sem doma!" je rekla Hana*. "Kje pa si?" sem vprašala. "V kuhinji delam DN**." mi je odgovorila. Odšla sem v kuhijno in zagledala Hano. "Hana, domače naloge delaj v dnevni sobi, ne pa tu!" sem rekla. "Prav!" je zamrmrala Hana in odšla. Jaz pa sem se odpravila v delovno sobo. Nenadoma se mi je na Igre 123 pojavila nova prošnja za prijateljstvo. Cici4ever je pisal. Sprejela sem ga, da si ga ogledam. Imena ni imel, starosti ne nič ni imel....
next?
03. junij 2011
u46062
u46062
*Razumela sem njen glas
** DN: domača naloga
03. junij 2011
next
04. junij 2011
u46062
u46062
Hvala. Bom dala next. Za nasledn rabm dva. Nextam:
...niti opisa. To sem seveda dala na Copy in posla prjateljici. Čez neki časa je že pozvnil. "Hana, a ti odpreš vrata?" sem vprašala. "O.K.!" mi je rekla in jih odprla. Zaslišal se je trušč. "O, NE!!!" sem rekla. Skozi vrata sta planila Tim&Tom. Njun trušč se sliš do Pirana pa še naprej, tak sta bila glasna.
ZVEČER:
Katy012 mi je odgovorila s poročilom:
Oj, kako si kaj? jaz sem . Drgač bi se lahk zmenile v sob.. O.K.? A Tim&Tom kaj nagajata? Men Cene teži. See you tonayd.
To je napisala.
PONOČ:
Tim in Tom sta povabila prjatle in jz ne morm spt. Zato sem šla čečkt v zvezek:
KO LUNA SE ZBUDI IN SONCE ZASPI, TAKRAT TA TRUŠČ NOČNI PRISUPIHA.
To je bilo to. Zdaj pa grem spat.
Next? Vsaj 2.
05. junij 2011
u46062
u46062
GLASOVANJE:
Koliko naj napišem:
a) več
b) to je dost
c) vseen mi je
05. junij 2011
u46062
u46062
2 nexta
12. junij 2011
u46062
u46062
MISLM A LAHK KOMENTIRATE KA ME BO POBRAL ZNORELA BOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg