Forum
elizabeth vanillie je bilo preprosto 16-letno dekle...
dokler je ni nek vampir ugriznil medtem ko je bila s prijatelji v disku.
nato se je vse spremenilo...

elizabeth:

2 nexta pa nadaljujem
16. marec 2012
next
16. marec 2012
next!!!!
16. marec 2012
ok
16. marec 2012
bilo je jutro. ljudje so začeli hoditi na delo in elizabeth se je zdelo, da vsi pogledujejo proti njej. njena lepota je pritegnila vse razen nje. ni se ji zdelo nič posebnega, da je naenkrat postala najlepše dekle v mestu. skupina fantov, ki so odhajali v šolo jo je opazilo in začelo glasno žvižgati. elize (kot so jo klicali, saj je ime elizabeth predolgo) jih je opazovala in se komaj opazno spačila. rada je bila sama ali v družbi ostalih vampirjev.
človeške družbe si ni mogla privoščiti. ne še. še vedno je bila mlada in prav lahko bi se zgodilo da bi komu popila vso kri.

naenkrat pa ga je zagledala. bil je kot angel. očitno je bilo, da je vampir. hodil je ob strani ulice. opazil je elize in se ji nasmehnil, da ji je vzelo sapo v prenesenem pomenu.

potem pa...

2 nexta pa nadaljujem
16. marec 2012
u80132
u80132
next
16. marec 2012
next
16. marec 2012
u72009
u72009
next
16. marec 2012
u79911
u79911
Next.!
16. marec 2012
neko dekle ga je prijelo za roko. bilo je človeško bitje. začela sta se pogovarjati, nato pa je vampir rekel: samo mojo staro znanko bi pozdravil. dekle je prenehalo govoriti in se sumničavo zazrla vanj. on pa jo je namenoma spregledal in se obrnil proti meni.
jaz sem jake. je rekel. tudi jaz sem se mu predstavila. njegovo dekle je ljubosumno gledalo najin pogovor in nato je odšla. poslušaj elize, res sem užival v najinem klepetu vendar imam tudi jaz obveznosti. moram iti, lahko pa mi poveš kje živiš. the wite way 11, sem rekla. uredu, prišel bom.

do takrat pa...

2 nexta pa nadaljujem
17. marec 2012
u72009
u72009
next
17. marec 2012
u79911
u79911
Next.!
17. marec 2012
aja še slikce

jake:

jakeovo dekle:

mesto:

hiša elize:

pazi nase je še dodal in me objel. pazim naj nase? je ponovila. da. je skrivnostno rekel in izginil.
v tistem trenutku je elize vedela, da je totalno zaljubljena.
postopala je po ulicah in razmišljala, kaj bi oblekla za srečanje.
nenadoma se je spomnila na svojo bff, ki je bila tudi vampirka. ona je znala poiskati obleko. odhitela je k njej. kate (tako je bilo ime elizini bff), je bila naudušena. obiskali sta vse znane trgovine. nazadnje sta vse potrebno našli v versaceu. izgledalo je pribljižno tako:

17. marec 2012
komaj sem dočakala večer. pozvonil je na vrata ni odprla sem jih. bil je naravnost osupljiv v belem suknjiču. za njim sem opazila belega porcheja. nasmehil se je, ko je videl, da sem opaila njeov avto, nato pa skomignil z rameni in rekel: saj je samo avto. ti si tisto posebno.samo poglej se, naravnost čudovita si. če bi lahko zardela, bi zdajle postala rdeča kot paradižnik. povabila sem ga naj vstopi. ogledoval si je notranjost hiše. hiša pa je nekaj posebnega, to moram priznati. da tudi sama sem bolj poseben tip sem rekla. sedla sva na snežno bel usnjen kavč. ti lahko kaj prinesem? ah kaj pa mislim, saj sva vendar vampirja. oba sva se zasmejala. kaj pa je s tvojo punco? sem vprašala in v strahu pogledala okoli sebe, za vsak primer. pozabila sem da pričakujem odgovor, ko je rekel: anna je postala ljubosumna nevem kje je. nasmehnil se je. ljudje so tako zelo nezaupljivi . tudi sama sem se nasmehila. zunaj je nekaj zaropotalo.

jake je obnemel. ah najbrž je samo... pšššššt. je zašepetal in zdrvel skozi vrata. takrat je elizabeth opazila, da je nekaj narobe...
17. marec 2012
u72009
u72009
next
17. marec 2012
u79911
u79911
Uuuuuu, NexT.! Nujnooo.!
17. marec 2012
u80132
u80132
next
17. marec 2012
jake se ni vrnil, čeprav sem čakala ure in ure. njegov bel porche pa je bil še vedno parkiran pred hišo. iz minute v minute me je bolj skrbelo in na koncu sem se odločila da ga bom poiskala. iz gozda je prišlo predirljivo kovinsko kričanje in vonj po dimu. odhitela sem tja in videla kako ugaša ogenj. zakričala sem. je jake pravkar skuril vampirja?
vse v moji glavi se je začelo odvijati neznansko hitro. ta jake, ki sem ga poznala tega ne bi storil. ali pač?
ko sem prišla do hiše belega porcheja ni bilo več tam.
jake mi je postal sumljiv.
zakaj mi je rekel naj bom previdna, naj se pazim? je bilo to svarilo?

3 nexti pa nadaljujem
17. marec 2012
u79911
u79911
Next.!
17. marec 2012
next
17. marec 2012
ups sory 2 nexta evo že pišem
17. marec 2012
minilo je že 6 dni, jake pa se še vedno ni prikazal. ko sem v nedeljo gledala tv, je na vratih pozvonilo. hitro sem skočila na noge in šla odpret vrata. pred njimi je bilo neznano dekle, čeprav sem mislila, da sem jo že nekje videla.pozdravljena! sem rekla, ona pa je stisnila ustnice in je odhitela mimo mene v dnevno sobo. začudena sem jo gledala, kako premetava vse stvari. ko je končala z dnevno sobo je odšla v kuhinjo in nato v pisarno.
ko je hotela odpreti kopalnico, mi je prekipelo. nehaj!!! sem zavpila.
pogledala me je in videla sem modre oči..
njegove oči!

ti si vendar... sem rekla
17. marec 2012
N E X T ! ! !
17. marec 2012
next
17. marec 2012
ok
17. marec 2012
da, bila je anna, spremenjena v vampirko. (če ste pozabili je anna bivše jakeovo dekle, aja pa po tistem k te ugrizne maš pol barvo oči)
kkkdo ti je to naredil?
kaj misliš s tem? me je vprašala.
pa ti si vampirka!!! da, jake me je spremenil. pa si se mu upirala? da seveda, vendar zaman.
elize je zdaj vedela, da jake ni bil takšen kot si ga je predstavljala, čeprav ga je še vedno ljubila. najti ga moram in se maščevati, je še naprej glasno razmišljala anna. delček mojih misli je slišal kaj je rekla in nagonsko sem se odzvala z renčanjem. samo przirljivo me je pogledala.na njeno začudenje sem vstala in stekla skozi vhodna vrata. hej počakaj! je še uspela zaklicati za menoj, nato pa sem že izginila za drevesi. končno sem prišla do makedamske poti in čez nekaj časa do asfaltirane ceste, ki je vodila v mesto. prav tam kjer sva se prvič srečala je stal in se naslanjal na zid, kot bi me že celo večnost čakal. kot da bi vedel da bom prišla. oprosti. je rekel. moral sem... imel sem neke opravke. greva? kam? sem začudeno vprašala. stran od tu. v new york, velike prestolnice. zakaj? sem sumničavo vprašala. hočeš ali ne? jaz bom šel. je rekel. prav, s tabo grem kamor hočeš.

ko je letalo vzletelo: slišal sem, da piješ samo živalsko kri. da, prav si slišal in ti? ne, jaz pijem samo človeško. je rekel.
e-elize
j-jake

e- je res da si spremenil anno?
j- kje si to slišala (namrščil se je)
e- danes je prišla k meni in mi povedala.
j- laže se.

v tistem trenutku sem vedela, da on laže in da mi nekaj prekriva.
prispela sva v new york.
ker nisva imela avta, je jake rekel: štopaj gotovo ti bo kdo ustavil

prispela sva do najinega trenutnega stanovanja.
http://u1.ipernity.com/3/75/74/967574.850bb55f.560.jpg
naslednje dni sva hodila po trgovinah in jake me je prepričal naj si dam narediti pircinge. še dobro da se jih lahko vzame ven ker sem izgledala nekako takole

in brez njih

pokazala sem mu slike kakšna sem bila tisti ternutek ko sem bila spremenjena.

bleda z modrimi očmi.

2 nexta pa nadaljujem
17. marec 2012
next
18. marec 2012
next
18. marec 2012
nnnnnnnnneeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttt
30. marec 2012
še dons
31. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani