Forum
Hey. To bo moja 1. zgodbica.
Govorila bo o deklici ki je imela zelo težko otroštvo.
Upam,da vam bo všeč.
Sobota,1.maj.2012,15:16,moja soba
Živjo!
Zelo sem vesela,da sem te dobila za rojstni dan. Lahko sva najboljša prijatelja. Sicer ne vem kaj bi mi lahko pomagalo to,da moje skrbi zapisujem vate. Vem,da večina najstnic piše v dnevnik. Torej, sem Jade,stara sen 14 let. Živim v Londonu. Imam bff Lily. Danes je moj rojstni dan. Še eno minuto in prišla bo Lily. No nimam prijateljev zato greva jaz in Lily v kino. Predvajajo zadnji del Ameriške pite. Lily je zmeraj točna. Moram it. Lily je prišla. Nočem,da me vidi zapisovat v dnevnik.

28. april 2012
u89861
u89861
next.! :3
28. april 2012
next
28. april 2012
neextt!!!
28. april 2012
Sobota,1. maj, 20:00, kuhinja
Bilo je tako zabavno!! Resno ne vem zakaj večkrat ne grem v kino. Verjetno zato,ker se bojim,da me bodo zaklenili. Vem otročje. Strah me je veliko reči. Recimo... strah me je,če me kdo zaklene(postanem vsa panična,tolčem po vratih kričim,...), strah se me je peljati z letalom, strah se me je peljati z dvigalom( Češ,da se bo ustavil in ne bomo mogli ven),... Dovolj o takih stvareh. Torej. Rada pojem,jaham,plešem,berem,... Najraje pa sem v šoli. Pa ne zato,ker mi je všeč pouk ali kaj takega. Ampak zato,ker sem z mojimi prijatelji. Živim v ulici,kjer ni nobenega mladega. Takoooo dolgočasno. Ampak moji mami je všeč češ,da je mir in ni vsak večer divjih zabav,ki bi se jih jaz udeleževala(mislim,kot da sem neumna). Ker ni nič takega za delat bom šla kar na računalnik. Sproti pa zapisovala vse kar bom delala. Torej odprem google in napišem facebook in bla bla bla. Takoj ko sem se prijavila pa mi je Sarah(druga prijateljica) poslala sporočilo:
Jadeoo-jaz
Sarah rawr-sarah

Sarah rawr: Nikoliii ne boš uganila kaj se je zgodilo!! In oprosti zaradi RD-ja(rojstnega dne) res nisem mogla priti

Jadeoo- Kaj kaj kaj? In nič hudega

Sarah rawr: FANTA imam!!! Prva izmed nas!!!!!

Jadeoo- Omg res??? Kdo je srečnež?

Sarah rawr- Simon. Srečnež

"Jade!!!!!!!!!!" O mama je doma

29. april 2012
next!
29. april 2012
next
30. april 2012
neext ;3
30. april 2012
next
30. april 2012
Nedelja,2.maj,moja soba,9:00

Zadnji dan pred šolo. Da jutri grem v 1. letnik. Natančneje v srednjo šolo Alberta Einsteina(če je kdo bral prineceskin dnevnik je ta šola iz knjige).
Odšla sem v kuhinjo ter si pripravila kakav. Kaj naj še napišem. Večino časa se dolgočasim in, če ne bi bilo lily bi verjrtno že kar umrla. Tako se sedaj odpravljam k njej.

****************************************************************************************************************
oprostite za kratek next
03. maj 2012
next!
03. maj 2012
next!
03. maj 2012
neextt!!!!
04. maj 2012
next!!!!!!!!!!!
17. maj 2012
oprostite sam rabim mal zamisli
18. maj 2012
Nedelja,2.maj,moja soba,9:30

O moj bog. Ne morem verjeti. Lily! Zakaj ona!? Mislim kako mi je to lahko naredila! Sovražim jo!
Torej. Ko sem prišla k Lily mi je odprla njena mama. "Aha verjetno si tudi ti prišla na zabavo" mi je rekla. Samo čudno sem jo pogledala in prikimala čeprav nisem vedela kaj govori. Kmalu mi je bilo jasno. Vstopila sem v Lilijino sobo in zagledala: Jamie,Ciaro in Janno. One so največje važičke na šoli. " O živjo Jade" je nekoliko v zadregi rekla Lily.
Jamie me je premerila kot,da sem smet in nadeljevala. "Kot sem že rekla Lily. Lahko se nam pridružiš ali pa se družiš z njo" in pokazala name. Gledala sem Lily. " Noo Jamie... Veš.. A..M... Ne vem... Jade je moja Bff..... Ne vem......""Prav premisli Lily." Vse tri so se vstale in odšle. "Lily?" sem jo vprašala. " Oprosti Jade" je rekla stekla ven in se zaklenila v kopalnico.

29. maj 2012
neextt!!!!
29. maj 2012
neeextt!!!
29. maj 2012
u93404
u93404
NeXXt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. maj 2012
next!!!
31. maj 2012
u79562
u79562
next
31. maj 2012
u93404
u93404
NNNNNeeeeeXXXXTTTT!! Carska!
01. junij 2012
u89583
u89583
nextnext**
06. junij 2012
Ponedeljek,3.maj,podzemna,7:00

Ni je tukaj z mano tako kot vsak dan. Še huje pa je bilo,da sem use zafrknila.
Jaz: Lily friends?
Lily: Zabita si!! Prizadela si me!!!
Jaz: JAZ TEBE!!!! KAKO MOREŠ!!

Čakaj. Jaz zafrknila? Jaz prizadela njo? ;( Ne morem verjet. Moja najboljša prijateljica. Komaj sem zadržala solze. Maščevala se ji bom! Prisežem. Ampak ne morem. Še vedno čutim nekaj do nje. "City Center" se je oglasila ženska. Iztopila sem. Pa sem jo zagledala. Sedela je na klopci in jokala. Da Lily je jokala. Kaj naj naredim? Grem k njej in jo potolažim? Ali grem samo mimo? O bog. Stala sem tam in.... Gledala kako joka. Čudno sem se počutila.

06. junij 2012
next!!!
06. junij 2012
u93404
u93404
NeeXT!!
08. junij 2012
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
08. junij 2012
u59458
u59458
next