Forum
Hejj ! No js bi pa začela pisat eno zgodbo , ki si jo nism js izmislila ... Verjamem , da jo je kakšn že slišu , naslov je tm zgori ... Je pa smešna zgodba ! Bom sama pisala po delih ...

ok bom začela :

--
1.DEL :

Bodite pozdravljene temne duše !

Da se predstavim . Ime mi je Claudy , stara sem 12 let in po novem poslušam METAL . Metal , to je zlobna glasba , pa tudi skupine kot HIM , Marilyn Manson , Limp Bizkit in Korn . Pevci teh skupin so vsi čisto bledi in tetovirani . To pomeni , da so pravi satanisti in zares zlobni . To glasbo poslušam , ker sem tudi sama evil . To se vidi po tem , da si pri H&M vedno kupujem črne cunje s čipkami pa to , ker to je " gothic " in trenutno zelo v trendu .
Kupila sem si tudi pas s špicami . Ta je iz roza plastike , z malimi špičastimi stvarcami gor , ker tako izgleda še bolj evil . Moji mami to sicer ni všeč , da izgledam tako satanistično , ampak kaj moja mama misli , je meni vseeno . Pred dvema dnevoma sem začela kadit , ker pevec od HIM tudi kadi.Mislim , da so ljudje , ki kadijo še veliko bolj evil , kot navadni ljudje . Ko me vidijo stare babice , se vedno prestrašijo , ker si namažem obraz čisto belo , ustnice pa črno . Včasih si pobarvam črno še oči , tako izgleda še huje . Lase sem si pobarvala na rdečo , ker črno mi mama ne dovoli . Vem , da je to celo uncool , da si pustim prepovedat . Ampak mama pravi , da drugače ne dobim več žepnine in potem si ne bi mogla kupit tudi nič drugega več in to bi bilo hudo.
Menim , da sem pravi satanist . V Bravo piše , da so vsi ljudje , ki se oblačijo kot jaz , pravi satanisti . Okrog vratu sem si obesila narobe obrnjen križ , ki sem si ga naredila sama iz pravega križa , ki je bil to enkrat kot dodatek v Bravo Girl . Na prstu imam prstan z mrtvaško glavo , ki sem si ga kupila na sejmu . Zvečer vedno ženem svojega psa na sprehod v gozd in tam prižgem sveče , ko se stemni . Sveče zvabijo mrtve iz njihovih grobov in počastijo Satana . Včasih tudi govorim s Satanom ali z mrtvimi . Izmislila sem si tudi svoj lasten ritual , ki me spremeni v vampirja .
Če me ljudje vprašajo , kaj poslušam , vedno rečem , da poslušam Black Metal , ker ta zveni tako cool in zares verjamem , da je to kar poslušam pravi Black Metal . Mislim ,da se Black Metal izgovori : " blekmetl" .
Danes sem bila prvič zvečer sama zunaj . Moja mama pravi , da lahko pri mojih letih ostanem zunaj samo do 7ih zvečer , ampak vseeno me ni bilo do 9ih . Seveda sem kot prvo iskala lokal , kjer so vsi ljudje kot jaz . Res sem enega tudi našla . Tam so bili vsi črno oblečeni in skoraj vsi so imeli črne lase . Ampak vsi so bili veliko starejši kot jaz in so me čudno gledali , ko sem prišla skozi vrata . Potem me je en tip vprašal , kaj poslušam in jaz sem rekla , da Black Metal . Tip se je zasmejal in mi nekaj pripovedoval o svojih najljubših bandih . Mislim , da so se imenovali " Immortal " in " Dark Throne " in " Venom " , pa še cel kup drugih imen , ki si jih nisem mogla zapomnit .
----
Ni še konec 1. dela , sam rabim še kakšne nexte ! Vem , da je zdej mau bedn , sam bo pol bl cool in smešno !
03. julij 2011
u31704
u31704
next
03. julij 2011
Tip je bil tudi pravi satanist . Nosil je majico z žensko pa mrtvaško glavo in svečami gor zgoraj pa je pisalo 'Siebenburgen' . Zadaj so bili tipi z našminkanimi obrazi . Rekel je , da se šminka imenuje 'corpsepaint' . Mislim , da se bom tudi sama enkrat tako namazala za v šolo . Se bodo učitelji gotovo prestrašili . Tip je rekel , da Black Metal ni za majhne otroke , kot sem jaz , ampak menim , da nisem več otrok , ker lahko od letos celo sedim spredaj v avtu . Otroci morajo sedeti zadaj v otroškem sedežu . Potem me je en drug tip vprašal , če vem kaj je to 'pozer' . Mislim , da je bil tip prijatelj onega tipa z žensko na majici . Rekla sem , da seveda vem kaj je to pozer , čeprav v resnici nisem vedela . Potem sta se začela tipa smejati in me vprašala , če sem jaz pozer . Rekla sem , da ja , ker mislim , da je pozer nekaj zelo zlobnega . Potem sta se tipa še bolj smejala in povedala vsem v lokalu kaj sem rekla in naenkrat je cel lokal buljil vame in vsi so se smejali . Mislim , da je bil vic , kar sta tipa povedala ostalim in zato sem se tudi jaz smejala . Potem sem si naročila pivo , ker so vsi ostali pili pivo . Pivo je imelo grozen okus , čisto grenko in sploh ne tako dobro , kot so zmeraj pravili , ampak izpila sem ga vseeno , ker satanist vse prenese . Po tem sem se počutila nekam smešno . Vrtelo se mi je in govorila sem čudne stvari in tipi so se mi vsi smejali . Na koncu so mi tipi rekli , naj spet pridem nazaj , ko bom svojemu hrčku odgriznila glavo . To bom tudi napravila , ker sem pravi satanist !
----
Vas zanima kaj se bo zgodilo v 2. delu ? Če hočete , da naprej pišem , naj bojo vsaj 3 nexti ! Prosim ???
04. julij 2011
u45017
u45017
Next *; Zakoon^^
04. julij 2011
Tnxxx < 3
04. julij 2011
u49985
u49985
Nextjj
04. julij 2011
Next
04. julij 2011
2.DEL :

Halo moji temačni prijatelji , spet jaz !

Tokrat vam bom povedala , kako se je zgodba nadaljevala . Kot se morda še spomnite , sem vam v prejšnjem delu povedala , da sem bila v tem zlobnem lokalu , kjer mi je ta tip rekel , naj svojemu hrčku odgriznem glavo .
Doma sem šla najprej v svojo sobo . Svojo sobo sem pred dvema tednoma , ko sem začela poslušat 'Black Metal' , kar lepo preuredila . Povsod imam posterje od HIM in Korn in drugih zlobnih bandov . Celo Eminem visi na moji steni , čeprav sploh ni metal, ampak Hip Hop ali kako se temu že reče . Ampak tip je vseeno evil , ker ima na odru vedno motorno žago v roki in se vsa Amerika razburja , ker je tako evil . Na mizo sem postavila sveče , ki so ostale od božiča . Ampak božič mi ni všeč , ker to je krščansko , in vse kar je krščansko ni cool . Iz kartona sem naredila narobe obrnjen križ, gor z flumastrom narisala pentagram in gor prilepila mrtvaško glavo iz gumija . To imam tudi z sejma . Ta narobe obrnjen križ zdaj visi nad mojo posteljo . Moja mama je seveda grozno težila , ko je to videla . Temu pravi 'blasfemija' in da ljubi bog to ne vidi rad . Malce me je potem bilo že sram , ampak sem ponosna na to , da sem evil in da moja mama to tudi ve . V tej sobi stoji tudi kletka s hrčkom . Razmišljala sem o tem , kaj je rekel tip v lokalu . Potem sem prižgala vse sveče v sobi in vzela hrčka iz kletke . Mislim, da je hrček opazil , da mu nameravam nekaj naredit , ker se mi je od strahu pokakal na roko . Ampak sem si jo hitro obrisala . Potem sem razmišljala , če je bolje , da hrčka prej ubijem , preden mu odgriznem glavo . Ampak mislim , da je tip hotel , da živemu odgriznem glavo . Bila sem grozno vznemirjena in moje srce je utripalo kot noro . Potem sem tesno zaprla oči in vtaknila hrčkovo glavo v usta. To je kiclalo , ker ima hrček povsod dlake in skoraj bi kihnila .Ravno , ko sem hotela ugrizniti , ker je hrček tako močno brcal , je moja mama prišla skozi vrata . Prestrašila se je in začela kričati . Ravno sem hotela reči , da se samo igram s hrčkom , ko sem mu v šoku zares odgriznila glavo . Kar tako . Moja usta so bila polna krvi in imela grozen okus . Dlaka je pikala kot hudič in začela sem kričat . Moja mama je norela kot divja . Poklicala je pomoč , ker nisem več nehala kričati in nato začela še bruhati . Celo sobo sem pobruhala , obleko in vse . In na sredi vsega je ležal mrtev hrček in delčki njegove glave. Grozno sem se tresla in bilo me je sram , mama pa mi je eno prisolila . Potem so prišli reševalci in vprašali kaj se dogaja . Reševalca sta imela oba črne lase . Ko sta videla mojo sobo s posterji , svečami in narobe obrnjenim križem , sta se začela smejat in nista več nehala . Potem sta me naložila na nosila in me odnesla v reševalni avto . Ko smo se peljali v bolnico , sta vprašala mojo mamo , če sem v kakšni sekti . Moja mama je rekla , da že dva tedna poslušam Black Metal , ker sem ji tako sama rekla . Potem je še rekla , da sem satanistka in , da sem na to zelo ponosna . Pa sta se začela reševalca spet smejat in menila , da je to samo puberteta , da pravi Black Metal ni nič za otroke in da sem itak samo trendy Black Metal pupa . To se mi je zdelo nesramno , ker menim , da sem pravi satanist in nasploh . Potem smo bili že v bolnici in tam je doktor rekel , da imam verjetno zastrupitev , ker sem požrla vso hrčkovo kri in to . Tri dni so me obdržali tam , v bolnici . Potem sem lahko spet šla domov . V moje opravičilo je mama napisala , da sem imela zastrupitev s hrčkovo krvjo . To se mi zdi zelo evil .

Do naslednjič ,
vaša Claudy .

------
Nextamm ? Usaj trije nexti ...
04. julij 2011
u30718
u30718
nextiiii
04. julij 2011
u38079
u38079
next!
04. julij 2011
Next
05. julij 2011
nexttt
05. julij 2011
Next..Kiraa zgodba...!
05. julij 2011
NeexTTT
05. julij 2011
u38079
u38079
-------------------------------> next
07. julij 2011
next
09. julij 2011
u38079
u38079
next
12. julij 2011
u36350
u36350
next
17. julij 2011
u51905
u51905
Haha, res huda zgodbaa. :'D
Nextj.
01. oktober 2011
u30718
u30718
nextaj
22. oktober 2011
Tako ''neinteligentne'' zgodbe še žal nikoli v mojem življenju nisem bral, sama vsebina zgodbe pa kaže na samopotrebo po pozornosti. Tako da verjetno opisuje skoraj vsakega ''metalca'' tukaj gor, ki misli da z Metalllica, Slipknot , Bullet For My Valentine..... je nekakšn ''true'' poslušalec. Verjetno moraš dobiti še nekaj nevronov za življenje v sub-kulturah v Sloveniji!
24. december 2011
nextej
30. julij 2013
u151370
u151370
dej prosm nextaj nextnextnext
26. oktober 2013
neeeeext
30. oktober 2013
u151370
u151370
nextaj prosim