Forum
u28575
u28575
Živjo!
Moje ime je Jada Marie Oxford. Stara sem 14 let. Moja mami pravi, da sem preveč zaprta vase, tečna in velikokrat jezna, zato naj začnem pisati dnevnik. No, če se mi bo zmešalo zaradi dnevnika bo ona kriva. Zdaj pa nazaj k mojem opisu... Imam najboljšo prijateljico. Ime ji je Lola Fox Pattinson. Vem, da se piše kakor Robert Pattinson, ampak, saj ona je njegova sestra. Ima še drugega brata Michaela Pattinsona. Imajo ogromno hišo, mi pa le majhno posest. Mojemu očetu je ime Jason Jacobs. Moja mami je Sandra Phillip Williams Taylor Oxford. Ona pa je kraljica Nemčije. Mislim, da vsi poznate Nemčijo. Že kakšnih 10 let je nisem vedela. Zmeraj tiči v Nemčiji. Domov mi pošilja pisma z izredno lepo pisavo, to je moj edini stik z njo. Razen tega mi še pošilja veliko slik, to je pa tudi vse. Moja babica pa je malo preveč... kako bi rekla... prefinjena in staromodna.
Ime ji je Maria Canalsas Penelope.

Jada Marie Oxford- http://farm5.static.flickr.com/4136/4778370401_63de2cf3d7_z.jpg
Lola Fox Pattinson-

Robert Pattinson- ga že poznate(Saga Somrak...)
Michael Pattinson- http://www.slashfilm.com/wp/wp-content/images/kickassjohnson-440x259.jpg
Sandra Phillip Williams Taylor Oxford- http://www.sandra.com/images/sandra_bullock_03.jpg
Jason Jacobs-

Maria Canalsas Penelope-

Next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. oktober 2010
u24232
u24232
ja ja dej
05. oktober 2010
u28575
u28575
videla******
Še najmanj 2 pozitivna komentarja...
06. oktober 2010
Comment number: 3
Koordinates: WTF! I say!
Population: Ammm,...
06. oktober 2010
u29108
u29108
neeeššee čaki mau da preberem pliis
06. oktober 2010
Comment nuber: 5
Koordinates: DIE!
Population: Maybe 8
06. oktober 2010
u28753
u28753
neeeeeeeeeeeeeext >.>
06. oktober 2010
u29108
u29108
čaaaaakkiii mauuu daa preeebeerrreemm plliiiisss
06. oktober 2010
u29108
u29108
k nimam nikol časa prebrt
06. oktober 2010
u28575
u28575
No to bo drugače moj občasni dnevnik.
23.4.2006, ponedeljek, v spalnici
Danes grem v šolo. Le kaj naj oblečem? Mami in babica mi drugače pošiljata kupe in kupe oblačil mojih dveh sestričen, ki jih sploh ne poznam. Za vsa oblačila sem predebela, razen za tisto majico, ki je stara kakih 50 let. Oh, kako je grda... Moja oblačila, ki jih nisem dobila po pošti, so tudi zelo grda. Imam vsaj najljubše oblačilo, čeprav je raztrgano- obleko, ki je kaki-jeve barve. Lola zmeraj govori, da MORAM po nakupih. Kje imam pa denar? No, pred nekaj tedni sem v moji denarnici imela kakih 20€. Šla sem v trgovino in nek fant mi je ukradel denarnico. Zdaj pa moram v šolo. Na sebe sem vrgla staro rjavo majico in bele kratke hlače. Zdaj pa grem, oče me že kliče...
P.S.: Danes imamo kolesarski izpit, komaj čakam... Poročam pozneje...
Next?
06. oktober 2010
u29108
u29108
jaaaaaaaa uff uspeella sm prebratt heheehe neeeeeeexxttt next next protestiram neeeext next sam plis ne mi o emotih pisat k jih mam vrh glaveeeee!!!!!!!!!!!!!!!
zgoodbaaaa je fuull dobrraa reess bllagor k znaš tok dobr pisat heheheehehee
07. oktober 2010
u28575
u28575
23.4.2006, ponedeljek, v šolskem wc-ju...
Okej, mislim, da sem opravila KOMAJ prvi test. Mislim, da, mislim, da sploh ne bom opravila. Zakaj ne? Pravkar sem od očeta izvedela, da babica in mami prihajata domov. Tako sem nervozna... Ko pridem domov grem pospravljat, pojest kosilo, se stuširat, se preobleč, naredit nalogo, se učit, še enkrat vse pospravit, pripravit vse ostalo za prihod, kupit darilca, vse še enkrat pregledat, pripravit tisto kar še nisem, pripravit kosilo in nato... Kaj? Kdo me kliče? Moram it....! Poročam pozneje...

23.4.2006, ponedeljek, v limuzini...
Kaj? Trenutno se peljem v limuzini... In zraven mene sedita moja babica in moja mami... Kaj naj storim? Naj kaj rečem? Naj pohvalim njuni obleki? Naj povem, da njuno začasno stanovanje še ni pripravljeno nanju in, da je usrano kot ne vem kaj? Naj jima zblebetam kakšne ocene dobivam v šoli? Ali pa, da delamo kolesarski izpit in se bojim, da ne bom padla? Naenkrat sta babica in mami končno spregovorili... Končno, res, končno...
''In, Marie... Kako gre?'' ''Em... Še kar...'' Sem hitro zamomljala. ''Aha, in kako ocene'' Je spet vprašala... ''Hm... do zdaj same petke...'' ''Odlično...'' Njen obraz je izgledal tako smešno... Podobno temu: -_-''.... Pred našo hišo smo se ustavili... ''Tukaj živiš?... Pardon... Živita?'' Me je vprašala mami.... ''Ja...? Lahko pa gresta v hotel, kakšnih 5 kilometrov daleč od tu.... Zelo je romantičen in prefinjen...'' Mislim, da sem ga usrala.... Ne hotel... Mislim to, da sem zasrala oz. usrala do zdaj najboljši pogovor z mami in babi...
Next?
08. oktober 2010
u28575
u28575
Aja, to, d ji je mami rekla, d more začet pisat dnevnik, ji je drgač reku oče...
08. oktober 2010
u24232
u24232
neeeeeeeeeeeext
08. oktober 2010
u28575
u28575
24.4.2006, torek, v postelji
Babi in mami sta šli v tisti romantičen in prefinjen hotel.
Ohoho, nekdo me kliče...
Ojej, Michael je...
Prejšnjič mi je rekel, da dobi vstopnice za koncert Lady Gage v New York-u.
Kaj pa, če grem na zmenek? Če se tako reče... Ampak kaj, če grem res na zmenek...?
A grem na zmenek? Z Michaelom- bratom slavnega fanta- Roberta Pattinsona?
Morem it! Mami in babi sta nekako izvedeli mojo telefonsko številko! Zdaj pa res... Poročam pozneje!
08. oktober 2010
u24232
u24232
next
08. oktober 2010
next
08. oktober 2010
u28575
u28575
25.4.2006, sreda, v šoli
Oh, oprostite vsi!
Včeraj nisem čisto nič pisala. Zdaj bom pisala bolj malo, ker imam to šolsko leto NPZ. Veliko se moram učiti. Vem, ampak, kaj morem...
Kaj je bilo z Michaelom? Izvedela sem, da bo šel na zmenek z Debby. Kdo je Debby? Moja sovražnica... Ampak, razen tega, da mi je 'ukradla' Michaela, je drugače prijateljica z Lolo, seveda samo zaradi slave in zaradi Roberta. Že od začetka filma Twilight se lima nanj. O, Lola me kliče... ''Hej Lola! Kaj pa je?'' ''Debby je povabila Michaela na zmenek! Takoj ga moraš pridobiti nazaj...! Ups...'' Pokazala mi je kisel nasmeh. Ta kisli nasmešek ima takrat, ko izda ogromno skrivnost... ''Kaaaj?!? Pridobila ga bom nazaj? O čem govoriš?'' ''No glej Michael je...
Next?
09. oktober 2010
u28575
u28575
P.S.:Ni je poklicala po telefonu ampak se je pač J.M.(Jada Marie) sprehajala po ulici in pol jo je Lola na drugi strani ulice vidla in jo je poklicala in začele so se pogovarja...
09. oktober 2010
nexxt
09. oktober 2010
u29108
u29108
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxtttttt
10. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg