Forum
u115002
u115002
Turoben deževen dan, 14.12.12
Dragi dnevnik!
Živijo. Sem Amy Johnson, 16 letno dekle, ki obiskuje srednjo šolo v Los Angelesu. Moje življenje je bilo zmedeno, no saj je še zdaj. Živim v majhnem stanovanju, v majhni hiši z tremi stanovanji. Nad mano je neka starejša gospa pod mano pa fant Jack. Pred mesecem dni sem se preselila sem. Sama. Moj oče je že pred leti odšel in takrat seje moji mami čisto utrgalo. Začela je popivati, prihajati je začela domov ob 3 zjutraj, poplesavala v barih. Z mojim sedemnajstletnim bratom pa se sploh nisem razumela. Zato sem nekega dne spakirala kovčke in odšla iz Londona, kjer smo prebivali. Moj prijatelj mi je pomagal ponarediti potni list in odšla sem.
A moje življenje ni kaj dosti boljše. V šoli izstopam, zaradi mojega okusa za modo, nimam prijateljic, sem nesrečno zaljubljena v mojega soseda Jacka, s katerim sva v tem mesecu postala nerazdružljiva prijatelja in kadim. V šoli mi negre dobro, večinoma pišem dve ali Cvek. Kdaj mi uspe ujeti trojko.
Sem na oblikovni srednji šoli. Rada rišem. To je edina stvar v kateri lahko izrazim bolečino.
Sori, nujno rabim čik.

25. december 2012
Neeeeext!
25. december 2012
u115002
u115002
hahahah sam ti nika hvalaaaa
+napište kko se vam zdi ....
25. december 2012
u89857
u89857
neeext !!
25. december 2012
Fajn se mi zdi začetek je dober
25. december 2012
sam je žalosnto
25. december 2012
u89857
u89857
važno da gre na konci na čik ne
25. december 2012
u115002
u115002
Hahhahahha
Nika: Hvala
Ana: Je to je zelo pomembn (ssej jst ne kadim da naute kej misl)
25. december 2012
u89857
u89857
ahahah
25. december 2012
Itak, da je pomembno
25. december 2012
u115002
u115002
a nextam al ja?
25. december 2012
Jaaaaaa!
25. december 2012
u107875
u107875
Neeext! Najjača zgodba!! *w* < 333333333333333333333
25. december 2012
u115002
u115002
Joj pata nehaj < 3333333333333333
Še vedno isti dan, 14.12.12
Torej dragi dnevnik, tole še zdaleč ni vse o meni. Začnimo tam kjer sem se rodila. Torej London. Že kot majhna nisem marala tega mesta. Deževni dopoldnevi, z temnimi oblaki. Vedno sem si želela v Ameriko. Živeli smo v hišici v centru mesta. Moj oče je odšel pri mojih 1O letih. Mama ga je eno leto prebolevala, potem pa se je našla v alkoholu in poplesavanju v klubih. Moj brat mi je po pravici povedano kar precej podoben. Po značaju mislim. Oba sva trmasta in vedno dobiva kar hočeva. Mogoče se zaradi tega tudi nemarava. Torej če se zdaj prestavimo v sedanjost. Jaz sem malce nenavadno dekle. Oblačim se na bolj hipster* način, rišem in kadim. In če začnemo o Jacku. V zadnjem mesecu sva postala nerazdružljiva prijatelja. No jaz sem se vanj zaljubila, vendar je imel on punco. Lepo punco, to vem saj sem jo kdaj videla na terasi pod mojo. Jaz ponavadi na terasi pokadim kakšno cigareto on pa se poljublja s svojo popolno punco.

BEDN KRATK NEXT VEM
25. december 2012
u107875
u107875
Omg, supeeeeer je!! Next TAKOJ! < 3333333333333333
25. december 2012
u115002
u115002
ja kr takoj ja ne < 33333333333333
25. december 2012
u115002
u115002
NEXT POSVEČEN PATI < 333

Sončen dan, 15.12.12
Bliža se božič vendar ne nameravam k svoji družini, tam sem končala. Čaka me novo življenje. Danes sem se pogovarjala z Jackom, oba sva špricala šolo in prišla sem k njemu na čaj.
»Bi božič praznovala z mano, Kate bo praznovala z družino?« me je vprašal, ko sva sedela na terasi in srkala čaj.
»Seveda,« sem odgovorila in se nasmehnila.
»Kaj pa novo leto? Kate gre na Florido, moji prijatelji pa no, nimam jih kaj dosti,« je rekel in se histerično zasmejal. Tudi on se je sam preselil sem, saj mu je družina umrla v prometni nesreči, v kateri je preživel samo on. Prisiljen se je bil preseliti stran od svojega rodnega kraja, saj bi ga drugače vzela k sebi babica, ki pa je ni imel rad. Tako je zapustil tudi vse svoje prijatelje, ki so mu pomenili veliko in z njimi izgubil stike. Zelo jih je pogrešal, povedal mi je.
»Z veseljem,«
Pozvonilo je in oba sva se zdrznila.
»Kdo je?« sem vprašala, Jack pa se je napotil k oknu in pogledal skozi.
»Kate«
»Kaj? Saj je šola!« sem vzkliknila.
»Nevem kaj počne tu, na pojdi v omaro!« je še rekel in mi v roke zabrisal mojo jopico, ki sem si jo slekla saj mi je bilo vroče. Kate me nemara, nekoč me je videla z Jackom. Mislila je da jo vara in me zasovražila čeprav ji je Jack povedal, da sva samo prijatelja. Zato nisva hotela tvegati in skrila sem se v njegovo omaro.
Čez nekaj časa sem zaslišala odklepanje vrat.
»Živijo ljubica! Kaj pa ti tukaj? Kaj nimaš šole?« jo je vprašal Jack
»Ljubi, odmor imamo pa sem hitro skočila k tebi da bi preverila če je s tabo vse v redu, nisem te videla v šoli, zato sem sklepala da si zbolel,« je zacvilila Kate.
»Ja res se ne počutim dobro,« zakašljal je da bi podprl svoje besede.
V omari je bilo tesno in neudobno, poleg tega pa sem slišala kako si moja ljubezen in njegova punca govorita ljubkovalne besede.
»Kaj pa te boli?« ga je vprašala.
»Zdaj sem bolje, ko si ti tu,« ji je nežno odvrnil. Ljubil jo je. Vedela sem. Če bi jo izgubil bi ostala samo še jaz. Jaz. Šestnajstletno dekle, ki ga ljubi a je preneumno da bi mu izlila ta čustva.
Slišalo se je le strastno poljubljanje in kmalu sta se zaletela v omaro.
»Jack, Jack. Pridi greva ven. Špricala bova pouk in se prepustila najinemu razmerju,«z prosto roko je segla za svoj hrbet in prijela ročaj omare. O, ne. O, ne. Jack ni opazil ničesar. Poljubljal jo je, zanje je obstajala le ona. Vrata omare so se počasi odprla in, ko je segla bo njegovo bundo je njena roka pristala na moji glavi. Ločila se je od Jacka in se sunkovito obrnila. Zagledala me je in se z enako hitrostjo obrnila nazaj.
»TI PRASEC! Samo prijatelja, a? Ti bom dala prijatelje!« udarila ga je po licu. V joku je pobrala svoje stvari in zaloputnila z vrati.
Jack je samo stal in jaz sem sedela v njegovi omari.
»Pojdi, prosim!« je zakričal. Pobrala sem jopico in stekla iz stanovanja. Stekla sem čez vrata, za Kate. Nisem vedela zakaj. Mogoče zato ker sem preveč ljubila Jacka. Nisem ga hotela gledati če ni bil vesel. Vedela sem da brez Kate nebo.
»KATE, KATE!« sem vpila za njo. Ni bilo odgovora, čeprav je tekla le pet metrov pred mano.
»KATE!« sem se še bolj zadrla.
»Kaj želiš, pizda?« se je končno obrnila
»Nič,« sem rekla potiho.
»Potem me pa pusti, prvo se mečkaš z mojim fantom, potem pa priletiš za mano kot desetletnica,«
»Nisem se mečkala s tvojim fantom in nisem imela nobenega intimnega stika z njim!«
»Ne? Zakaj pa si bila potem v njegovi omari?«
»Ker me sovražiš! Ker nočeš da se on druži z mano. Samo prijatelja sva, nič drugega!!«
»Prijateljev se ne skriva v omaro!« je zatulila
»In kaj bi naredila če se nebi skrila v omaro?« sem vprašala
»Če bi te zagledala v njegovem stanovanju bi storila enako!«
»V omaro sem se skrila, ker nisem hotela da gresta z Jackom narazen. Ker je s tabo srečen. To se mu vidi na obrazu, kadar je s teboj,« sem povedal bolj pomirjeno.
»Res?« je le še čisto malo povzdignila glas.
»Ja!«
»Pojdi zdaj nazaj k njemu,« sem ji še predlagala. Stekla je nazaj in jaz za njo, ko sem kakšno minuto za njo prišla do vrat sem ju že videla v objemu. Ko me je Jack zagledal mi je prišepnil: »Amy, hvala ti!« Otožno sem se nasmehnila in se počasi odpravila v svoje stanovanje.

Dost za dones
25. december 2012
u107875
u107875
Omg reees najbolj!!! Js bi mogoče sam še to: dodaj kakšno slikco, če je next tako dolg.!! inpa NEEEEEEEXT! ;***
25. december 2012
u115002
u115002
Ok boom dajala slikce < 3333333333333333
25. december 2012
u89857
u89857
neeeeeexttttt !!!!!!!
25. december 2012
Amy je res legenda *_*
Joj next! Carsko!
25. december 2012
u115002
u115002
Joj nika hhhahahha < 33
25. december 2012
u107875
u107875
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexti.!!
27. december 2012
ki je neext? :'(
27. december 2012
u115002
u115002
jutri bo al pa bo dons pozno zvečer
27. december 2012
u107875
u107875
Dons poznooooo zvečer, ok? c';
27. december 2012
jaaaa! hahaha
27. december 2012
u115002
u115002
Jack je popoldan prišel k meni.
»Zakaj si storila to?« me je vprašal. Bila sem tiho in brkljala bo kuhinji. Delala sem si makarone z sirom.
»Amy?« je pogledal skozi kuhinjska vrat.
»Nevem, ker te je pustila zaradi mene. Mislila sem da moram to popraviti,« sem odgovorila. Prišel je do mene.
»Hvala, res. Kako naj se ti zahvalim?« me je spraševal. Pogledala sem ga in se nasmehnila.
»Ni se ti treba,« sem rekla. Objel me je. Po telesu so se mi sprehodili mravljinci.
»Pridi greva nekam!« je predlagal.
»Kam?«
»Samo pridi!«
Z njegovim avtomobilom sva se odpeljala, do mojega najljubšega zabaviščnega parka. O njem sem sanjala še deset let. Pred kakšnim tednom sem bila tam sama, vendar sem si vedno predstavljala, da bom bila tam s prijatelji s katerimi bom kričala in se zabavala. Vendar se nisem. Ne sama. Nežno me je prijel za roko in me vprašal: »Kam prvo?« Skomignila sem in pokazala na vrh največjega vlakca smrti.
»Tudi prav,« je rekel in me potegnil proti vrsti, ki se je kot kača vila proti vhodu.

Tokrat sem, kričala, vreščala in se smejala. Tokrat sem se imela super. Jack me je držal za roko in po dolgem času sem se spet počutila srečno. A nekje v majhnem delčku možganov sem čutila, da je to le trenutek. Nekaj ur, ki jih bova preživela skupaj. Kot tunel, v njem si srečen a, ko prideš iz njega je vse po starem. Tako sem se počutila, ko sem prišla domov.

(klikni(nujno))
V pritličju sva se poslovila, Jack se mi je še enkrat zahvalil jaz pa njemu za nepozabno popoldne. Popila sem le kozarec jabolčnega soka in pojedla piškot, nato pa se zavila v odejo. Na pisalno mizo sem si postavila svoj laptop, da bi si ogledala kakšen film.

Vem da je bedn next ampak sm zaspana, pa hočm it spat

Kritike/komentarji/next?
27. december 2012
u107875
u107875
Supeeeeer je!!
+ huala da si dodala slikeee *o*

N E X T !!!
28. december 2012
u107875
u107875
nexteeeeeeej, alo!! :3