Forum
Živjo sm Gabi. Mam nadležnga starejžga polbrata po imenu Gorazd. Z Gorazdom se zlose razumeva ampak vmes pride tud ,da se ne razumeva. Mam pa tud mlajšo sestro po imenu Jessy. Jessy je v 5.r,jz 8.r gorazd pa v 9.r. Moja BFF je seveda Nicki. Nimam fanta,mi je pa ušeč Gorazdov sošolec Luke,ki je pravi cukrčk. Vsako noč pišem svoj dnevnik,ki je roza barve.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
V šoli sm se šla resnica ali izziv. Vzela sm resnico. Kot moje sošolke so vprašale"kdo ti je všeč?" Morala sem povedati resnico"Luke iz 9.r." Nicky pa"sem vedela,da si v njega.""Pač!"sem rekla.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadaljevanje......
Kaj bo rekel Gorazd ,ko pride domov iz šole?
A)Luke se je zatreskol vate. Rekel je,da te sanja celo noč.
B)Neeeee jutri je pogovorna ura! Prosim boš prosila tvojo mamo, da bo šla ona namesto očka,ker oči naredi cirkus v šoli!
C)Zalubu sm se v Nicki!

naj nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. marec 2014
"Luke se je zatreskol vate. Pravi,da te sanja celo noč""oooooooooooo toooooo, sem vedela kqj je še rekel?" Sem kričala.gorazd pa" v ponedeljek ob 6.00 te vabi na zmenek. Bom js poskrbu,da boš lahk šla vn z njim" "hvala Gorazd če si nebi bla v sorodu pa bi rekla ,da si mal nor."
--------------------------------------------------------------------------------
Kaj je rekel gorazd?
A) no mrm se učit.
B) ej js pa sm se zalubu v nicki.
C) grem igrat košarko s prjatlu.
08. april 2014
u186138
u186138
next čeprof bi loh blu manj ljubezensko
07. januar 2015
u204208
u204208
Next