Forum
________________________DEADLY YOUNG.__________________________________
To upam da bo moja 2. 'uspešna' zgodbica.Sicer bo 'rahlo' drugačna od drugih, a nič 'kej' posebnega.

................................................................................................................................
* Caitlyn Headgehock *

Še nekaj časa sem jokala potem pa utihnila.,,Zakaj?'' sm si zašepetala in se zagozdila v odejo.,,Cait.Nič ni!'' sm zaslišala mamo ki me je 'potrpežljivo' prenašala.,,Oh,ja teb ne! Men je pa huje kot bi mi 'debil' Nick umrl.!'' mama je ustopila v sobo in se usedla zaraven mene.,,Cait! Nemoreše kar tako guvort preko svojega brata.Nick je še majhen.Ko bo ustopil v 'puberteto' kakor ti,bo drugače.A ne gledajmo v prihodnost!''

Next'?
11. junij 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeext :*
11. junij 2012
u93744
u93744
Nexty
11. junij 2012
u68138
u68138
NExT!!!!
11. junij 2012
Mama mi gre učasih zare na žiuce ko takole filozofira,a je tista prava,prava mama ki me utiša ko je treba.Sicer sm JAS glauna pri usem.Moj fort in jas pa sva najbolj povezana človeka na world.Mam tut starejšga brata Lukea.On je moja legenda vedno in pousod.Nick pa je mali paglauček ki mi najeda možgane.Mama pa je pač tista.Sem vam že povedala.: Prava mama.
* Nick Headgehock *

* Luke Headgehock *

Naj vam razjasnim zakaj sem 'tako zelo' jokala.Moja mucika Kitty je pognila zarad prasca.Nevem kdo že.Povozu jo je.
* Kitty *

Bila je ena tistih oseb ki me ZARES razumejo.Ki čutijo,kaj ti sam čutiš,ki te lahko poslušajo tudi če kričiš,tut če razbijaš okna,tut če mečeš kamne v ribnik.Ne bodo se naveličali biti s tabo..
11. junij 2012
u93744
u93744
Next
11. junij 2012
Neeeeeeeeeeeext.!!
14. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg