Forum
izgubljenemisli
izgubljenemisli
Hey,
to je moja prva forum tema in hkrati tudi prva zgodba. Vesela bom vsakega komentarja. Upam, da boste brali. Aja, pa še nekaj:

- to ni chat
- ne kregajte se in
-ne žalite se

No, upam, da boste brali.
1. POGLAVJE

''Zyni, pridi v dnevno sobo.'', zakliče mami proti moji sobi.
Joj, šele prvi dan počitnic je pa se bo že nekaj zgodilo. Mobitel vržem na posteljo in stečem v kuhinjo.
''Prisedi, nekaj ti morava povedati.''
Pogledam stol pred sabo. Ni mi do sedenja, rada bi tekla. Spet jo pogledam kar ji, da vedeti naj nadaljuje.
''Saj poznaš teto Rose?''
Prikimam.
''In veš, da živi na podeželju in ima svoj ranč?''
Spet prikimam.
''Pogovorila sva se z njo in rekla je, da greš lahko k njej za poletne počitnice.''
''Zakaj?!'', končno spregovorim.
''Na službeno potovanje greva in ne bova te pustila same doma. Saj veš kaj se je zgodilo zadnjič.''
Pogledam jo, nato pa se obrnem na petah ter stečem čez vhodna vrata in po cesti navzdol. To sem potrebovala. Tek. Tako se mi misli očistijo in lahko lažje razmišljam.
No, zdaj pa poglejmo. Starši me bojo peljali za poletne počitnice k teti, ki ima ranč. Tam se bom do smrti dolgočasila in od dolgčasa umrla. Ohhhhhhh. A se mi lahko zgodi še kaj hujšega.
Zdaj tečem že z vso hitrostjo in delam krog okoli naše soseske. Še malo pa bom spet doma.
Že vidim dom.
Jutri že grem zato moram začeti pakirati. Grem v svojo sobe ter se vržem na posteljo. Pogledam mobitel. Zagotovo imam že sto sporočil, ampak zdaj nimam časa. Pogledam omaro… no, nekje je treba žačeti.
----------------------------------------------------------------------------
Mnenja, teorija? Ali naj zgodbo nadaljujem?
Hvala, vsem, ki berete.
10. januar 2018
Next, ful fajn ja nadaljuj
11. januar 2018
izgubljenemisli
izgubljenemisli
Hvala za prvi Next
11. januar 2018
~Meri Lindin~
~Meri Lindin~
Next
11. januar 2018
izgubljenemisli
izgubljenemisli
Ta Next je namenjen Silver Cherry.

2. POGLAVJE / LILA
( pri prejšnjem poglavju sem pozabila napisati: 1. POGLAVJE / ZYNI)

''Lila, pridi sem!'', zakliče oče proti šotoru v katerem sedim.
''Prihajam!''
Ko pridem takoj začne govoriti: ''Spet! Spet so nam ukradli konja! In to Jaya!''
''Jay! Kaj bomo zdaj? To se prepogosto dogaja.''
''Prvo kar bomo je… naučil te bom ukrotiti konja.''
''Juhu! Ti si najboljši!'', stečem do očeta in ga objamem. Že dolgo si želim tega naučiti, ampak mi oče nikoli ni dovolil.
Hitro stečem iz šotora, naravnost k Shanti. Ona je že stara, ampak moja najboljša prijateljica.
''Shanta! Oče me bo končno naučil ukrotiti konja!'', vsa vesela stečem k njej.
''Ja, bil je že pravi čas. Vsak indijanec se mora tega naučiti.''
Smo indijansko pleme Indira. Zelo smo povezani z živalmi, še posebej s konji. Vsak dobi svojega konja že ob rojstvu, ker sta si usojena. Jaz imam kobilo Parvati.
Veselo odskakljam iz šotora naravnost k Parvati. Pobožam njeno belo, mehko dlako. Zelo sva si podobni, obe sva zelo igrivi. Obrne se in zagalopira proti odprti poljani.
Velika senca se je prikazala na tleh. Pogledam v nebo. Veliki orel je zajadral čez nebo.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mnenja, teorije?
11. januar 2018
~Meri Lindin~
~Meri Lindin~
Next, piši malo daljše nexte, sicer pa lepo.
11. januar 2018
Melissa_Black
Melissa_Black
Zgodba je super. Všeč so mi imena, in zgodbe o indijancih so dobre. Next
11. januar 2018
Next, ful fajn
12. januar 2018
izgubljenemisli
izgubljenemisli
Hvala za vse nexte
12. januar 2018
izgubljenemisli
izgubljenemisli
3. POGLAVJE / ZYNI

''Dobrodošla!'', je takoj, ko sem prišla iz avta zaklicala teta Rose. Oče je ni niti pogledal, samo mojo prtljago je dal iz avta in odpeljal. Niti pozdravil se ni z mano.
''Pridi, ravno na kosilo si prišla!''
Teta Rose in oče sta že dolgo časa skregana. Sicer ne vem zakaj, ampak mislim, da niti ona dva ne vesta.
Teta me je odpeljala ve veliko jedilnico. In s tem, ko sem rekla veliko sem to tudi mislila, ker je ogromnaaaa. Za njo je sedelo vsaj 30 ljudi in polovico od njih sem prvič videla.
''Danes smo se zbrali tukaj, da proslavimo prihod moje nečakinje Zyni…'', je svoj govor začela teta Rose.
Govora naprej nisem poslušala, ker sem si podrobno ogledovala vsak obraz, ki je sedel za mizo.
''Zakaj jih je toliko?'', sem rekla bolj sama sebi kot pa drugim, a me je teta vseeno slišala.
''Veš, pri nas se vsako najmlajšo stvar proslavi, ker je to družinska tradicija.'', mi je na vprašanje odgovorila teta Rose.
Moj pogled se sreča z pogledom nekega fanta. To verjetno opazi teta, saj mi reče: ''To je Nick. Zelo je prijazen. Če hočeš ti ga lahko predstavim.''
Odkimam. Ne zdaj.
''Bi šla lahko v sobo pospravit stvari?'', vprašam.
Pokima ter mi pokaže pot do sobe.
-------------------------------------------------------------------------------------
Mnenja, teorije? Hvala vsem, ki berete.
12. januar 2018
333× Next
12. januar 2018
Melissa_Black
Melissa_Black
Meni je všeč, edino daljše dele piši.
12. januar 2018
izgubljenemisli
izgubljenemisli
Hvala Silver Cherry!!!!! <3 <3 <3
Ja, se bom potrudila pisati daljše samo danes se mi je res mudilo ker smo mel fullll domače.
12. januar 2018
Melissa_Black
Melissa_Black
Saj je vredu
12. januar 2018
~Meri Lindin~
~Meri Lindin~
Kot sem prej povedala, piši malo daljše, sicer pa je super. Zgodba mi je všeč, teorijo pa bom kdaj drugič dala.

Neeeeeext!
12. januar 2018
izgubljenemisli
izgubljenemisli
Hvalaaaa vsemmmmmmm!!!!!!!!!
12. januar 2018
Next
12. januar 2018
Next full dobr
14. januar 2018
Next
nova bralka