Forum
u60819
u60819
Zdravo! Moje ime je Merri. Stara sem 18 let. Živim v Parizu. Pravkar sem se preselila v svoje stanovanje. Naj vam povem zgodbo o mojem življenju.
Ko sem bila stara 13 let sta se mama in ata ločila. Vedno sem mislila, da sta srečna, potem pa kar naenkrat ločitev? Jaz sem ostala pri mami. Z njo se nisem dobro razumela. Nikoli ni imela časa zame. In ker ni imela dovolj denarja je (namesto, kot, da bi si poiskala službo) začela popivati. Tudi drogirala se je. Ko ni več popivala in se drogirala sem mislila, da bova srečne in, da se bova bolj zbližale. A motila sem se.
Kasneje mame več dni zaporedoma ni bilo domov. Mislila sem že, da me je zapustila. Ko je prišla domov sem ugotovila, da si je poiskala službo! Joj, kako sem se razveselila. Kmalu sem ugotovila tudi kakšno službo ima. Izvedela sem, da je prostitutka. Saj sem jo razumela, da nima denarja. A lahko bi si našla drugo službo. To sem ji zelo zamerila. Po nekaj tednih je imela dovolj denarja za razkošno vilo in jahto. A kaj je naredila? Seveda, prijatelju je šla po droge. Nikoli ni nič denarja dala za moja oblačila ali kaj podobnega. Komaj sem čakala, da bom stara 18 in se bom preselila. Sedaj mi je ata v bloku kupil stanovanje.

Na svoje stanovanje zeloo ponosna. Lahko sem si ga opremila sama. Res ni veliko. A, je dovolj zame.

Dnevna soba

Moja soba

Kuhinja

Kopalnica
Komentirajte kako se vam zdi zgodba!
11. oktober 2011
u60375
u60375
next ful je fajna :*
11. oktober 2011
u60618
u60618
next ful je fajn!
nexti!
11. oktober 2011
u59027
u59027
Next supercaa
11. oktober 2011
u46345
u46345
next.. am a bi me obveščala, ko bo next.. :**
11. oktober 2011
u31282
u31282
next
11. oktober 2011
u57498
u57498
next
11. oktober 2011
nextii...dobra zgodba je, pa slike še dej...
prberi pliss:http://www.igre123.com/forum/tema/zgodba-lucy-dark/24022/

aja pa mene tut pliss obvešči...
12. oktober 2011
u60819
u60819
Hvala za nexte;D

Jaz.

In zaradi tega, ker me je mama v preteklosti tako zanemarjala sem tudi jaz postala bolj čudna. Začela sem se družiti z pijanci in podobnimi. Mislila sem, da bom s tem pritegnila mamino pozornost, a je nisem. Trenutno so počitnice. Za kretek čas sem se zaposlila, kot model. Rada imam modo.
''Ring, ring...'' je na telefonu zaigrala klasična budilka. Prebudila sem se v moji novi sobi. Poleg mene je spal volk. Zakričala sem. Spolnila sem se, da sem včeraj povabila na zabavo moje prijateljice. Volk se je prebudil in snel masko. Zagledala sem nekega fanta. Naj vam povem, da se tako ponavadi prebudim... Ponavadi kasneje po mojem stanovanju vse povprek ležijo in se valjajo pijanci. In tako je bilo tudi danes. In potem spet: ''Ven iz moje hiše!'' in njihov:''Samo malo še!'' Začela sem jih brcati čez vrata. Komaj mi je uspelo. Nekateri so se celo vstali in odšli s stanovanja prostovoljno, yea. Danes moram prej na delo kot ponavadi. Hitro sem si oblekla neke nove čevlje, ki sem jih kupila z lastno plačo.

Oblekla sem si še črna hlače in belo navadno majico. Razmršene frizure si nisem popravljala, to je zdaj v modi. Natupirala sem si lase in jih spela v figo. Stekla sem iz stanovanja. Skoraj sem se spotaknila, pred mojim vhodom so se še vedno valjali pijanci.

Next?
12. oktober 2011
next
12. oktober 2011
next
pa obveščej
12. oktober 2011
u46345
u46345
next..obveščaj
12. oktober 2011
u31282
u31282
next
12. oktober 2011
u59027
u59027
Next
12. oktober 2011
next!!
12. oktober 2011
u60819
u60819
Stekla sem po stopnicah in hvalabogu ujela en taxi. Malo sem bila že pozna. Trenutno sem model za Chanel. Zanj ustvarja nekaj oblikovalcev me, manekenke, pa nosimo njihove kreacije. Ker, kreacije delajo po malih številkah moramo biti manekenke suhe, da jih spravimo nase. Jaz nisem najbolj ''debela'' med nami, a tudi nisem najbolj suha. Nekoč, ko sem že skoraj zamujala na pisto in sem bila na vrsti, sem nase tlačila neke kratke hlače, ki mi nikakor niso bile prav! Groza...
Danes nismo počeli nič kaj takšnega. Nismo imeli modne revije, le vadili smo zanjo. Vadili smo hojo po stopnicah. Naslednja modna revija se bo odvijala na stopnicah. Sprehodile se bom gor in dol po stopnicah.
Z ostalimi manekenkami se ne družim. Nismo prijateljice in jim ne zaupam. Rada pa se družim z moškimi manekeni oni so bolj kul in za hece.
Ko smo končali je bil že skoraj večer. Bila sem že groznooo lačna, a morem ne smem preveč jesti. Odpravila sem v moj najljubši bar na kavo. Med pitjem kave sem prebirala novo številko revije Vogue.
Potem sem se odpravila domov. Medtem, ko sem gledala na mojem telefonu sporočila sem se zaletela v nekega fanta.

(on)
_____
Nextam?
13. oktober 2011
u46345
u46345
next..obveščaj
13. oktober 2011
next
13. oktober 2011
u59027
u59027
Neext
13. oktober 2011
u31282
u31282
Next
13. oktober 2011
u24872
u24872
nnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-N-E-X-T-!
14. oktober 2011
u24872
u24872
Č-I-M- P-R-E-J- N-E-X-T-! -Š-E-D-A-N-E-S-!
14. oktober 2011
next
16. oktober 2011
u31282
u31282
next
16. oktober 2011
u60819
u60819
Iz roke mi je zletel mobitel. Naravnost na tla. Mislila sem, da bo fant samo odšel, tako, kot bi nekateri. A, ta ni. Ustavil se je in pobral mobitel. Pogledal je, če je z njim vse okej. Ja, telefon je bil cel. ''Častim pijačo!'' je v hecu pribil on. Bila sem navdušena. ''Prav.'' Izmenjala sva si številki. Na poti domov sem razmišljala, da tako ali tako ne bo nikoli poklical. Ko sem prišla do bloka je bila luč v mojem stanovanju prižgana. Stekla sem gor po stopnicah in odprla vrata, opazila sem, da sem jih pozabila zakleniti. Ko sem prišla v kuhinjo sem tam zagledala mojo edino prijateljico, ki sem jo imela- v osnovni šoli. Ime ji je bilo Lara.

Stala je pri oknu in kadila. Tako zelo sem je bila vesela.
''Oh, kako sem te vesela! Po dolgem času te spet vidim!'' ni skrivala navdušenja Lara.
''Verjamem, zelo sem te pogrešala veš!'' Poljubila sem jo na obe lici in jo objela. ''Poslušaj vem, da ni lepo, da sem ti kar tako vdrla v stanovanje... Ampak res nisem imela kam iti. Najprej sem šla tvoji mami. Povedala mi je, da si se preselila. Komaj, mi je povedala kam. Bila je čisto zakajena. Potem sem te iskala tukaj. Nekaj krat sem potrkala na vrata, ker ni nihče odprl sem prijela za kljuko in potisnila. Vrata so se odprla. Iskala sem, če se si noter in nočeš odpreti, ker te ni bilo sem sklenila, da te počakam. Veš, skoraj sem že odšla, ker sem mislila, da tu ne živiš ti.'' Bila sem tako vesela, da se je spomnila name. ''Ja, prav si se odločila. Če zdaj nebi prišla, sploh ne vem, če bi te še kdaj videla.'' ''Veš, včeraj sem dopolnila 18. rojstni dan,'' je začela ''ata in mama sta me vrgla iz stanovanja. Mislita, da preveč kadim in to...'' Bila je žalostna. Ne predstavljam si kako je to, če te oseba, ki te more ljubiti, vrže iz hiše. Sploh na rojstni dan. ''Ostani pri meni.'' sem predlagala. Bila je vesela.
Kasneje sme odšle k njenim staršem domov. Njen oče je bil pijan začel se je dreti: ''Izgini, da te nikoli več ne vidim, kur*a!'' Njena mama je začela jokati. ''Ne deri se stara!!!!!!!!!'' ji je rekel oče. Lara je samo vzela svoje obleke in stekli sme iz stanovanja. Vidim, da ima težko življenje. Vem tudi to, da ji je hudo, a tega nikoli ne pokaže.

Spet je bil čisto pijan. Ponavadi, ko ga spustim notri, se začne divja zabava, Vsi začnemo kaditi, piti itd. Zdaj mi pa res več ni do tega! Naženem ga ven. Lara se začne hihitati. Potem pa obe padeva v smeh. ''HEJ MARKEEEEEEC! PRIDI!'' se zadereva. Mark vstopi. Začne temo o nekih učiteljicah. Midve pa se mu samo smejiva. Potem postane čisto nemiren. Nama pa to postane še bolj smešno. In ker mu že gre na živce, da se mu kar smejime prostovoljno zapusti mojo stanovanje.
Potem sme se z Laro vlegli na mojo posteljo in si prižgali televizijo. Čez nekaj časa sve zaspali.
16. oktober 2011
next
16. oktober 2011
neext!
16. oktober 2011
u61550
u61550
neext.
ful je huudoooo, še dans nexti + obvešči me ko boš neextala.
16. oktober 2011
nextt!
16. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg