Forum
Hi!Sem Teny,stara sem 14 let,v življenju nimam nikogar zares nikogar.Mama je šla v Avstralijo živet z moškim ki bi bil bolj primeren zame in ne zanjo( star je 20 let),oče je oseba ki si je v svojem življenju sploh ne želim.Grozen je tečen,ponavadi nasilen in domov vozi dekleta ki so malo starejša od mene,se pravi da je moj lajf eno navadno sranje-dobesedno.V njem praktično nič svetlega nimam prijateljev,oseba ki me je edina ki me je kadarkoli imela rada je umrla-moja babi,vedno se je potegnila zame,me varovala in razumela,vsi so me zapustili.
To sem jaz:https://www.google.si/search?q=tumblr&client=firefox-a&hs=bfX&rls=org.mozillalfficial&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=96BuUrXSJsa47QaYyYGgAQ&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1067&bih=656&dpr=1.2#q=tumblr+girl&rls=org.mozillal%3Aofficial&tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=YUQME2avzLbGTM%3A%3BSXpd5eflslpAIM%3Bhttp%253A%252F%252F24.media.tumblr.com%252Ftumblr_mbjg71ZCQF1rap6w1o1_500.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.igre123.com%252Fforum%252Ftema%252Ftop-model-by-cutie!%252F51512%252F%3B436%3B700
28. oktober 2013
next
28. oktober 2013
a lahk malo oglašujete?Rabim še e next pa pišem naprej
28. oktober 2013
Ne da se mi več čakat
28. oktober 2013
Neeext!!!
28. oktober 2013
u153711
u153711
ne oglašuj mi v moji temi!!!!! če ne greš na blok -.-

ampak zgodba je dobra tko da jo bom brala, sam naslednjič pa oglašuj po zs, okej?
28. oktober 2013
Kot vsak dan sem se zbudila z tolčenjem po budilki,se bolekla in šla v šolo.NA hudniku pa se je kar naenkrat prikazala največja barbika na celi šoli ter njeni "slugi".Začela me je zafrkavati(1-jaz,2-ona)
2 : Glejta največja zguba na celi šoli gre!!!
1 : Nehaj že!!!
2 : Uh,danes smo pa jezni!
Primazala sem ji eno okoli tiste njene z make-upom pre polne kepe.V tistem trenutku je predme stopil sošolec in me nekako objev,nisem razumela da me je hotel le pomiriti zato sem priela kričati,saj sem pozabila kako je ko te nekdo objame in s tem želi pokazati da te ima rad.Tega nisem razumela saj objema nisem dobila že nekaj let.Šla sem k pouku,potekal je nekako normalno.Bilo je že konec pouka šla sem domov.Spet sem zalotila očeta z neko novo frajlo nisem se zmenila za to.Šla sem v sobo naredila nalogo in potem poslušala

in

Razmišljala sem o objemu in kaj bi lahko pomeniv,v sobo je vdrl oče me potegniv za roko tako da sem prstala v kuhinji
oče : dovolj mi je iger z tabo,čas je da se začne tisto kar že dolgo nameravam!
Nisem vedela kaj bo naredil potegnil me je za roko in me enkrat močno udaril,potisnil me je postopnicah nekako sem se zvila kot jež,prišel je dol me močno prijel za roko ter me oklofutal.Močno je bolelo.
28. oktober 2013
Neeext!!!
28. oktober 2013
u126990
u126990
če že moreš oglaševat, oglašuj na tole temo:
http://www.igre123.com/forum/tema/oglsna-deska/63312/1

ni pa treba pisat in uničevat moje teme....
28. oktober 2013
sorry
28. oktober 2013
u126990
u126990
ti si meni, tk da lahk js tut tebi...
http://www.igre123.com/forum/tema/katra-pasma-psa-je-lepsa/57495/29
28. oktober 2013
ok
28. oktober 2013
u126990
u126990
ok, ne bom več
28. oktober 2013
Nekako sem se z solzami v oceh odvlekla v sobo.Samo jokala sem drugega mi ni preostalo jokala sem tako dolgo dokler nisem zaspala.Zbudila sem se sele zjutraj.Po celem telesu sem imela modrice,sla sem v solo.Bila je sportna vzgoja.Do mene je ponovno stopila barbika in pricela
1-jaz 2-ona
2 : Nekdo je bil pa doma tepen haha.
Nice se ji ni smejal mene so samo ogorceno pogledali.
1 : Izgini!!!
Sem dejala na pol v joku.Prisla je ociteljica za sportno "Ja ljuba marija otrok kaj se ti je pa zgodilo?",vsi so bili tiho razen barbike ki je napol v smehu dejala"Ja,doma so jo pretepli" ociteljica me je pogledala in rekla "je to res?".Hiitro sem se izmazala in rekla "Ne padla sem ko sem iskala luc".Star izgovor a ocitno mi je vrjela.Naprej je bilo vse narobe.Spet so me priceli zbadati razen enega sosolca Alexa ki se je potegnil zame "zakaj jo zbadate?Kaj vam je naredila da si je to zasluzila?Pustite jo saj vendar ni nic naredila
28. oktober 2013
Next!
28. oktober 2013
Prosim ne oglašuj svojih zgodbm na moji al pa vsaj vprašaj prej za dovoljenje!
28. oktober 2013
u153711
u153711
next!!!! super zgodba!!! the beeest!
28. oktober 2013
next
28. oktober 2013
u126990
u126990
next
29. oktober 2013
Nisem vedela kaj naj.Bila sem pretresena.Namesto da bi me zafrkaval se je potegnil zame.Bila sem brez besed.Naglo sem odšla iz razreda.Zakaj bi se kdo tako potegnil zame?!Ne razumem,zakaj??!Saj me vendar nihče ne mara.Počutila sem se kot srna,ki je srečala lovca ta jo je hotel ustreliti ampak drugi lovec se je potegnil za njo.Moji občutki so bili mešani.Naenkrat sem zaslišala Alexov glas "Teny!!!Kje si?!Prikaži se ljubica...",zenice so se mi razširile rekel mi je ljubica?!Prej sem jokala vrjetno me je slišal ko sem smrkala.Našel me je na koncu hodnika v kotu za omaro.(A-Alex,T-jaz)
A : Pridi ven nič ti ne bom storil.
Njegov glas je bil miren.
T : Ne!Zakaj si me prišel iskat?
Objev me je in rekel
A : Skrbi me zate.Strah me je da si boš kaj naredila.
Skrbi ga zame?!Strah ga je da si bom kaj naredila?!Usedel se je poleg mene in me pričel božati po laseh.Tega kot tistega objema in tega da ga je strah zame spet nisem razumela.Obstaja možnost,da me ima rad?!Nemogoče.Saj je vendar cel svet proti meni.Zakaj bi bil on eden sam ki me ima rad?!Ne obstaja možnost da bi me imel za kaj rad.Povesila sem glavo,solza mi je pričela teči po licu.Spominla sem se da je naslednji dan sobota in da mi ta vikend ne bo všeč.Vrjetno se bo ponovila včerajšnja zgodba.Nekaj časa sma še tako sedela.Potem pa me je prijel za roko in mi pomagav vstati.Pospremil me je do doma.Kjer je na žalost čakal name moj besni oče.Domov sem vendar zamudila za 5min.
Stopila sem skozi vrata.Oče je naenkrat stal za mano ter pričel kričat name."Kje si bila?!Ali ne znaš več na uro?!Kdo je tisti fant?!Haa?!Ali se dobivata?!""Malo sem še morala biti v šoli.Na uro sem pozabila,tisto je bil Alex...",nisem morala povedati do konca"aha!Z njim se torej srečuješ in te ni domov?!".Ni mi preostalo drugega kot da se branim"Zamudila sem vendar samo 5 minut."potisnil me je ob steno"nobenega zamujanja več!!!Nikoli!!!Si razumela?!!!"tiho sem pokimala"in glej me v oči!!!".Sovražim ga.V joku sem po stopnicah odšla v svojo sobo.Odložila sem torbo se sproblekla in odšla v kopalnico umila sem si obraz.Nato pa sem videla nekakšno ostro rezilo.Prešinilo me je,da bi se porezala.In res sem se.Sedaj ima Alex za kaj skrbeti.Odložila sem rezilo na omivalnik ter odšla v svojo sobo delat nalogo zraven sem poslušala just give me a reason od pink (ne morem dati videa ker me nekaj zafrkava),pomirila sem se hkrati pa sem pričela jokati.Zakaj je ravno moje življenje takšno?!Končala sem nalogo se vrgla na posteljo in svojo glavo zarila v povšter.Naenkrat sem zaslišala trkanje po vratih in zaslišala sem očetov glas"obisk imaš nekdo ki ne pove kdo je se želi pogovoriti z tabo",o ne Alex!Moja postelnina je krvava vedel bo da sem se porezala.Kar bo pa bo sem rekla "Naj pride v mojo sobo",glavo sem še vedno imela v povštru.Slišala sem kako je v sobo nekdo vstopil,in sedel na posteljo(A-Alex T-jaz)
T : Kaj počneš tukaj?!
A : Slišal sem kako je oče vpil nate,ali si v redu?!
Pokazala sem mu moje roke ter ga pogledala
T : Nisem.
Utrnila se mu je solza ko je poleg ureznin videl novo modrico
A : Tako negre več naprej!Teny,zelo me skrbi zate,če želiš lahko prideš za nekaj časa k meni,no moji družini.Strah me je da te enega lepega dne ne bo več v šolo.Ne morem si kaj a skrbi me zate vidim da ti je steklo že kar nekaj krvi.
Očitno je videl mojo postelnino.Vse bi naredila da bi se rešila očeta.
T : Takoj bom!!!
Vzela sem svoj kovček in vanj pričela metati obleke.V zela sem še prenosnika svoje zvezke,in učbenike.
T : Sem že!
A : Emmm.Ok,moja mama je zdravnica povila ti bo roke,čakaj poklical jo bom da boš prišla k nam ker te doma oče pretepa.
Poklical je svojo mamo.Ta čas sma prišla po stopnicah dol,kjer je stal moj oče,"Adijo oče tvoj srečni dan hčerka gre živet drugam",po obrazu se mu je razširil velik nasmešek.
Prišla je Alexova mama,pomagala mi je kovček zložiti v prtljažnik.
29. oktober 2013
MOgoče( če sedaj dobim vsaj 1 next) boste danes dobili še enega.
29. oktober 2013
Neeext!!!Dobra zgodba
29. oktober 2013
next
29. oktober 2013
evo next pride!!!
29. oktober 2013
u126990
u126990
next
29. oktober 2013
Kdaj pride????
29. oktober 2013
Čaki zelo dolg bo.
29. oktober 2013
Next je posvečen @sary@ in Nail-woman !Ta next bo malo žalosten.
Sarah me je objela(bila je 1leto starejša od naju z Alexom)."Tako sem vesela da sem te spoznala Teny!Prid da ti pokažem kje bo tvoja soba".Tukaj že imao sobo zame?!Prišla sem do vrat kjer je pisalo Emely."Amm ali ni ta soba od nekoga drugega?".Sarah me je pogledala ter mi nekaj povedala"Emely je bila naša sestra,Alexova sestra dvojčica,moja sestra in sestra od Bena.Ko smo šli enkrat letos na izlet je šla v gozd in se ni nikoli več vrnila...Teny kaj je s tvojimi rokami?!".Opazila je da imam polno modric in da sem se rezala.
S : Mami!!!Pridi v Emel...Tenijino sobo s povoji!!!
T : Saj ni treba,je že ok.
S : To ni ok po celih rokah si porezana!In kri ti še teče!
E : Sem že tu.Kaj je?Aha že vidim.
Najprej mi je razkužila rane,in mi vse skupaj povila.Kmalu je prišel Alex.
A : Grest prosim ven?
Odšli sta.
A : Si že bolje?Kako se poutiš?
T : Nekako gre.
Nisem se več morala brzdati morala sem ga objeti.Poterpljal me je po hrptu.
T : Veš nisem ti še povedala vsega,veš oče me je že ko je bila mama tu pretepal karkoli sem naredila narobe me je udaril močno udaril,bojim se velikih moških naprimer takšnih kot je tvoj oče.
A : Res da je velik ampak ne bo te poškodoval.Vrjemi mi.
Pokimala sem mu.
A : Grema dol jest?
T : Nisem lačna,zelo sem zaspana in izčrpana.
A : Razumem.Kopalnica je poleg tvoje sobe desno.
Odšel je iz sobe.Vzela sem pišamo,šampon in zobno kratčko.Čeprav je bila ura komaj 7.00 sem šla spat.
Zjutraj me je zbodil Alex.
A : Jutro miška moja.
Primazala sem mu eno klofuto
T : Prav že res da žvim pri tebi zato pa še nisem tvoja miška!!!
A : Kakorkoli tukaj je tvoj zajtrk.
Po zajtrkovala sem.Alex mi je povedal da bo imel Halloween in to danes.Bile so same takšne osebe ki me ne marajo,celo Barbika zato je bila Sarah ves čas v moji sobi ker je gosbod zelo skrben menil dda še nisem dovolj močna da bi se sama branila(kot da mu nisem že zjutraj dokazala da je z mano vse ok.Okoli enih so pričeli gostje prihajati.In takrat mi je prišla tudi Emma da mi je zamenjala povoje.Kri mi je še vedno lila,zato sma se dgovorili da čebo tako še naprej bom zvečer morala v bolnico(ko sem se rezala se vrjetno nisem zmenila na bolečino in sem zarezala zares globoko).
Ker je bila zabava v hiši je dobesedno cel razred vedel da je nekdo v sobi,saj je gostitel vsakih 15 min prišel k meni.Sarah je samo nekaj šla iskati v kopalnico ko je v sobo prišla Barbi."Glej!Zguba tukaj domuje!"potegnila me je za roko,na koncu stopnic mi je raztrgala povoje tako da so vsi videli da sem se porezala porinila me je med gručo sošolcev ti so se "igrali" z mano in me podajali kot žogo.Postalo mi je slabo.Nekdo me je potem podal Alexu.Spomnim se samo še tega da je na ves glas zakričal:"Zabave je konec!!!!!!",potem se ne spomnim več ničesar.Čez kakšno uro sem se zbudila v bolnišnici.Prikopljena sem bila na razne aparate,in tudi na infuzijo.Ni me presenečalo da so videli moje modrice(sedaj jih je bilo še več).
V sobo so poklicali socijalno delavko,stara je bila okoli 30 let.(D-socijalna delavka,T-jaz)
D : Ti si Teny Hops,kaj ne?
T : Da.
D : Tukaj sem da se pogovorim s tabo.Lahko pojasniš izvor teh modric?
T : Da,gospa.Veste moja mama se je pred pol leta preselila v Avstralijo.Oče me je pričel tepsti,zadnja pol leta sem bila zaradi nekaj zlomov na urgenci.Modrice so posledica nasilja.
D : Se strinjaš s tem da te dodelimo rejniški družini,ali pa družni Wasner pri kateri živš sedaj?
T : Da,gospa strinjam se.
D : Ali je še kaj kar mi želiš povedati?
V tistem trenutku je v sobo stopil Alex,ampak sem ga ignorirala.
T : Ne,No vbistvu ja.
D : Kaj?
T : Oče me je nekajkrat tudi posilil.
Oba sta bila vidno ogorčena.Upam da sem Alexu sedaj pojasnila zakaj se bojim moških.
D : Na sodišču bom zahtevala,nekaj letni zapor za tvojega očeta.
Gospa je odšla Alex se je sesedel na posteljo.Objela sem ga in pričela jokati.
A : Tvojemu očetu bo še žal da te je tepel!!!
29. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg