Forum
u180594
u180594
Sem Wendy. Stara sem 15 let. Rada imam konje ampak mi jih mami ne pusti jahat ker je predrago. Imam mlajšo sestro Kerri ki ima 11 let. Ona ima sicer raje pse, ampak tudi psa nimamo. Jaz nimam niti BFF, Kerri pa ima Kayo. No vseeno. Danes zjutraj sem hotela v šolo, ko mi je mami rekla: "Wendy, tvoj oče je napredoval. Preselili se bomo na ranč. Tam je že 5 konjev in pes. Konji so Sultan, Dixie, Penny, Tarik in Dori. Lahko si izbereš dva konja. In upam da si srečna." Od veselja sem zakričala!! Objela sem mami in stekla v sobo spakirat! Odločila sem se, da bom imela dve kobili: Penny in Dixie. Edino en problem je; na ranču bo živela tudi moja sestrična, Vanessa. Zlobna je! Ne želiš se srečati s to tečko. Važna in ljubosumna in samovšečna je!! Kot sem kasneje izvedela je izbrala konja Tarika. No koga briga, komaj čakam da vidim Penny in Dixie!
Ko smo prispeli na ranč sem najprej stekla v boks. Našla sem Penny in Dixie!! Lepotici.
Penny je bila čisto bela, Dixie pa je bila bela z rjavimi lisami. Odločila sem se za Penny, ampak to ne pomeni, da imam Dixie kaj manj rada! Na ranču sta še dva prijazna fanta, jerry in Christian, ter neka Patricia in Bianca. Patricia je stara kot Kerri, Bianca pa kot jaz!! No za danes bom svoje zapiske nehala pisati, nadaljujem jutri.
Wendy in Penny:

Wendy in Dixie:

Ostali:

(1. Jerry, 2. Bianca, 3. Wendy, 4. Vanessa, 5.Christian)

Next?
15. oktober 2014
kva je tle
16. oktober 2014
u180594
u180594
Zgodba
16. oktober 2014
u181195
u181195
Next
16. oktober 2014