Forum
Toreej hellou bitchees. Nika is back with a new shit hhaha. Zaj vas bo velik zavzdihnilo ker vete da jih mam polno pa da bo ta tui propadla samo oblubim da se bom za tole potrudila. Zakaj? Ker jo posvecam najboljsi osebi na tem svetu: Lauri/Lily.
Ji je bil tak vsec prolog da me je hotla zadavit ker nism hotla objavit js hocem pa se zivet tko da here we go.
Fantje v ten ffju ne bojo slavni amapk bojo navadni srednesolci. Am tak za info ce bo kdo sploh prebral tole.
Jaz upam da bo veliko bralcev pa da vam bo vsec tak ko je meni to je pa tudi to. Aja next ne bo verjetno vsaki teden niti ne vem ce vsak teden ker mam ogromno zgodbic pa sola je in vse tko da prosin razumte.
Pa ce bos oglassvau ti veselo vrnem!:3
Torej ENJOY Laura ti pa sploh ker je tole zate:3
+Glede napak. Nism nepismena samo na fonu sm ahhaah.
---------------------------------------------------------------------------------------------

Discrimination
dis-crim-i-na-tion
noun
An act or instance of discriminating, or of making a distinction.

Prolog

Naj vam povem nekaj o srednji šoli. Deli se na več skupin.
So ljudje, ki jih pozna cela šola in jih častijo, kot bogove, oni pa se tako celo obnašajo. Lahko bi rekli, da so glavni na šoli in zagotovo ni dobro, da se jim zameriš. Ker potem pristaneš v skupini ljudi, ki so stalna tarča teh tako imenovanih 'bogov'.
Nekaterim se to dogaja, ker so se posebnežem nekako zamerili, nekateri so pristali na tem mestu zaradi njihovih ocen, nekateri pa so tu preprosto brez razloga. Ampak v resnici razlog tu sploh ni pomemben. Kar je pomembno o teh osebah je to, da vsak dan pridejo domov z vsaj eno modrico več, ali z eno samomorilsko mislijo več.
Potem so tu ljudje, ki so tako rečeno 'nevidni'. Ne vzbujajo pozornosti niso nekaj posebni s svojimi ocenami. Preprosto samo hodijo v šolo in nazaj domov, brez, da bi kateri od posebnežev do konca srednje šole vedeli njegovo ime. Pa še tega bi izvedeli samo zaradi tega ker bi ga poklicali na oder po spričevalo. Lahko bi rekli, da se imajo lepo, ker jih nihče ne opazuje ves čas in lahko delajo, kar se jim poželi, samo, da ne spodbudijo pozornosti.
Torej naj vam predstavim nekatere od študentov Eastonske srednje šole. Prva, ki jo zagotovo moramo omeniti je Emma Lily Parkins, kraljica šole. Vsakega, ki boš vprašal kaj o njej, ti bo natančno zdrdral kdaj se je rodila, da je edinka, da sta njena starša oba odvetnika in služita mastne denarce, kar pripomore k temu, da hčerka dobi kar si zaželi. Izvedeli boste tudi, da je hodila že s polovico fantov iz šole in, da je z večino od njih imela tudi posteljne aktivnosti, ker to zanjo ni nič posebnega.
Potem bodo s časoma omenili njeni najboljši prijateljici Nancy Johnson in Claire Hampton, ki ji vdano sledita na vsakem koraku, in naredita, kar jima poreče. Prav tako vam bodo omenili da so vse tri navijačice in seveda da je glavna navijačica prav Emma. In ko smo že pri navijanju morate seveda spoznati moštvo. Zayn Malik, Niall Horan in Louis Tomlinson so ljudje, ki bi vam jih rada predstavila. Najboljši prijatelji, ki prav tako kot dekleta, pripadajo v skupino 'bogov' šole. Če bi dijake vprašali o njih bi vam povedali, da je Zayn kapetan moštva in najbolj zaželen moški na vsej šoli. In to, da je samski prav zagotovo ne pripomore k temu, da bi se vrsta deklet, ki si ga želijo, zmanjšala. Seveda on z veseljem odpelje kakšno ven in na koncu pristane z njim v postelji ampak to je pa tudi vse, kar se zgodi.
O Niallu in Louisu bi vam povedali, da hodita z Claire in Nancy. In prav tako bi vam povedali, da bo Zayn zelo kmalu začel hoditi z Emmo in sicer iz dveh razlogov. Ker njuni najboljši prijatelji hodijo na zmenke in tako onadva skupaj preživita veliko časa, drugič pa zato, ker se ves čas spogledujeta in nekateri celo govorijo, da že hodita na skrivaj. Ampak, kot sem rekla že prej je Zayn Malik samski, Emma pa prav tako.
In, če se zdaj malce odmaknemo od 'bogov' šole se raje osredotočimo na Liama Payna, skrivnostneža te šole. Je čisto normalen študent, ki si samo želi končati srednjo šolo brez večjih težav. In s temi težavami mislim selitev iz skupine neznancev v skupino 'tarč nasilja.' Ker je popoln nevidnež, vam večina ljudi ne bi znala povedati ničesar. V resnici ga pozna zelo malo ljudi, pa še to večina samo po imenu, ker ga učitelj včasih zaloti, ko pri pouku ne sodeluje in zaklice njegovo ime. Le kašna desetina ljudi bi vam povedala, da je Liam v resnici sosed šolske lepote, nihče pa vam ne bi povedal, da ima doma mamo, ki ima težave z alkoholom, ker to Liam uspešno skriva.
Pa, da vam ne razkrijem preveč o skrivnostnežu. Naj vam predstavim še zadnjega osebka, ki želim, da ga spoznate. Harry Edward Styles. Verjetno predvidevate, da spada v skupino slabicev ali pa bogov ampak se motite. Harry se je ravnokar preselil v Easton, ter se vpisal na Eastonsko srednjo šolo, njegova največja želja pa je, da bi v miru končal zadnji letnik in nato končno odšel daleč stran od vseh ljudi, ki jih pozna in začne novo življenje. Torej, ga dajmo uvrstiti v skupino nevidnežev. Za zdaj.
12. januar 2014
u158090
u158090
neeeeeeeeeext*000*
12. januar 2014
next
13. januar 2014
u159463
u159463
neeeeeeeeeeeeeext
13. januar 2014
Neeeeeexxxxtttt
15. januar 2014
u154723
u154723
neeeeeeeeeeeeeexxtt
15. januar 2014
wma
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. januar 2014
u120926
u120926
NEXT!!
Harry med nevidneži.. to bi pa rada vidla!
Super začetek, komaj čakam next
15. januar 2014
Neeeeexxxxttt
ufff i just love that zaynn ;$$$
15. januar 2014
Hvala vseem ki beretee, tut tebi hvala IshaKatin, za pohvalo, mi veliko pomeni
Am tuki je pa prvi del, ki se mi je prvič po sedmstotih besedah zbrisu pol sm pa tak jezno tipkala da mi je 1469 besed vn pršlo hahaha.
Aja pa Zarry.* meni je tut všeč hahhaa za razliko od Emme, ko mi je bitch haha.
Toreej here we goo part 1, hvala ker beretee)
---------------------------------------------------------------------------------
†Part 1†
Emma's POV

''Nancy, kolikokrat sem ti že povedala, da sem, dala vse od sebe, pa še vseeno nisem dobila tistih prekletih čevljev zate!'' sem že nekje petič rekla v telefon. V resnici sem se tokrat, že zadrla, tako mi je Nancy najedala živce.
''Kaj pa naj zdaj nosim za na ples na koncu leta. Emma, to je naše zadnje leto, mora biti posebno!'' je rekla.
''Prekleto Nancy, ne vem, kaj boš nosila. Ampak, če še ne veš smo komaj oktobra, tako da je še celo zate veliko časa za razmislit!'' sem rekla.
''To je zvenelo, kot, da sem neumna!'' je rekla jaz pa sem zavila z očmi in se pogledala v ogledalo, kako se mi je uspelo naličiti, glede na to, da me je Nancy ves čas motila.
''To pa zato ker si. In tvoja barva las k temu prav nič ne pripomore.'' Sem rekla ona pa je užaljeno pisknila.
''To ni res, nisem neumna…'' je začela jokcati v telefon, pa sem jo prekinila.
''Samo utihni že Nancy, se vidiva v šoli!'' sem jezno rekla.
''Prav.'' Je zavzdihnila in prekinila, jaz pa sem si nadela jakno, telefon pa vrgla v torbo, nato pa si jo poveznila na ramo ter stekla navzdol po stopnicah.
V dnevni sobi sem na kavču zagledala mamo, ki je imel danes prost dan in je brala neko revijo. Ko me je zagledala jo je odložila na mizo.
''Emma, ljubica, saj nisi jezna na naju z očkom kajne? Saj veš, da sva dala vse od sebe za tisto obleko in čevlje, ki sta jih z Nancy hoteli!'' je rekla jaz pa sem zavila z očmi.
''Vse sta dala od sebe? Ne vem zakaj potem pred mano ne vidim tiste obleke mami! Niti malo se nista potrudila!'' sem ji jezno rekla ona pa je vstala s kavča.
''Ljubica to ni res, vse sva dala od sebe.''
''Samo nehaj z nakladanjem, ker zdaj zaradi tebe z Nancy ne bova mogli na ples v tistem, kar sva hoteli nositi, pa se nekdo ni dovolj potrudil!'' Mami je zavzdihnila.
''Pa saj je še veliko drugih oblek in čevljev.'' Ogorčeno sem jo pogledala.
''Drugih? Drugih mami? Kako si drzneš to reči!? Sploh veš, kako pomembna je tista obleka? Sploh veš, da jo nujno rabim nositi na plesu! Preprosto je narejena zame!'' sem zavpila nanjo, nato pa jezno stekla v vežo, ter si nataknila čevlje. Za tem sem z vso močjo zaloputnila vrata, ter jezno odkorakala proti Louisu in Zaynu, ki sta me čakala z Zaynoviim avtom. Jezno sem zabrisala torbo na sedež.
''Dobro jutro draga. Ali bi moral reči slabo, glede na to, da podiraš hiše?'' je vprašal in se zarežal jaz pa sem ga prebodla s pogledom.
''Utihni Louis!'' sem siknila vanj, on pa je narejeno prestrašeno dvignil roke v zrak v znak predaje.
''Se opravičujem, gospa visokost, prosim ne razbijte česa še meni!'' je rekel in Zayn se je glasno zarežal na sprednjem sedežu in ga pogledal, sama pa sem se morala ugrizniti v ustnico, da se tudi jaz nisem zarežala.
''Poglej Zayn! Vidiš? Zadržuje smeh! Mogoče le ni tako slabo jutro!'' je rekel Louis jaz pa sem se zarežala in ga boksnila v ramo.
''Dajmo gospodična skoči v avto in se podvizajmo!'' je rekel Louis.
''Saj vemo, da se ti mudi h Claire!'' se je zarežal Zayn, jaz pa sem kar skočila v avto. Prednosti pri avtu brez strehe pač.
''Vozi miško!'' sem se zarežala in Zayn je speljal proti šoli.
''Torej Emma, misliš, da so vrata tvoje hiše še cela?'' se je zarežal Louis jaz pa sem zavila z očmi. ''Nehaj Louis!'' sem rekla, on pa se je še kar nekaj smejal in govoril neke bedne šale o mojem začetku dneva.
''Louis resno. Si danes za zajtrk pojedel nore gobe, namesto svoje kosmiče?'' sem vprašala.
''Čisto mogoče!'' je rekel in vsi trije smo se zarežali.
Ko je Zayn parkiral avto na parkirišču pred šolo je k nam v trenutku priletela Claire in napadla Louisa, preden bi sploh lahko prišel iz avta. Torbo sem si spet nadela na ramo in izstopila iz avta.
''Hvala, da si me sploh pozdravila, PRIJATELJICA!'' sem narejeno užaljeno rekla, a se ni kaj preveč menila zame. Resno mislim, da bom bruhala, tako nagnusna sta.
''Ne bodi žalostna, saj lahko objameš mene, če hočeš!'' se je oglasil Zayn in me smeje objel.
''Hvala, prijateljica!'' sem rekla in oba sva se zarežala. K nam sta prišla še Nancy in Niall z roko v roki in Nancy se mi je nasmehnila in me objela.
''Hej Emma, oprosti zaradi zjutraj!'' je rekla jaz pa sem se nasmehnila.
''Ne skrbi Nancy! Saj bova dobili tiste čevlje zate.'' Sem rekla in ona se je nasmehnila.
''In obleko zate.'' Je dodala nato pa smo vsi štirje odšli v šolo, Louis in Claire pa sta bila še vedno preveč zaposlena s poljubljanjem, zato smo ju kar pustili tam.
Nekaj deklet me je jezno gledalo, ko sem hodila po hodniku, Zayn pa je še vedno držal roko čez moja ramena, a sem se jim jaz le nesramno nasmihala. Jaz imam to, kar one ne bodo nikoli imele!
Odšli smo do svojih omaric, ki so bile kot naročeno čisto blizu druga druge in iz svoje, sem vzela zvezke za naslednjo uro. Angleščina. Kakšen dolgčas. Ta šola bi res rabila kaj posebnega, poleg mene seveda.
''Daj no Niall bi lahko že nehal jesti ti oreščke in samo vzel zvezke, da gremo?'' se je zarežala Nancy, Niall pa je iz omarice vzel zvezke, zraven pa še vrečko oreškov, ki je bila že kar lepo prazna.
''Kaj, če sem pa lačen.'' Je rekel, Nancy pa je zavila z očmi.
''Gremooo.'' Sem zapela in vsi štirje smo se odpravili proti učilnici za angleščino. Posedli smo se za naše mize in Nancy mi je začela govorit nekaj o lanskem plesu ampak v resnici, se mi ni dalo poslušati njenega nakladanja.
Točno sekundo pred zvonenjem, sta v razred priletela Louis in Claire, ki sta se na ves glas smejala.
''Hej Emma.'' Me je pozdravila, ko je prišla mimo mize.
''Živjo tudi tebi Claire.'' Sem se zarežala nato pa sta se oba posedla za mano.
V učilnico je vstopila stara profesorica in hotela sem že zavzdihniti pa sem za njo zagledala nekega fanta, z glavo usmerjeno proti tlom. Čakaj čakaj, kdo je to? Moj naslednji fant zagotovo ampak hočem ime.
Učiteljice se je ozrla po razredu.
''Kje je Liam Payne?'' se je zadrla a so vsi ostali tiho. Kako naj bi kdo vedel, kje je, če ga pa še nikoli v življenju nisem videla. No mogoče sem, ampak vseeno mi ni mar kje je. Vse kar me je zanimalo v tistem trenutku je bil tisti fant.
''No učenci, danes smo na šolo dobili novega učenca. Harry, bi se rad predstavil?'' je vprašala fanta in ta je končno dvignil glavo in pogledal po razredu. O ja zagotovo moj naslednji fant.
''Hvala, ampak… nimam želje.'' Je rekel, Zayn poleg mene pa je prhnil. Brcnila sem ga in jezno pogledala on pa me je presenečeno pogledal.
''Saj ne misliš…''
''Točno to.'' Sem rekla še preden je sploh končal.
''Kakor želiš Harry, torej te samo posedemo… pojdi tamle za tisto prazno mizo! Tam naj bi sedel tudi Liam ampak ga danes očitno ni.'' Je rekla profesorica jaz pa sem brez razmišljanja pahnila Nancy iz njenega stola, da je zakričala in padla po tleh, jaz pa sem vstala. Profesorica me je presenečeno pogledala.
''Emma…''
''Profesorica! Zakaj ne bi Harry prišel sedet k meni.'' Nekaj punc je zagodrnjalo, ker je ugotovilo, da zdaj nimajo možnosti pri njem. Profesorica me je še vedno zmedeno gledala, tisti fant pa me je tudi presenečeno pogledal.
''Ampak Emma, saj sediš z Nancy!'' je rekla jaz pa sem glavo obrnila k njej. Ravno se je pobirala s tal in tarnala.
''Odločila se je, da gre ona sedet k Liamu.'' Sem rekla ona pa me je presenečeno pogledala.
''Emma, Nancy gotovo dobro ve, da se ne more presedati brez mojega dovoljenja. Ti pa tudi sedi. Harry bo sedel poleg Liama.'' Je rekla jaz pa sem zagodrnjala.
''Prekleto.'' Sem tiho siknila ona pa me je pogledala.
''Kaj si rekla Emma?''
''Nič nič gospa profesorica. Popolnoma nič.''
Vrata so se takrat odprla in notri je vstopil nek fant. Liam predvidevam.
''Ah Liam, tu si!'' je rekla profesorica.
''Se opravičujem, zamudil sem avtobus.'' Je spravil iz sebe nato pa odšel proti njegovi mizi.
''No Harry kar sledi mu, ker boš sedel poleg njega!'' je rekla profesorica in zapičila pogled vame. ''Ti Emma pa sedi.'' Je rekla. Zagodrnjala sem ter se usedla. Harry je stopil mimo mene proti Liamovi mizi zadaj, brez da bi mi sploh namenil pogled in jezno sem udarila s kulijem po mizi.
''Zakaj za vraga si me porinila s stola!'' je užaljeno rekla Nancy poleg mene, jaz pa sem zavila z očmi.
''Ni važno.''
Moram ga dobiti. Preprosto moram.

15. januar 2014
u120926
u120926
NEXT
15. januar 2014
u158090
u158090
Neeeeeeeeeext pisce*0*
15. januar 2014
Neeexxxxxttttt
15. januar 2014
u130737
u130737
O madona, jst umiram tle *OOOOOOOOOOOOOOO*
Spravi se nextat, jst hočm nadaljevanje! :$$
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!
15. januar 2014
oprosti za smetenje ampak kdo bi bral brez oglaševanja hah
heej:3 a bi lahk prebrali moj blog in mojo zgodbo fuuul velik bi mi pomenlo
http://www.igre123.com/forum/tema/moj-blog-in-lt-3-in-lt-3/66586/1
http://www.igre123.com/forum/tema/story-of-my-dream(one-direction-and-demi-lovato)/66221/1
če pa potrebujete sliko pa kar prosite tuki: http://www.igre123.com/forum/tema/rabis-sliko-dobis-jo-tukaj/66703/
neeext+nova bralka
15. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. januar 2014
u159463
u159463
neeeeeeext!
15. januar 2014
u155895
u155895
Neext
15. januar 2014
Neext
15. januar 2014
next + fuul dober proosim hiter neeeeext
16. januar 2014
nexxxxxxxtttttttttttttttt!!!
16. januar 2014
TARARARARRA SUPER PIŠČEE NEXTAA o.O Pomoje da sm ene trikrat šla čez da sm bla sigurna, da nism Liama spremenila v žensko samo še zdaj nism sigura čisto haha o.O Uglavnem, am niti ni neki spešl like always. Enjoy al neki x'd
Aja pa slike nism dala ker pomoje vsi vete kaki Liam zgleda haha o.O
-----------------------------------------------------------------------------
†Part 2†
Liam's POV

Živčno sem brskal po omari, ter iskal moj zvezek za kemijo. Kam za vraga sem ga dal?
Že nekje stotič sem pogledal na uro in ugotovil, da bom zamudil avtobus, če se ne podvizam. Očitno bom moral v šolo brez zvezka za kemijo.
Hitro sem vstal, ter si na ramo oprtal torbo nato pa stekel proti stopnicam, a so me glasni zvoki iz spodnjega nadstropja ustavili na vrhu le teh.
Slišal sem hlipanje moje mame in karanje mojega očeta in niti najmanjšega pojma nisem imel, kaj se spet dogaja in zakaj se prepirata že tako zgodaj. Sedel sem se na stopnico, ter prisluhnil.
''Geoff prosim, ne delaj tega!'' sem zaslišal ječati mojo mamo.
''Jaz naj preneham? Jaz? Kolikokrat sem jaz rekel iste besede, pa nisi nehala!'' je jezno rekel mama pa je še bolj zahlipala. Ali govorita o njenem pijančevanju?
''Geoff obljubim, da bom nehala, samo prosim ne odidi!'' Odidi? Kam za vraga naj bi odšel?
''To si mi obljubila že neštetokrat Karen!''
''Ne Geoff prosim, obljubim, da bom tokrat res.''
''Karen, kaj ne vidiš, da tako ne morem več? Povej Liamu, da ga imam rad in, da upam, da bo razumel. Poleg tega je vedno dobrodošel priti na obisk.'' Besede so me zabolele v srcu. Res odhaja. Res se bo odselil, tako, kot je nekoč rekel v jezi. Ne bo ga več.
''In jaz ne smem priti na obisk?''
''Nisem tega rekel, ampak zagotovo ti ne bom ponudil alkohola!''
''Geoff prosim, ne vidiš, da me bo to uničilo?'' je še enkrat zahlipala mama, oče pa je zavzdihnil.
''Adijo Karen.'' Je rekel in nato se je čez nekaj sekund zaslišal tresk vrat. Presenečeno obstal na mestu. Nisem mogel verjeti, da se to res dogaja.
Vstal sem in stekel v njuno spalnico. Odpiral sem predal za predalom a, kjer naj bi bile njegove stvari, je bil samo še prazen prostor.
''Ne!'' sem šepnil in se prijel za glavo. ''Ne, ne, ne, ne!''
Že v naslednjem trenutku se mi je utrnila misel in stekel sem pod stopnicah navzdol mimo kuhinje proti vhodnim vratom. Na široko sem jih odprl, ter pogledal na dovoz, toda avta ni bilo več.
Misli v moji glavi so še kar naprej norele jaz pa sem se kar na pragu sesedel in glavo naslonil na kolena. Solze so prišle nepričakovano.
In potem sem se spomnil na mamo in se hotel kar klofniti, ker sem nanjo čisto pozabil. Obrisal sem si solze in vstal. Odšel sem nazaj v notranjost hiše ter zaprl vhodna vrata.
Zagledal sem jo v kuhinji, kako je iz skodelice pila čaj in žalostno strmela predse. Ko sem počasi prišel do mize me je presenečeno pogledala.
''Liam? Ne bi moral biti v šoli?'' je presenečeno vprašala jaz pa sem ostal brez sape, ko sem ugotovil,da je avtobus zdaj gotovo že speljal. Super. Še peš bom moral v šolo.
''Jaz am… slišal sem očija.'' Sem nekako spravil is sebe ona pa se je spet začela zanimati za steno. ''Mami saj bo prišel nazaj? Kajne, da bo?'' sem roteče rekel, čeprav sem vedel kakšen je odgovor. Moji mami so po licih začele teči solze.
''Ne Liam. Ne bo se vrnil.'' Je rekla jaz pa sem ostal brez besed. Moje noge so se začele tresti, zato sem raje sedel na stol poleg mame.
Nastala je tišina in ozrl sem se po kuhinji. Vse je bilo pospravljeno samo steklenica z viskijem je bila odprta na pultu.
''Liam, moral bi v šolo. Želiš, da te peljem?'' takrat me je zadelo.
''Mami, kaj piješ?'' sem jo presenečeno vprašal, ter se obrnil k njej. Skodelico je hitro potegnila k sebi, a sem še vseeno stegnil roko in jo izruval iz njenega prijema. Povohal sem vsebino in se nakremžil. Spet. Spet pije viski.
''Liam…'' se je začela braniti jaz pa sem jezno vstal.
''Si mislila, da ne bom opazil, če boš pila iz skodelice za čaj mami!?'' sem jezno zavpil ona pa se je še bolj začela jokati. ''Kako moreš mami. Kako… tvoj mož te je pred nekaj minutami zapustil, ker preveč piješ, ti pa se potem greš tolažit prav s pijačo namesto, da bi se poskušala popraviti!?'' Hotela je nekaj reči, videl sem, da je hotela ampak je vse kar je lahko delala, odpirala usta. ''Kako moreš mami?'' sem vprašal zdaj čisto tiho in na robu solz ona pa je obraz zakopala v dlani in začela hlipati.
Zavzdihnil sem in skodelico odnesel proti pultu. Ves viski, kar ga je v njej še bilo sem zlil v odtok, prav tako pa sem storil z steklenico.
''Liam ne delaj tega.'' Se je oglasila mama, ki je še vedno sedela za mizo.
''Ne govori mi kaj naj delam mami! Še sebe ne moreš kontrolirati, pa da bi potem še mene?'' še sam sem se presenetil, kako brezčuten je bil moj glas.
''Liam prosim, ne govori tako z mano.''
''Kako pa naj? Se ti naj prilizujem in govorim, kako dobra mama si? Ti naj govorim, da sem vesel, ker piješ? Ti naj govorim, da sem vesel, ker si odgnala očija? Ti naj tako govorim?'' sem spet jezno zarjul in skoraj vrgel steklenico ob tla. Namesto tega sem globoko zajel sabo ter jo vrgel v smetnjak. Nato sem pobral svojo torbo, ter se namenil oditi.
''Peljala te bom Liam.'' Se je oglasila mami.
''Ne mami. Nočem, da te vidijo v takem stanju.'' Sem rekel brez, da bi se obrnil proti njej.
''Se me mar sramuješ?'' bila je tako prizadeta zaradi mojega obnašanja. Zajel sem sapo.
''Se vidiva po šoli mami. Pojdi spat.'' Sem rekel in nato odšel.
Hodil sem po pločniku proti šoli z nikakršno energijo. Niti trudil se nisem, da bi prišel kaj hitreje. Samo hodil sem in brcnil mimogrede kak kamen. Misli in občutki so divjali v meni na zunaj pa sem nosil brezčutno masko vse do šole. Ko sem prišel pred vrata razreda sem globoko vdihnil. Iz notranjosti se je slišalo profesorico, ki je nekaj vprašala Emmo, ta pa ji je nekaj odvrnila.
S tresočo roko sem prijel kljuko, ter odprl vrata. Nekaj ljudi se je zazrlo vame nekateri so gledali Emmo ali učiteljico, nekateri pa so še kar naprej čečkali po zvezku. Zagledal sem Emmo, kako stoji in gleda profesorico, ter Nancy poleg nje, ki se je pobirala s tal. Pogledal sem profesorico in ob njej zagledal nekega fanta. Pojma nisem imel kdo je.
''Ah Liam, tu si!'' je rekla profesorica jaz pa sem nerodno obstal na mestu.
''Se opravičujem, zamudil sem avtobus!'' sem spravil iz sobe nato pa pohitel do svoje mize, da bi zbudil čim manj pozornosti.
''No Harry kar sledi mu, ker boš sedel poleg njega.'' Je rekla profesorica in poudarila besedo 'njega'. Pojma nisem imel kaj se dogaja tukaj, oziroma se je, a nimam niti največje želje, da bi to tudi izvedel. ''Ti Emma pa sedi.'' Je še dodala in Emma jo je jezna ubogala.
Sedel sem na svoje mesto, ter iz torbe hitro potegnil svoje zvezke. Fant, ki predvidevam, da mu je bilo Harry je hitro stopal proti moji mizi. Oziroma zdaj očitno najini. Brez, da bi namenil kakšen pogled Emmi, je šel mimo njene mize in ona je s kulijem jezno udarila po mizi. Zagreta pa očitno je za nekaj. Ali nekoga. Predvidevam, da je ubogi fant njena prihodnja žrtev.
Le ta fant se je zdaj usedel zraven mene in me pazljivo pogledal. Rahlo sem se mu nasmehnil in on je nasmeh vrnil.
''Harry sem.''
''Liam.'' Liam, ki bo celo uro ostal tiho, ker ima dovolj problemov za danes.
18. januar 2014
Oh
Neeeexxxxxytyttttttttttttt
18. januar 2014
wma
ojoj no:/
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<3
18. januar 2014
u130737
u130737
Neeeeeeeeeeeext
18. januar 2014