Forum
u165821
u165821
Hello there people! Torej ja spet sem začela pisat en FF. Enega bom pač končala haha in ja zato ga more drugi nadomestit haha... vem da že itak nimam rednih nextou ampak tale ff je prvi k sm za vnaprej dele pisala tko da ja bo šlo... i hope xđ
okej torej najprej trailer... spet mi je neki uspelo skup dat hahah xđ <33 hope you'll ike it.
httpss://www.wevideo.com/hub/#media/ci/201332086
Ashley Benson as Alison Samantha Edwards
Harry Styles as himself
Dylan O'brien as Nick Mathews
Lucy Hale as Hannah Mia Roberts
Ja torej to je to kar naj bi vedli haha...

khm khm zdej pa ja upam da sem si vse priimke pravilno zapomnila xđ NASLOVNICO JE NAREDILA KSENIJA CLIFFORD HOOD HORAN SUGG SIVAN. xđ <33 hvala ti še enkrat haha ;$$
To je to ;p vesela bom če boste v komentarjih napisali svoja mnenja al neke ;D nexti bodo usak dan ali pa na dva dni... ko bodo počitnice pa itak verjetno vsake tri ure xđ hahah lol havefun:3
═══════════════════♛♥♛══════════════════
*flashback*
7.7. 2010
Sedela sem na klopi v bolnišnici popolnoma sama in čakala. Čakala na življenje ali smrt mojega fanta. Imel je hudo prometno nesrečo. Ura je bila skoraj polnoč in prestajal je težko operacijo. Takoj ko so ga sprejeli je moral na operacijsko posteljo. Samo to so mi povedali. Živčno sem se igrala s prsti in jokala. On je bil moje vse. Vse kar sem imela. Bil je moja prva ljubezen. Edini človek ki me je razumel in me podpiral pri vsem. Moj zaščitnik. Čakala sem že dve uri a niti enega zdravnika ni bilo na hodnik. Kmalu so se mi pri čakanju pridružili še njegovi starši. Ura je bila že skoraj dve zjutraj ko je ven prišel zdravnik.
"Družina Styles?" je vprašal. Harryeva mama je pokimala. Zdravnik je povesil glavo in takoj sem vedela da je nekaj hudo narobe.
"Moje sožalje." je rekel po nekaj trenutkih tišine. In takrat je bilo konec. Nisem več zmogla. Srce se mi je zlomilo. Sploh nisem vedela kje sem, kaj sem ali zakaj sem. Umrl je. Mrtev je. Harry Styles je mrtev.
*end of flashback*

-third person-
Rekli so da je mrtev. Pa je bil res mrtev? Je bila prometna nesreča res nesreča? Kdo je vpleten tu zraven? Alison na žalost ne pozna resnice. Ne pozna krivice, ki so jo naredili njej in njenemu fantu, ki pa ni nikoli umrl. Sicer je bil načrt takšen a ni uspel. Spodletelo je. Harrya je nekdo nenačrtovano rešil. Spomnil se je vsega a le noči ko se je zgodila nesreča se ni mogel spomniti. Okreval je šele tri leta po ležanju v zasebni bolnišnici. Rešil ga je njegov star prijatelj a Harry ni hotel da bi kdo vedel da je živ. Hotel je le poiskati Alison. Ampak kaj je videl ko jo je našel? V objemu drugega. In to mu je strlo srce. Preprosto zasovražil jo je. Ampak ni poznal cele zgodbe. Žrtev je bil kot ona.
═══════════════════♛♥♛══════════════════
ni neki veliko za prvi del ampak vseeno upam da vam bo všeč <33 moj 'predgovor' je bil verjetno daljši od tega hahah xđ next?
31. maj 2014
omFG GURL, POPOLNO, NEEEXXXTT <33 a mam lahko izpade pri tej zgodbici? hahhaha
JAZ SM NAREDLA NASLOVNICO TAK DA GRE ZAHVALA MENI
31. maj 2014
Goosh mammaaaaa *0* das ist perfectoo;* o moj bogg, kok najbolši začetek majkemi, omg next next nextt*0* i'm already in lovee†♡♡
31. maj 2014
OMGGG OMGG KAKŠNA PERFEKCIJA!!
IN KOK ŽALOSTNO
A ME HOČEŠ ŽE NA ZAČETKU UBIT???
NO TOREJ TI JE USPELO DA CRKAVAM!!!!!!!!
TOLE JE POPOLNOST NA KVADRAT!!!!
OMG TOK NAPETO IN VSE *___________________________*
ŽE PO NASLOVU SEM VEDELA DA BO TOLE PERFECT<333333333333333
PLIS ČIMPREJ KER TUKAJ UMIRAMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!
31. maj 2014
OMFG a si ti nora??!!! *____*
dej next takoj!!! popoln začetek *w*
NEEEEXT<333333333
31. maj 2014
u28319
u28319
Omg, ful hudo res *O*
Neeeeeeeeeeeeeeeeext :3
31. maj 2014
neeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
popolno!!!! waw, resno, kje dobivaste ideje in ful dober trailer, vsa čast za to!!! <333 god i already love this story and it even started yet!!! <333 čimprej napiši next, ker je zares carski začetek pa zelo zanimiva ideja
Če napišeš še kakšno zgodbo pa mi prosim pošlji link po zs-ju?? hvala
31. maj 2014
next
31. maj 2014
Jaaaap končno je objaula!!!!#tearsofjoy
Neeeeeeeext!
Ne da se mi rapisovat sorreh sej veš kaj mislim hahaha
31. maj 2014
u155253
u155253
omg ..popolno je *o*
neeext
31. maj 2014
to je res fuul carska zgodba .....next!
31. maj 2014
u172766
u172766
nekšt
31. maj 2014
OMB, TO JE TOP!
NEEEEEEEEEEEXT!
31. maj 2014
uaaaau kera dobra idejaaaa *_______*
neeeeext
31. maj 2014
waw kera ideja *___*
neeeeeeext
31. maj 2014
omfg pa ne morš nas že s prvim nextom v depresijo spravit no
drgač je pa ful popoun tak ko vse kar ti napišeš
in že po prvem nextu se ve da bo tole spet ena sama perfekcija
NEEEEEEEEEEEEEXT
31. maj 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeext nujno čim prej
31. maj 2014
neext
31. maj 2014
tale zacetek je prfektn *OOO*
res full je waaaaaaaw *-*
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *___*
31. maj 2014
super trailer
neeext
31. maj 2014
omg svetovno
neeeeext
31. maj 2014
u172766
u172766
ma dej no neksti
31. maj 2014
u88095
u88095
neeeeeeeeeeeeeeeext
31. maj 2014
FUUUUCK SAJ VES DA SEM SE TAM ZATO BOM BOL NA KRATKO POVEDALA SBOJE MNENJE cx
OMG ZAJ ME KLICEJO GORA DA GREM HAHAHAHA
NO TRAILER NASLOVNCA ZACEREK USEEE JE FAKING POPOLNO.
MADAAAFAKAAA KKO LPHKA TKO POPOLNO PISES CLOVEK NEUMNI?
KOMI CAKAM POCITNCE IN USAKE 3 URE TUI UPAM DA MISLIS TUDI NA PONOCI MR ME BO ZJUTRI GLEDE NA TO DA SPIM PRIBLIZNO 10 UR PRICAKALO KAR 5 NEXTOV *0*
POOOOOOPOOOOOLNOOOOOOOO *______________*
NEEEEEEEEEEEXT!
+Ceprav sem se tako navezala na Guardian pa LIJAWUSCAGIAM je to tui popolno *0*
31. maj 2014
omajgad neeeext <33333 popouno pa 3x sm gledala trailer hahaha, ja zdej sm se lotla brat po dougem cajtu eno zgodbico ne in nejbojo nexti, tko rečmo na tri minute če se da. čene boš najdla kaktus pred vrati, popouuuno je in ful sad in če neboš te zgodbice pisala do konca ti nebom kupla rože. neeeeext <3333
31. maj 2014
u165577
u165577
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
++++nova bralka
31. maj 2014
Neeeeeeeext
31. maj 2014
Neeeeeeext vi ste usi zmesani majkemi
31. maj 2014
Nexxxt *o*
31. maj 2014