Forum
Heloooou ;*

No ja, jas sem vam seveda oblubla da bom prevedla enega o Zaynu, in bi mogla že pred dvema tednoma ampak nisem mela časa, pa prejšnji teden nisem mela časa, pa toti teden prej ko danes nisem mela časa (okej watafak haha) in ja .. kaj naj rečem ? torej tu je en o Zaynu, naslednji pride o Niallu in vem za enega res ful dirty tale o Zaynu je na željo ene bralke ko je pač prosla če bi lahko bil en o Zaynu in seveda lej, če ma katera kako željo lahko samo reče. Pa da ne pozabim povedat; zraven mene sta prevajali ►Mr.Blue◄ in dιrecтιoɴer* ki res amazing prevajata, in bi se jima rada zahvalila da sta prevedli tole zraven mene. Pa to se je zdaj slišalo kot da ju bom 'odpustla' ampak lahko še dalje prevajata zraven mene, jas bom vesela vsake pomoči. In zaj že filozofiram, ziher sem da vas nebo dosti ko bote tole prebrale ampak bote šle direktno na preveden imagine haha ..

~DO ZDAJ PREVEDNE DIRTY ZGODBICE~

* http://www.igre123.com/forum/tema/1dsexualrustrations-to-punish-you/55961/1

* http://www.igre123.com/forum/tema/1dsexualrustrations-truth-or-dare/56406/1

* http://www.igre123.com/forum/tema/1dsexualfrustrations-the-doctor-will-see-you-now/57781/

~upam da vam bo všeč ..
~~ STORY IN ENGLISH : http://www.tumblr.com/tagged/dirty%20zayn%20malik%20imagine (tista prva, s tumblrja je)

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

''Čez 15 minut bom tam.'' Sem napisala Zaynu.

''Ok, vrata so odprta, tako, da samo stopi noter.'' Je odgovoril nazaj.

Šla sem do Zayna, da bi skupaj delala na znanstvenem projektu. Bilo bo malo nerodno, saj se ne pogovarjam z njim, zdi pa se mi tudi izjemno seksi in zastrašujoč.

Ko sem že hotela oditi od doma je moja mama ravno prišla iz trgovine. Vprašala sem jo, če me lahko pelje do Zayna.

Pred njegovo hišo sem prispela 10 minut prej, kot tisto kar sem mu rekla glede prihoda, ampak je že dobro.

Vstopila sem skozi odprta vrata in ga nisem vidla v predsobi. ''Zayn?'' Sem zaklicala. Brez odgovora. Njegova hiša je bila ogromna, zato sem se bala, da se bom izgubila.

Šla sem v zgornje nadstropje, in slišala zvoke iz zadnje sobe na levi strani. Zvenelo je kot škripanje. Predvidevala sem, da je on.

Vrata so rahlo počila. Počasi sem odprla vrata in videla Zayna, sedečega na postelji in z hrbtom naslonjenega na steno. Njegove hlače so bile potegnjene bolj dol po njegovih nogah in njegova roka ovita okoli njegovega nabreklega prijateljčka. Njegova druga roka je grabila za odejo.

Grizla sem si ustnice, poskušala ne narediti kakšnega zvoka. Prizor je bil tako vroč, da sem začutila, da postajam mokra ob pogledu nanj.

Tiho je stokal, njegove oči so bile trdno zaprte. Počutila sem se kot 'čudakinja', ko sem ga gledala. Potem pa kar naenkrat, je moje ime zapustilo njegove ustnice.

''Z-Zayn?'' Sem rekla.

Njegove oči so se hitro na široko odprle in nehal je božati svojega prijateljčka. ''Oh moj bog.'' Je zasopel in si hitro poskušal potegniti svoje kavbojke nazaj gor.

''Si stokal moje ime?'' Sem vprašala, vesel izraz je rastel na mojih ustnicah.

''Uh,'' grizel si je ustnice. ''J-Ja..''

Nasmehnila sem se in stopila k njemu."Naj te ne bo sram." Nisem vedela kaj sem počela; Obrnila sem se in že se me je želel. Tudi jaz sem si ga želela, "Želim si te."

Njegove oči so se povečale. Grobo sem ga poljubila. Njegove roke je položil na moje boke, jaz pa sem mu pričela odpirati gumbe na srajci. Z mojimi prsti sem potovala po njegovem trupu in zastokal je proti mojim ustnicam.

Začel me je poljubljati dol po čeljusti pa vse do vratu, sesal je in poljubljal, dokler ni našel pravega mesta. Prevzel je nadzor in bilo mi je všeč. Srajco mi je potegnil čez glavo in jo vrgel na tla.

Zayn se je naslonil nazaj in me pogledal. Nizek smeh mu je prišel iz ust. "Tole si boš morala skriti." Je dejal z hripavim glasom, ko je položil njegov palec nad krajem kjer je prej sesal.

Skobacala sem se iz njega. "Vstani." Sem rekla. To je tudi storil.

Vsedla sem se na kolena in ga pogledala. Ugriznil se je v ustnico in me pogledal, "potegni" mi je ukazal.

Polizala sem konico njegovega premoženja on pa je zadrhtel. Šel si je skozi lase. Odprla sem usta in zavila moje ustnice okoli konice, ter vrtinčila svoj ​​jezik okoli. Glasno je zastokal in mojo glavo potisnil bolj noter. Malo sem se dušila a sem vseeno nadaljevala. Pogledala sem ga. Njegove oči so bile zaprte a si je grizel ustnico. Bil je tako velik, začel sem drgniti del njegovega premoženja ki se ni prilegel mojim ustom.

Glasneje je začel stokati in težje je dihal. "B-baby, prišlo mi bo ...'' je zastokal.

Njegovo premoženje sem vzela iz ust in se nasmehnila.

"Zakaj?" Je vprašal razočaran.

"Ne sme ti priti dokler ne boš v meni"(okej to se čudno sliši) Sem zašepetala. Porinila sem ga nazaj na posteljo in mu potegnila kavbojke in boksarice vse dol do konca.

Srajco je potegnil iz mojih ramen in jo vrgel na tla. Jaz sem si odpela svoj ​​nedrček. Potrebovala sem ga v sebi.

Zayn mi je odpel hlače in jih vrgel na tla. Potisnil me je dol sam pa je lebdel nad mano. S konico prsta je potoval od moje 'luknje' med prsmi do mojega mednožja.

"Tako si mokra" je rekel, s prsti podrsal navzdol v moje hlačke in začel drgniti moj ščegetavček.

"Zayn ...'' sem zastokala. "Fuck me prosim ..."

Počasi mi je povlekel hlačke dol. "Prekleto dražiš," Sem zastokala. Ponižno se je nasmejal in jih vrgel na kup oblačil, ki so bila na tleh.

Nato je zapičil svoje premoženje v mene. "Zayn!" Sem zastokala, svoje nohte pa sem zakopala v njegov hrbet. Počasi ga je potiskal ven in noter, ter močno dihal.

"Tako prekleto tesno ..." Je zastokal.

"Hitreje!"

Upošteval me je in začel je prodirati globje v mene.

Začel je višati tempo in začel še hitreje in globje prodirati vame. Njegova roka je trdno grabila posteljnino na postelji, druga roka pa me je držala za pas. Z vsakim potiskom je svoje nohte še bolj zapičil v moj pas.

"Ti je to všeč?" je vprašal in me gledal v oči.

Prikimala sem.

"Ti je všeč to, da porivam svojega kurca v tvojo majhno ozko muco?'' (fak haha)

"Oh bog, da Zayn!" nohte sem imela globoko zarinjene v njegov hrbet in vedela sem, da bo to pustilo madeže.

Čutila sem, da se moj orgazem približuje in lahko povem, da je tudi njegov orgazem prihajal. Začel je prodirati vame s polno hitrostjo in vpiti moje ime. “Prišlo mi bo!" sem zakričala in obrnila mojo glavo nazaj.

"Pridi zame, pridi vse okoli mojega 'kurca', babe." je rekel. Samo ko je rekel to, sem ga izgubila. Zvila sem hrbet in zakričala njegovo ime.

Začel je stokati vedno glasneje in čutila sem da mu je prišlo v meni. Izvlekel ga je iz mene in se zvrnil poleg mene.

"To je bilo... Wow." je rekel med dihanjem.

"Yeah..." sem rekla in ga pogledala.

"Morava začeti na projektu."

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

Upam, da vam je blo všeč ;3 Rada bi da se malo razpišete, pa kak smo prevedle, kake kritike karkoli <3 Thanks for your atten- What the fuck is wrong with me? WHATEVER. I'm a lion. (okej meni se meša tak da .. eh fuck it.)
25. julij 2013
u121843
u121843
Omfg! Kere vse ste to prevajale? Omg! Jst tko rada berm te zgodbice res predobre so in vredno je čakat vsak teden ali dva na novo ;D Res full dobra ideja da ste to začele prevajat kr nwm kere vse ampak Anja ti maš res en velik talent in tut une k ti pomagajo tko da ja res še naprej tko dobr pište kr res wow! Zdej pa res nwm več kaj naj napišem. Te zgodbice so tko fucking horny res Uh! Ok am to bi blo z moje strani use! Pa čim prej dej novo! ;3
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ! ! !
25. julij 2013
u121843
u121843
"Ti je všeč to, da porivam svojega kurca v tvojo majhno ozko muco?'' Hahaha tle mi je šlo tko nasmeh pa nwm zakaj Prav predstavlam si Zayna kuk to reče
25. julij 2013
u44370
u44370
omfgfafgahdfjadfohghfshsoghjisondajgdnissmxmxjsangjkdsaiofdagidogjaiosgjiosagkosandgosdngoarkaomgoarsgaourgegkafgbakjgbruaugrauguaibgainjdabgjbdgjasdbgjasrbiasrugbasubgauibgauaubisrbgsbriasrbgusaruibgsausrui.................... NUJNO next!!!!!!!!!
25. julij 2013
nekak hitro se je koncaloo
neeeeext
25. julij 2013
u117133
u117133
gosh kako dobro prevajate
nujno morate prevesti še kakšno. Odvisna sem od teh (ok to se malo čudno sliši) zgodbic...
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. julij 2013
u138457
u138457
omg hahahahahha neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext hitrrrrrr
"Ti je všeč to, da porivam svojega kurca v tvojo majhno ozko muco?'' -ok,tuki sm se valala od smeha
25. julij 2013
u125821
u125821
hahaha sem se ene parkrat zasmejala, ampak zelo dobro pevajaš
25. julij 2013
u138223
u138223
"Ti je všeč to, da porivam svojega kurca v tvojo majhno ozko muco?''

OFAAAAK KER DIRTY STAVEEK OMGGGG HAHAHAHAHAHAHAHA OFAK EJ AHAH kak kul:$
NEEEEEXT! SVETOVNO DO AMENA!
25. julij 2013
u138223
u138223
aja pa res svetovno prevedeno + stavim da se NIKOLI nista lotla tistega projekta...
25. julij 2013
svetovno prevajate *_*
neeext
25. julij 2013
Omg zakon res*.* neext!!! Pa ce rabs kksno pomoc pr prevajanju lahka mal pomagam kr sm tut pomagala mr.blue to prevest
25. julij 2013
zakon!!!
neeeeeext
25. julij 2013
Ti je všeč to, da porivam svojega kurca v tvojo majhno ozko muco?'' tastavek pa mi je useč hahah
popolno in čimprej neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. julij 2013
u73962
u73962
next,hahaha
25. julij 2013
Hahahaha omc
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. julij 2013
u126497
u126497
hahahahhha omg
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<3
25. julij 2013
u120926
u120926
izjemno seksi in zastrašujoč??? Počla sem od smeha... Kako je lahko tak cukrček zastrašujoč???
Super prevedeno in komaj čakam na Niallovo horny zgodbico...
25. julij 2013
u126192
u126192
hahah next
26. julij 2013
u138223
u138223
a je lahk za Niallom Liam? :3
26. julij 2013
u76594
u76594
omfg, popolno je prevedeno;3
neeeeeeeeexttttttttttt
26. julij 2013
Moustache. ja, sej sem že na prejšnji zgodbici napisala da je prvo zayn pol pa en res ful ampak res ful dirty o niallu,okej ? ;*
- me veseli da vam je všeč haha ..
26. julij 2013
neeeeeext *__*
26. julij 2013
http://poli.si/poli-bicikel/galerija/bike/5590 a lahko prosim lajkate?
26. julij 2013
full zakon prevedeno full je dobr res
27. julij 2013
hej js bi pa enga o niallu plissss
27. julij 2013
u145434
u145434
Neeeeeeeeeeeeeext.....
A lahko enga od Liama?
27. julij 2013
hhahhaha jaz tega sploh poplovive nisem prebrala.že na začetku sem crkovala od smeha
nnneeeexxxxxtttt <3
28. julij 2013
supeer je *.*
29. julij 2013
u70873
u70873
waww
jaz sem mogla it vmes na wc od tega kk sm se smejala. juj komi čakam nialla.
29. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg