Forum
Pozdravljeni! Sem Danny, stara sem 11 let in mi je dolgčas. Naj se prvo opišem, da mi ne bo dolgčas. Imam očeta, ki mu je ime Daniel (Dani), mamo Daisy (Dai) imam še mlajšega brata Dennis (Den). Moj Oče je star 31 let, mama je tudi stara 31 let, vendar je oče 4 mesece starejši od mame. Brat je star 8 let, no čez nekaj časa bo 9. Skratka mi smo družina Danson. Imam najboljšo prijateljico, ki mi VEDNO stoji ob strani. Ime ji je Wendy(Wen). Ona je stara 11 let , le da je mlajša 4 dni. Ima mlajšo sestro Wily(Wi), ki je stara 8 let, no, je bila stara. Ima mamo Wayson(Way), ki je stara 33 let in očeta Wiliama(Wil ali Wili), ki je star 34 let. No, skratka družina Wilson. Seveda, kot vsak človek, imam sovražnico Marisso(Mara [njej ni všeč]), ki je stara 12 let. Ima (samo) mamo Mily(Mil) in očeta Marco (Mar). Mar ima 41 let, Mil pa 31 let. O.o .
______________________ ______________ _________________ ________________ _____________
Next, čez približno 2 minuti.
13. junij 2012
Pišem 19 : 43.
________________________ ________________________ __________________________
J- Oči, kaj naj počnem? Dolgčas mi je.
O- Preberi to revijo. Nisem je še prebral, zato mi jo vrni.
J- OK, hvala, oči !
*Berem v sobi ... *
J-WooW poglej ti to ! Šola Modrega Dippsantionna !!
Hej, bi se rad/a naučil/a čarati, kako se pripoditi čez mnogo ovir ali podobno. Najprej boste samo pridno pri pouku, potem boste vadli, pisali teste, vadili v telovadnici z lutkami, na koncu pa boste šli za res.
Te zanima?
Če te, se prijavi !!
Ime:
Priimek:
Starost:
___ ___ ___ ___ ___ ___ _________________
No ja seveda sem tekla do očeta in mame, seveda sta mi iz prve ne dovolila. Zato sem žalostno odkorakala do kopalnice. Tam sem se skopala in zrihtala. Šla sem v posteljo, pomislila zakaj, objela Puhija in zaspala. V šoli smo imeli prvo uro naravoslovje, seveda dolgočasno nič novega. Druga ura je bila zgodovina, spet nič dobrega. Tretjo uro Slovko, dolgčas. Četrto uro matematiko, dolgčas in ... TEHNIKO !!! Bila sem vprašana. Učitelj me vpraša ... 1. prav, 2. narobe, 3. narobe, 4. prav, 5. narobe, ADIJO, 2 ... OH NE !!! Najslabša. Vsi so s prstom kazali name in odpirali usta, spuščali glasove in kazali zobe. Žalostna sem se odpravila domov. Mami sem brez problema povedala za 2. Mama mi pove da ...
______________________ _________________
NEXT?? Aja nisem mogla pisat, ker sem morala do sosede...
13. junij 2012
slikce ...

Jaz

brat Dennis

______-
več slikc pozneje
13. junij 2012
Oče :

mama:

oče od Wendy

mama od Wen

oče od Marisse:

mama od Mare:

14. junij 2012
u35397
u35397
ajd, next.
14. junij 2012
Hvala
15. junij 2012
NEXTI NO,NO,NO
15. junij 2012
Bom še en next ...
15. junij 2012
next,.....bom dajala linke naprej
15. junij 2012
next
15. junij 2012
Hvala Tine, Laura in gαנιηα♥ sкσz♥
Mama pove, da bo popravila, če ne jo res ne more prijaviti, saj imam zaenkrat zaključeno tehniko 3. V redu odločila sem se jo popraviti. Za danes vam nimam nič za povedati, le da se učiim, učiiim in UČIIIIM ! Drugo jutro grem v šolo. 1. ura TEHNIKA -.-. Bila sem vprašana in ... JEJ dobila sem med 4 in pet, zato mi je dala dodatno vprašanje. Dobila sem 5 !! In zaključeno 4! Mama bo vesela ! Ko pridem domov me mama pogleda, rečem, da sem dobila 5 in zaključeno 4. Objela me je in povedala, da je že oddala prijavnico. JEEEJ ! Po pošt sem dobila vse dokumente, kaj si morem prebrati. Tam bom eno leto s tem, bom na dva meseca videla starša. Ko pridem spoznam ...
16. junij 2012
uh next..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
16. junij 2012
nexti,nexti.....
16. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg