Forum
u23904
u23904
no to sem idejo dobila v eni knigi tko da vrjeten bo gdo vedu no ampak vseen bom napisala

zjutraj se prebudim sobota je beda si mislim.počasi se vstanem in grem dol po stopnicahn staršev seveda ni najbrž spet v franciji smučata. no pa kaj pol si mislim.odločila sem se da bom šla danes zvečer nekam v nek klub plest juhu. poklicala sem še miriam in seveda je bila za. ko je bila ura 5 sem se začela urejat urejala sem se do osmih ko je miriam prišla pome. in šli sva do najbližjega kluba. plesala sem kot nora kar naenkrt pa k meni pride neki tip in mi reče če bom ektazi. vedela sem da je to droga a sem si mislila pa poskusimo. vzela sem ga in kar naenkart sem se počutila bolje...
next? oblubim da bo bol zanimiv

nadeljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. september 2010
JAAAAA
27. september 2010
u25553
u25553
next
27. september 2010
next, kok je pa stara ta punca?
27. september 2010
u23904
u23904
stara je pa 16 let
bom slikce dala

js

miriam

ostale pa sproti
27. september 2010
aho, OK, next!!!!
27. september 2010
nexti.. js mam tut eno tako zgodbo sam je drgac..
ma pa veze s drogamii:
27. september 2010
u23904
u23904
lahko sem plesala celo noč ko je bila ura polnoč sva se odločili da greva domov. ko sva hodili mi je postalo zelo slabo. kar vrtelo se mi je in težko sem hodila miriam ki ni vedela da sem to vzela me je vprašala kaj je narobe jas pa sem ji odgovorila da sem vrjetno v šoli dobila trebušno gripo. nasmehnila sem se ji in odšli sva naprej. končno v posteljo sem si mislila sama pri sebi. potem pa je kar naenkart rekla miriam če bi šli še s parimi prijatelji v berlin na tiste res hude žurke. zdelo se mi je vredu zato sem privolila morali sva samo še najti prevoz. ko sem prišla domov sem se nahitro stuširala in šla v posteljo. zjutraj sem se zbudila z resno hudim glvobolom. ker so bili starši zdravniki smo imeli dovolj zalog tablet in tega sem vzela eno kar najbi bilo proti glavobolu in še popila kavo. čez nekaj časa me pokliče miriam in mi reče da je dobila prevoz...
next?
x)anci(x najne zgodbe pomojem nebojo ble enkae kr ta postane dilrka zarad enga fanta. pa tko. če bote bral bote zvedl
27. september 2010
next.. sej vem.. sam pa mata obe zgodbi veze o drogah
27. september 2010
emo.boy: ??? js bi to mogla odgovorit.. ampak nima vezee!
27. september 2010
next
27. september 2010
u25553
u25553
next
28. september 2010
neexttt
28. september 2010
u23904
u23904
saj sta se tudi bivša sošolca njenega brata odpravljala tja. joj kako sem bila vesela rada bi samo šla tja nisem več mogla čakati na soboto. morala sem iti v šoping da si bom nabavla kakšne super cool oblekca. ampak nažalost je do sobote še en teden. no mal manj a je teden kar hitro minil učitelji v šoli so spraševeli in dobivala sem kar doba ocene. no in prišla je ta velika sobota. opravkov sem imela na tisoče staršema sem že povedala da grem ampak morala sem samo še dokončati prepričevanje. npr. da se ne bom napila ali pa da ne bom jemala kakšnih drog. ko mi ju je uspelo ju prepričati. nato sem šla k frizerju in si uredila frizuira nato pa sem skočila še v par trgovin in si kupila obleke. ko je bila ura pet smo se odpravili saj je bila gužva na cestah. ko smo se peljali je bilo bedno saj se je zgodila neka nesreča in smo morali na cesti čakat. ko smo končno spet lahko se neuvirano peljali je bila še ena ura do tja. komaj sem čakala še nekaj časa smo se peljali potem pa sem videla ogromne gruče avtomobilov in vedela sem da smo prispeli juhu...
next?
28. september 2010
NEXT!
28. september 2010
Jst mam tud story o drogah.
Droge, skejtanje in ziljenje.

Next
28. september 2010
najrajš bi si preseku glavo z giljotino
28. september 2010
NEXT"
28. september 2010
u6488
u6488
next!!!
28. september 2010
u8763
u8763
naprej
28. september 2010
heheheehehe
dobra je zlo sam
ni bolša od tvoje
ugrabljena na
počitnicah
30. september 2010
u23965
u23965
a loh zvem če je to zgodba Kam grejo ptice umret
od Fritz Kunc?
30. september 2010
neext next
30. september 2010
u23904
u23904
KaiaTHEobssed^^: ne prvič slišm zato knigo to je drgač po knigi Verena je na ekstaziju od zbirke na robu
30. september 2010
next
01. oktober 2010
u23904
u23904
skočila sem ven in miriam vlekla za sabo šla sem na wc da si bom nahitro uredila make-up pa to. potem pa vidim da se ogromno deklet zbira okoli enega dekleta očitno jim je prodajala ekstazije. malo sem razmislila potem pa stopila do nje in ji dala denar. on pa mi je rekla da mi ne bo prodala saj sem mladoletna. poskušala semjo prepričati da sem že stara osemnajst.ampak mi ni verejla lahko bi se skregala z njo ko je do mene stopilo še eno dekle in mi reklo da mi bo ona dala vzela sem dva še enega za miriam. ko sem jo končno našla je bila že v družbi fantov seveda kako pa.
dala sem ji tableto ratzložila sem ji vse najprej ni bila najbolj prepričana potem pa je le vzela. nekaj časa sem plesala in mi je bilo vroče potem pa sem videla fanta bil je zdelo hud všeč mi je bil. stopila sem do njega ( bila sem še malo pod učinkom eksatija) in ga vprašala koga čaka in to. pogovarjala sva se potem pa mi je postalo slabo in sem že bruhala. rekel mi je da bo bolje če greva na svež zraka strinajla sem se. hodila sva se pogovarjala in se smejala potem pa dobim sms od miriam " kje si" rečem mu samo da moram iti on pa me ustavi in mi da svojo številko. jas pa sem njemu dala svojo. nato pa je samo rekel da me bo poklical. vsa zasanjana sem šla nazaj do žura. tam pa so me že vsi čakali pred kombijom saj smo odhajali domov.
next?
02. oktober 2010
u23904
u23904
next?
03. oktober 2010
next
03. oktober 2010
next!
03. oktober 2010
next
07. oktober 2010