Forum
hii people.

Barbara tukaj, z novim ff-jem. ker že dolgo nisem nič in ker mam trenutno ful idej sem se odločla da bom začela pisat spetツ. v glavnem upam da vam bo všeč, mogoče bo drugačen od večine ff-jev ki ste jih kdaj prebrali..bomo videli haha berite, komentirajte, povejte če naj pišem sploh al ne x'd lahko tut kritizirate, vse je kul sam ne bit nesramni ✌ hvala♡
__________________________________________________________________________________

Njene oči so se za trenutek zagledale v moje in bilo je, kot da vidi naravnost vame. V naslednjem trenutku se je kot v počasnem posnetku pognala proti meni. Ko je bila oddaljena manj kot korak je svoje roke položila na moj hrbet ter glavo zakopala v mojo ramo. Nisem si mogel kaj, da se nebi nasmehnil. Objel sem jo. Čez nekaj minut je njen prijem komaj da občutno popustil. Roke je obdržala sklenjene na mojem hrbtu, z obrazom pa se je oddaljila ravno dovolj, da se je lahko ponovno zagledala vame. Šele takrat sem opazil, da so jih po licih polzele solze in vendar so bile njene ustnice ukrivljene v čudovit nasmešek: ''Ljubim te.''
__________________________________________________________________________________

nexti bodo ofc daljši. drugače pa bom objavljala vedno ko bom lahko, verjetno nekje 1next na teden(:
06. december 2014
Dobra zgodbica!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
06. december 2014
u178956
u178956
Omg omg waaaaaaaaaaa *________________*
Gurl this a perf idea ♥
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :"D
06. december 2014
Awwwww kjutiii
Nextttt
06. december 2014
Next<3
06. december 2014
aaawwww!!!
next
06. december 2014
u151249
u151249
Barbara ma nou ff *________*
Sara loves it haha
Lukeeeeeeee <33
Prolog je toook perfect <3
Neeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxtt<3
06. december 2014
oMG BARBARA OBJAMI ME DAFAQ POPOLNO JE DAYUM HOCEM POSVECEN NEXT OFC
anywhore i really really like this
and its so fab
and its luke ff which i havent read in a while
neeeeeeeextttt
06. december 2014
Popolen začetek
Next
06. december 2014
u155960
u155960
Next*_*
06. december 2014
u172703
u172703
Next
07. december 2014
nnneext
07. december 2014
Next
07. december 2014
u173906
u173906
next
09. december 2014
next mi amor.
09. december 2014
Neeeeeeeeeeeeeeext
12. december 2014
u178079
u178079
Neeeeeeext
12. december 2014
next ?
25. december 2014
barbi(a te lahk tko kličemo??)no,torej Barbara a lahk next??
k so počitnce??
next
drgač upam da nisi pozabla na ns
25. december 2014
next
26. december 2014
next???
26. december 2014
Barbi spet štrajka...kaj je to.???
27. december 2014
barbara usmil se nas.plisss.evo grem na kolena.plisssss???
next!!!
27. december 2014
vem.
v glavnem.. meni je res žal, sploh vam ne morem razložit. pač prej je blo u šoli ful vsega in to, zdaj so bli prazniki.. ful malo sem bla dejansko doma al pa smo meli obiske al pa nekaj...amm ja, pač tu je next, napisala sem ga že ful nazaj ampak nisem mela ne časa, ne volje da bi ga objavla.. skoraj nič nisem bla na igrah.. no torej, ker tut ta next še ni dejanski začetek zgodbe in ga nisem hotla objavit prej kot je na vrsti ampak glede na to da nimam še napisanega vsega do takrat je to pač to. meni je res žal, upam da vsaj približno razumete:*
naslednji next dobite kmalu, ker je tut že napisan.. navezoval se bo na tega.. pol pa dobite dejansko zgodbo od začetka do konca, obljubim<3
let's get started, shall we? xx
________________________________________________________________________________

Povlekel me je za desno roko, vstran od okna. Vstran od radovednih pogledov naključnih mimoidočih. Nato me je potisnil ob steno ter svoj prsni koš pritisnil ob moj hrbet. Z zobmi je odstranil naramnico temno modre obleke z moje rame ter si od tam s poljubi naredil pot navzgor po mojem vratu. Ustavil se je nekaj milimetrov pod ušesno mečico. Iz grla se mu je izvil globok glas. Medtem je moja roka pristala v njegovih laseh, druga pa je bila močno pritisnjena ob golo steno, v poskusu, da bi mi uspelo ostati vsaj približno prisebna. Svojo roko je položil na mojo, svoje prsi pa še močneje pritisnil ob moj hrbet. Globoko sem dihala. Ostani mirna. Ostani mirna. Ko je levico ovil okrog mojega boka se nisem mogla več zadržati. Nežno sem ga potisnila nazaj, potrebovala sem le dovolj prostora, da bi se obrnila. Vendar sem ga presenetila in odneslo ga je nekaj korakov nazaj. Če mi ne bi kri vrela v žilah bi se verjetno začela smejati. Sedaj pa je vse moje telo utripalo v želji, da ponovno začutim njegove roke na sebi, da slišim tisti globoki vzdih užitka. Luke me je zmedeno opazoval. Čakal je, kaj bo moj naslednji korak. Prsti najinih desnic so bili še vedno prepleteni. Nežno sem ga povlekla proti sebi, hkrati pa stopila korak naprej. Tako, da bi bila čimprej spet skupaj. Ustnice sem pritisnila ob njegove. Čutila sem, kako okleva. Po nekaj sekundah se je začel odzivati. Njegove ustnice so se napele in povečale pritisk ob moje. Nežno sem ga ugriznila v spodnjo ustnico, kar je povzročilo, da se je popolnoma prebudil. Ponovno me je pritisnil ob steno ter si jezikom izboril pot v moja usta. Vrtelo se mi je in nisem bila prepričana, kako dolgo bom še lahko stala. Roke sem ovila okrog Lukovega vratu.
''Luke..''
Njegove dlani, ki so drsele po tankem blagu obleke na mojem hrbtu, so se hipoma ustavile, ko je zaslišal svoje ime.
''Lauren?'' Stopil je korak nazaj ter si me natančno ogledal. ''Kaj je narobe?''
Pred očmi se mi je še vedno vrtelo. Ko so se njegove roke odmaknile z mojega hrbta me je zmrazilo.
''Luke.''
V nekem trenutku sem videla njegov obraz, ki pa ga je zakrila temna črnina. Zaprla sem oči.

sem vam povedla da sem esej pisala 5? lololo samo dve petki sta ble #praud
innnn danes sem dobila album od 5sos od bestike za božič kao *___* asdfghjkl ljubim jo.

next? ideje? mnenje? &don't hate me lol<3
27. december 2014
ma itak da next!!!
razumem/o.problemi,familija,šola...
ne znam opisat kok dobr je to
next
sorii k ni razpis sam sm se pr drugi zgodbici razpisala in me prsti bolijo
in jej nextala si.yey
27. december 2014
u178956
u178956
O fuck *-*-*-*-*
Wijo od kdaj je pa luke tak sexsac? <3
Well its perf :3
Nahaja congats gor an A *-*
Neeeeeeeeeeeeeext <33
27. december 2014
u178079
u178079
neeeeeeeeeeext
27. december 2014
nnnnneeeext
perfektno pises
27. december 2014
Neeeeeext
27. december 2014
i am liking the fact that this is almost a sex scene...
neeeeeeeeexxxxxxtttttt <3<3
idk zakaj si rekla da je to kao bedno ker ni omg.
27. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg