Forum
Helou.
Torej začela bom pisati novo zgodbico & ja vem, da je o 1D in JB že 100... zgodbic ampak okej. TRAILER vam bom pokazala šele ko bodo prikazane vse osebe AMPAK TO ŠE KAR NEKAJ ČASA NEBO. Okej dovolj...gremo na part 1.

*Marie*

»Marie pohiti, čakamo te« mi je umirjeno velela mama, »prihajam« sem odvrnila in stopila iz sobe v prečudoviti dolgi obleki. Mama se mi je navdušeno nasmehnila in se ob meni ponosno sprehodila mimo ljudi v ogromni dvorani v kateri smo se nahajali. »Marie zakaj ne bi šla pozdravit Toby-ja?« me je mama vprašala in pomignila proti Toby-ju, ki je stal zdraven svojih staršev in pogledoval k nama »raje nebi…« sem odvrnila ampak me je mama prekinila in me rahlo porinila proti Toby-ju.
»Pozdravljena Marie. Čudovita si« je rekel
»Hvala Toby.«
»Te lahko prosim za ples?«
»am…prav«
Odšla sva na plesišče kjer sva se počasi začela gibati. »Marie nekaj ti moram povedati« je med plesom začel Toby, pogledala sem ga in mu pokimala češ naj nadaljuje. »Veš že dolgo…si mi všeč in…« je rekel Toby vendar sem ga prekinila »Toby prosim nehaj. Žal mi je ampak do tebe ne čutim isto in nočem te prizadeti« sem rekla »v redu je« je še rekel potem pa se je pesem končala in skupaj sva zapustila plesišče.
Da se predstavim. Sem Marie Anne Windsor, stara sem 19 let. Živim v Britaniji z mojo mamo Diane. Oče naju je zapustil ko sem bila še dojenček, o njemu vem le to, da mu je bilo ime John. Z mamo se razumem ampak včasih preveč pritiska name oziroma vedno preveč pretiska name saj hoče, da sem popolna hčerka z odličnimi ocenami in fantom iz visoke družbe. Najboljše oziroma prave prijateljice nimam kajti mama hoče, da se šolam doma, ker meni, da šola ni pravo okolje za 'dame' kot naj bi bila jaz. No saj mamo nekako razumem ampak včasih si želim, da ne bi tako pritiskala name! Kakorkoli že rada imam moje življenje vendar bi rada malo svobode!

*Ashley*

»Hej družba gremo« sem se zadrla in skočila v avto v katerem je že bilo mojih 5 najboljših prijateljev. »Ashley bodi doma pred temo« sem še slišala kako se je zadrl za nami moj oče potem pa smo se odpeljali. »Stari spet teži?« je vprašala Emily jaz pa sem pokimala »ampak sedaj to ni važno. Začele so se počitnice in s tem tudi party-ji na plaži« sem rekla in vsi so glasno zarjoveli. »Daj bolj na glas« je ukazala Hanna Joshu, ko se je na radiu začela predvajati pesem Summer paradise in vsi smo se začeli dreti besedilo. Ni minilo niti 10 minut, ko smo bili že na plaži. »Let's get this party started« je zaklical Alex in skupaj smo stekli med ljudi na plaži.
No da se vam predstavim. Ime mi je Ashley Jackson, stara sem 17 let ampak imam čez 2 tedna rojstni dan in bom 18. Komaj čakam. Živim v Los Angelesu z očetom John-om. Oče in mama sta se ločila, ko sem bila še dojenček in takrat sva se z očetom preselila sem. Sem bolj divje narave ampak kaj moremo…nihče ni popoln. Najraje imam svoje najboljše prijatelje : Alexa, Hanno, Emily, Josha in Melodie. V šoli imam ocene še kar ampak sedaj me to ne zanima saj imamo počitnice in bodo zabave na plaži vsak dan. Obožujem moje življenje!

neextam?
30. maj 2013
neeext
30. maj 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. maj 2013
neeeeeeeeeeeext
31. maj 2013
u128524
u128524
next
31. maj 2013
neext
31. maj 2013
Hvaala vsem za nexte... evo part 2

*Marie*

»Marie, ljubica kaj se je zgodilo? Zakaj je Toby kar zdrsel mimo mene ven?« me je vprašala mama »ah nič ni« sem odgovorila in preden mi je lahko rekla še kaj sem se opravičila in odšla do pulta z pijačo. »Kaj počne tako krasna punca sama?« sem za samo naenkrat slišala fantovski glas, obrnila sem se in obstala. »Jaz sem Louis« sem je predstavil fant in mi ponudil roko, sprejela sem jo »Marie« sem rekla in se komaj nasmehnila potem pa sem ga pogledala od glave do pet, Louis je bil oblečen v kratko majico z nekim čudnim smeškom in navadne kavbojke »kaj pravzaprav počneš tukaj?« sem vprašala »misliš ker sem tako oblečen?« je vprašal »ja no, ne,…« sem jecljala vendar me je prekinil »prišel sem po stvari, ki so ostale tukaj od prejšnjega nastopa« je pojasnil in čeprav mi še vedno vse ni bilo jasno raje nisem spraševala ampak sem se mu le nasmehnila. Tišino med nama je prekinil njegov mobitel »Kaj je Niall? … ja no saj pridem … ne, čakaj … okej … ja se vidimo« je govoril v mobitel potem pa prekinil in mi namenil nasmeh »no gospodična moral bom oditi. Te lahko še kdaj vidim?« je vprašal »ja, seveda« sem odgovorila in vzela prtiček na mizi ter na njega napisala mojo številko »izvoli« sem rekla in se nasmehnila potem pa sem odšla do drugih in ga med hojo še enkrat pogledala, še kar je stal tam in se mi smehljaj in ko je videl, da sem ga pogledala mi je pomežiknil nato pa končno odšel. Zasanjano sem gledala proti nekemu paru, ki se je v ritmu glasbe premikal po plesišču zato nisem slišala ko je prišla k meni mama »Marie!« je rekla malce glasneje in končno sem jo pogledala »ja, oprosti kaj?« sem rekla zmedeno »zanima me kdo je bil fant s katerim si se prej pogovarjala?« je rekla »fant? Aja misliš Louisa? Nevem nek fant, ki je prišel po neke stvari« sem pojasnila »Marie, nočem, da se družiš s takimi ljudmi« je rekla »'takimi'?« sem vprašala »saj veš s takšnimi ki ne spadajo v našo družbo, in glede na to kako je bil oblečen gotovo ni bil eden od nas« je rekla »ne moreš govoriti…« sem hotela ugovarjati ampak me je prekinila »Marie nehaj, raje pojdi poiskat Toby-ja« »mama prosim nehaj že enkrat« sem rekla sedaj malce glasneje in odšla stran. Vedela sem, da ji ne bi smela ugovarjati ampak dovolj imam njenega poniževanja ljudi.
Odšla sem iz dvorane in se peš odpravila proti domu. Med hojo sem si začela mrmrati pesem in kmalu sem se vživela in sedaj sem obstajala le jaz in moj namišljen svet v katerem obstaja samo glasba. Poplesavala sem po pločniku in si pela pesem. Verzi v pesmi so se skorajda navezovali na moje življenje… želela sem si svobode… Ko sem odpela še zadnji verz sem bila že doma in vstopila sem v hišo. »gospodična Marie pozdravljena. Ste sami?« me je vprašala ena od služkinj »ja« sem odgovorila in odšla v mojo sobo. Slekla sem si obleko in spodnje perilo potem pa stopila pod tuš. Med tem ko mi je voda tekla po telesu sem se spomnila na Louis, na njegov čudovit nasmeh in pogled, na njegovo brezskrbnost. Ob misli sem se nasmehnila in stopila izpod tuša.
Ko sem se preoblekla v pižamo sem dobila sms :
'hej lepotička. Kdaj se lahko dobiva? Louis xoxo'
Nasmehnila sem se ob sms-u in odpisala :
'jutri? :$'
'iskat te pridem okrog 12?. :*'
'prav. Se vidiva < 3'
'komaj čakam. xx'
Vrgla sem se na posteljo in se sama sebi zasanjano nasmehnila potem pa počasi potonila v globok spanec z mislijo na njega…na Louisa.

*Ashley*

»Ashley Jackson« je glasno rekel oče in odgrnil zavese. Sončni žarki so posijali naravnost v moje oči. Z odejo sem se pokrila čez obraz in upala, da bo oče odšel ampak očitno danes ni moj srečen dan. »Mlada dama kje si se potikala včeraj? Naročil sem ti, da bodi doma pred temo ti pa si prišla danes ob šestih zjutraj!« me je nadrl »pa kaj, saj nisem prišla domov v temi« sem rekla zaspano izpod odeje, le to pa mi je oče naslednjo sekundo potegnil iz postelje in jo vrgel na drugo stran sobe »ni fer« sem se zadrla in najprej odprla eno oko nato pa še drugo. »Ash…« je začel oče ampak sem ga prekinila in skočila na njega »daj no oči, nehaj. Ne moreš biti tako zagrnjen« sem rekla in ga poljubila na lice nato pa sem stekla v kuhinjo. »Ashley nisem še končal« je jezno prišel za mano »okej ti kar govori jaz pa grem, se vidiva, enkrat potem, zvečer. Čao« sem rekla si obula all starke in odšla iz hiše.
»Ash končno« je rekla Hanna, ko sem prišla do njih in vse objela »daj gremo na plažo« sem rekla in odšli smo se kopat in počet traparije, ki jih najstniki pač počnemo.
Ko smo z družbo bili na pijači v baru mi je začel zvoniti mobitel.
'Halo?'
'Ash prosim pridi domov, nekaj ti moram povedati' je rekel oče
'okej pridem' sem odgovorila in odložila.
»Ash res že greš?« je žalostno vprašala Emily. »Saj pridem nazaj kasneje ampak oče mi mora nekaj nujnega povedati« sem na koncu sarkastično rekla se poslovila in stekla domov. »Ash prosim sedi« je rekel oče in mi pomignil na kavč »ne vem kako naj ti povem« je začel »hitro in jedrnato prosim« sem rekla »okej, torej čez nekaj dni odhajava v London« je rekel »misliš povedati, da ZA nekaj dni ODHAJAŠ v London?« sem vprašala »Ne. Midva se seliva v London« me je popravil »ampak, kaj? Si zmešan. Ne grem nikamor, sploh pa ne sedaj ko so počitnice. No Way« sem se razburila in vstala ter prekrižala roke »Ashley, ljubica mislim, da nimaš izbire. Začni pakirati. Odhajava čez 3 dni« je rekel in odšel. Ne morem verjeti, kar odšel je.
*čez 3 dni*
Ti dnevi so minili kakor dvodnevni vikend med šolo. Oče jo moral za selitev vse pripraviti sam saj mene ni bilo nič doma. Ni mi bilo jasno zakaj oče kar naenkrat hoče, da se preseliva v London. »Ash ne pozabi nas« je rekel Alex med tem ko smo se poslavljali »ne skrbite, ko bom stara 18 let bom prišla nazaj. Obljubim« sem rekla in jih vse objela. Še zadnjič sem jim pomahala potem pa sem odšla proti domu. »Ashley končno. Pridi zamudila bova let« je rekel oče »ko bi vsaj« sem odgovorila in se nevoljno vsedla v avto. V ušesa sem si dala slušalke in še zadnjič pogledala hišo potem pa je oče speljal.
Med letom sem spala in oče me je kmalu zbudil češ da smo pristali. Odšla sva iz letala, vzela prtljago in se nato z taxi-jem odpeljala. »Kam pa sploh greva?« sem vprašala jezno med vožnjo »za zdaj greva v hotel« je rekel »za zdaj?« sem vprašala »ja« je rekel in pogledal stran. Vse skupaj je bilo zelo čudno.
Zvečer, ko sva se že nastanila v hotelu sem ga slišala govoriti po telefonu. Vzela sem najbližjo vazo v kateri ni bilo rož in jo prislonila na vrata 'Prispela sva … ja … v bistvu ji ni všeč … glej, je pač bolj divje narave kot ona … ne, ne moreš danes … mogoče … ampak povedati ji moram sam … ker tebe ne pozna … daj no … spet se bova prepirala … prav … se slišiva jutri' in nato je prekinil. »Kaj za vraga se dogaja?« sem vprašala samo sebe in se pogledala v ogledalo. »Ash« sem zaslišala očetov glas, hitro sem stekla do postelje in se pokrila z odejo. Oče je vstopil in se vsedel na posteljo ter me pobožal po glavi potem pa je odšel. Zjutraj sem se zbudila in odšla v kuhinjo. Oče je sedel pri mizi in bral časopis »Dobro jutro« je rekel »jutro« sem odzdravila in se vsedla zdraven in si na kruh namazala nutello.

neext??
31. maj 2013
neeext hitroo.
01. junij 2013
neeeeeeeeext!!!!
01. junij 2013
u139307
u139307
Takoj, ko jo je zagledal, takoj, ko jo je prvič slišal govoriti takoj je vedel... Njegova bo pa če je to zadnja stvar na svetu...
Lucy Roberts ni vedela kaj naj stori s svojim življenjem, dokler ga ni spoznala. Sedaj se mora odločiti kariera ali ljubezen?
http://www.igre123.com/forum/tema/love-on-the-circus-floor-(feat.-one-direction)/56134/
P.S. ja še eden fanfic
P.P.S žal mi je za smetenje
01. junij 2013
neeext!
01. junij 2013
neeeeeext
01. junij 2013
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeext!!!
05. december 2013
u153281