Forum
u84822
u84822
hahahah
Neeeeeeeeeeeeeeext!:*<3
13. marec 2013
~cнαρтєя ηυмвєя 9~

Gloria, ki se je ravno vrnila v stanovanje je začudeno pogledala, ko je zagledala pisano druščino v njenem stanovanju.
Niall je plesal breakdance, Liam je z Luno gledal Disney Channel, Louis in Zayn pa sta pela Little Things.
''Kaj za...?'', je izpustil Louis ko je zagledal Glorio, ki je izgledala kot dekle iz revije.
Gloria je privzdignila obrvi in rekla:''Oh, živjo Lou.''
Kar naenkrat se je zdelo, kot da se fantje in punci poznajo od nekdaj.
''Veš kaj, Niall?'', je vprašala Luna, ko so vsi vidno izmučeni od norenja sedeli na kavču.
''Kaj?'', je vprašal Niall.
''Jaz bom šla k Harryu. Ga bom poskušala malo...pripraviti do tega, da se bi lahko vrnili v svoje stanovanje. Saj ne, da ne bi želela, da ste tukaj, ker ste res legendarne osebe, ampak tam je le vaše stanovanje. In ni samo Harryevo, kolikor vem.'', je rekla Luna medtem ko je odločno vstajala s kavča.
Gloria, ki je hotela vprašati, ali lahko gre z njo, se je ugriznila v jezik.
Fantje so Luni zaželeli veliko sreče pri pogajanjih.
Luna je nekaj minut stala pred Harryevimi vrati in oklevala, ali naj pozvoni ali ne. Nato je sklenila, da bo pozvonila, saj ne more večno stati pred vrati.
''Jaaaa?'', je kmalu po pritisku na zvonec zagledala Harry, ki je slonel na notranji strani vrat.
Luna je globoko zavzdihnila, nato je zdrdrala:''Živjo, Harry! Fantje bi radi prišli nazaj v stanovanje, pa si nekako ne upajo. Zato sem prišla vprašat, če lahko...no če bi morda smeli...''
Harry jo je med njenim ''govorom'' prekinil:''Vstopi.''
Luna je prenehala govoriti in pogledala Harrya, ker ni vedela, če misli resno.
''Pridi, no! Saj ne grizem.'', je rekel Harry.
Luna je počasi vstopila v stanovanje.
''Torej...ali lahko pridejo nazaj?'', je ponovila vprašanje.
Harry si je z roko šel skozi svoje temno rjave kodre.
Luni je to dajalo občutek, da ni siguren.
''Hmm...če se opravičijo...in...če Lou najde mačko.'', je rekel po daljšem premišljanju.
''V redu, Harry. Jim bom sporočila...'', je rekla Luna in se že opravljala nazaj v svoje stanovanje, nakar jo je ustavil Harry:''Že greš?''
Luna se je presenečeno obrnila. Je slišala prav? Harry želi, da ostane?
14. marec 2013
u84822
u84822
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
14. marec 2013
nextiii
14. marec 2013
~cнαρтєя ηυмвєя 10~

''Erm...ne bi ti bila rada v napoto, in to...'', je rekla Luna.
Harry je svetlo pogledal:''Saj mi nisi v napoto...''
Luna ni vedela, kaj naj reče. Bilo je tako zelo neprijetno stati tam, pred Harryem, ki je izgledal tako čudovito in zunaj zemeljsko.
''A imaš rada mačke?'', je po daljši tišini vprašal Harry.
Luna se je nasmehnila:''Ko sem bila majhna, sva jih imeli z mojo prijateljico Glorio na vrtu.''
''Res? Tudi jaz sem imel mucke, ko sem bil majhen!'', je presenečeno dejal Harry:''Toliko skupnega imava, ampak še ne veva, da imava toliko skupnega.''
Luna je malo čudno in od strani pogledala Harrya:''Kaj bi naj to pomenilo?''
Harry je skomignil z rameni, češ, da ne ve.
Zopet je nastala tišina.
''Sedaj bom pa res šla...'', se je začela poslavljati Luna.
Skoraj je že odšla čez vrata, ko jo je Harry ustavil:''Kaj pa...pozdrav?''
''Pozdrav?'', je začudeno vprašala Luna.
''Mhm, pozdrav, ja.'', je rekel Harry, stopil do Lune in jo objel.
Luna je bila v obraz v trenutku živo rdeča.
''A-adijo.'', je rekla in za sabo zaprla vrata.

Harry je še dolgo premišljeval o Luni, njenih dolgih svilnatih laseh in prelepih sivkastih očeh.
Luna je še dolgo premišljevala o Harryu, njegovih skodranih temnih laseh in globokih zelenih očeh.

Luna se je zasanjano vrnila v stanovanje.
''Vrnete se lahko, če najdete mačko in se opravičite.'', je rekla fantom, ki so se nato odmajali iz sobe.
Luna je odšla na balkon in strmela v nebo.
Za njo je prišla Gloria:''Kaj delaš, Luna?''
''Razmišljam.'', ji je odgovorila Luna.
''Kaj pa?'', je vrtala vanjo Gloria.
''Hmm...mislim, da sem nekaj začutila do Harrya...'', je rekla Luna zasanjano.

14. marec 2013
~cнαρтєя ηυмвєя 11~

''Samo da veš, nikoli ne bo s tabo.'', je zagodrnjala Gloria.
Luna se je zazrla v zvezde:''Saj vem...''
Gloria je zmajevala z glavo. Lase jima je mršil hladen poletni vetrič. Sedeli sta torej tam, na balkonu, svetlolasa in temnolasa punca in sanjarili.
Gloria je vstala in odšla v kuhinjo, da bi jima pripravila kakav. Kmalu se je vrnila z dvema skodelicama vroče pijače.
Luna je zaspala na licu mesta. Gloria, ki je bila prešibka, da bi odnesla svojo prijateljico, je poklicala Nialla, da je to storil namesto nje.
Malo neumno, ampak Gloria ni hotela buditi Lune. Lahko bi jo zmotila ravno sredi najslajših sanj.

''Vas happenin, Luna, Vas happenin G, wake up quickly!'', je zapel Zayn.
Luna je zmedeno pogledala. Kako je Zayn prišel v njuno stanovanje. Hitro se je skrila pod odejo, saj zjutraj ponavadi izgleda grozno.
Gloria je vstala in se ponudila, da bo tudi fantom pripravila zajtrk.

Ko so že vsi sedeli za mizo, je Gloria končno prinesla na mizo še zadnjo stvar-čaj.
Kar naenkrat pa ji je iz jopice nekaj padlo. Luna se je sklonila, da bi stvar pobrala, a Gloria se je na vso moč trudila stvar dobiti hitreje.
''Kaj imaš to?'', je sumničavo vprašala Luna, ko ji je uspelo pobrati stvar.
Izkazalo se je, da je bila slika, pretrgana na polovico.
''To je slika...od najinega prijatelja.'', je oklevala Gloria.
''Od Harrya?'', je veselo vzkliknila Luna, a nato se ji je obraz pomračil.
Ves ta čas jo že imaš, pa mi nisi povedala zanjo?

Harry, ki ga je zanimalo, kako izgleda fantek na fotografiji je prijel sliko v roke.
''To sem vendar...jaz.'', je presenečeno odgovoril.
Nato je rekel, da takoj pride. Kmalu se je vrnil z na polovico pretrgano sliko. Na njej sta bili dve deklici-temnolasa in svetlolasa, Luna in Gloria.
''To sem jaz! In tole je Luna!'', je rekla Gloria.
Harry in Gloria sta pritisnila dve polovici slike skupaj. Polovici sta se ujemali.
14. marec 2013
u84822
u84822
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext!:*<3
14. marec 2013
neeext
15. marec 2013
Zdravo usem!
Ful vam hvala, ker ste brali mojo zgodbico. Zdej pa bi vas samo nekaj prosila:če ima katera koli od vas interes, da bi nadaljevala pisanje tele zgodbice, naj jo prosim piše namesto mene! Enostavno mi ne znese s časom in ne morem pisati. Se opravičujem! :*
Torej ja, če bo katera pisala naprej bo, če pa ne, se pa pač zgodba ne bo nadaljevala.
Rada vas mam! <3
15. marec 2013
daj no kaj se ne moreš malo potruditi pa napisati nadaljevanje?verjamem da bi to vsem veliko pomenilo saj maš ful velik talent in ful dobro pišeš...prosim...
15. marec 2013
Prosila sem da me poskušate razumeti...nimam časa.
Tarčiiii<3 mogoče bi lahko ti poskusila pisati dalje?
Sorry sorry sorry sorry res !
15. marec 2013
jas bi z veseljem prevzela tole zgodbico,sao res nimam talenta za pisanje....
18. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg