Forum
~cнαρтєя ηυмвєя 1~

''Poglej tole...'', je rekla majhna temnolasa deklica.
''Kaj je, Luna?'', je vprašala druga, svetlolasa deklica.
Svetlolaska, po imenu Gloria, je stekla k oknu, kamor jo je klicala temnolaska, Luna.
''Poglej, Harry je.'', je rekla Luna in s prstom pokazala na fantka njunih let, ki se je sprehajal po dvorišču.
Gloria in Luna sta se zapodili po stopnicah. Želeli sta se igrati s Harryem, fantkom iz sosednje hiše, kot vsak dan dotlej.
''Gloria, Luna! Prišli sta!'', je rekel fantek.
Trije otroci so odkorakali do peskovnika ter se pričeli igrati.
''Harry!'', se je zaslišal glas fantkove mame:''Takoj pridi!''
Harry je vstal iz peskovnika, se poslovil od Lune in Glorie, ter odšel k mami.
Deklicama je bilo dolgočasno brez njunega prijatelja, zato sta se odpravili nazaj v Lunino hišo. Ko pa je Gloria zopet gledala skozi okno podstrejša, je zagledala avto, ki je pripadal Harryevi družini. Deklici sta bili iz sebe, tekli sta po stopnicah kot nori, a avta nista ujeli.
Najprej sta mislili, da gredo fantkovi po nakupih, in da se kmalu vrnejo. Kmalu pa sta dojeli, da njunega Harrya ne bo nazaj.
09. marec 2013
nexxt!!!
09. marec 2013
nexxt!
09. marec 2013
~cнαρтєя ηυмвєя 2~

~14 let kasneje~

Najstnici Luna in Gloria sta sedeli poleg podstrešnega okna v Lunini hiši.
''Luna?'', se je oglasila Gloria.
''Želiš, dragica?'', je nekoliko odsotno vprašala Luna.
''Se spomniš tistega dečka, ki je živel tukaj, ko sva bili še majhni?'', je vprašala Gloria.
''Ja. Harry je bil, kajne?'', se je pričela spominjati Luna.
''Veš, včasih se sprašujem, kje je.'', je z kančkom žalosti v glasu rekla Gloria.
Kar naenkrat je Luna zagledala avto na dvorišču.
''Gloria, hitro! Skrij se v omaro! Moji skrbniki so se vrnili prej, kot sva pričakovali!'', je zavpila Luna.
Svetlolasa Gloria je se je skrila v omaro, temnolasa Luna pa je sedla za pisalno mizo in se delala, da se uči.
Dokaj kmalu je v sobo vdrla Lunina mačeha Chermaine. Luno je potegnila za lase. Ko je Luna vstala, jo je njena mačeha še okljofutala. Luna ni naredila ničesar. Ni se branila ali vpila.
''Zakaj nisi posesala tistega dela dnevne sobe, kjer je največ prahu?'', je prevzetno zakričala Chermaine.
Ker je bila Luna tiho, je mačeha vprašanje ponovila, tokrat glasneje in s še zoprnejšim glasom.
''Oprostite, Chermaine. Bom takoj posesala.'', je ponižno dejala Luna.
Prevzetna mačeha je odšla iz sobe in zaloputnila z vrati. Luna je odšla po sesalnik in naredila, kar ji je bilo naročeno.
Nato se je vrnila v svojo sobo in zaklenila vrata. Gloria je tiho stopila iz omare in Luno objela ter jo pobožala po laseh.
''Prasica...'', je sovražno dejala Gloria.
''Ne govori tako o njej...'', je tiho rekla Luna.
''Toliko hudega ti je naredila, pa jo braniš?'', je začudeno vprašala Gloria.
Luna je pogledala v tla. Navsezadnje je bila Chermaine tista, ki je je dajala jesti.
Gloria se je naenkrat spomnila nekaj imenitnega.
''Luna, če se prav spomnim imaš čez 2 dni rojstni dan...'', je rekla skrivnostno:''In to 18. rojstni dan.''
Luna je pokimala.
''Ker si polnoletna, lahko zbeživa daleč stran od tod. Naprimer v London.'', je bistro sklepala Gloria.
Luna, ki najprej ni bila prepričana, je navsezadnje privolila. Sklenili sta, da bosta pobegnili.

09. marec 2013
next
09. marec 2013
~cнαρтєя ηυмвєя 3~

~2 dni kasneje~

Temna in svetla pikica sta stali na cesti, daleč stran od doma. Do sem sta pešačili, sedaj pa sta štopali. Kmalu je pripeljala neka stara gospa, ki se je kot po naključju peljala v London. Vozile so se 1 uro, zatem še 1 uro ter na koncu prispele na cilj.
Punci sta stopili iz avta in kar verjeti nista mogli, da sta pravzaprav v Londonu.
Njune oči še nikoli niso videla kaj takšnega.
Kmalu sta ugotovili, da potrebujeta denar, saj sta si nameravali kupiti stanovanje. Zato sta sredi nekega zelo obiskanega parka začeli peti uspešnice, med njimi What makes you beautiful, skupine One Direction.
Veliko ljudi jima je dalo nekaj drobiža, in kmalu sta imeli zajeten kupček denarja.
Naenkrat pa je mimo prišel blondinec, ki ga najprej nista spoznali. Dal jima je 5 funtov in njuno petje pohvalil. Dekleti sta šele po nekaj trenutkih spoznali da jima je denar dal Niall Horan.
''Si ti Niall, ali se mi samo zdi?'', je vprašala Gloria, ki je že po značaju zelo zgovorna.
''Ja, to sem jaz.'', je odvrnil blondinec.
Dekleti sta ga prosili za avtogram. Nato je odšel.
09. marec 2013
next haha ful jače pišeš
09. marec 2013
u87504
u87504
next
09. marec 2013
Hvala tarčiiii <33 ! A lahk poveš še komu za zgodbico, plz?

~cнαρтєя ηυмвєя 4~

Gloria je s tal pobrala časopis. Luna jo je najprej čudno pogledala, ker Gloria nikoli ni marala smeti.
''Kaj? Iščem kakšen oglas, za stanovanje.'', je rekla Gloria:''Kaj me pa tako čudno gledaš?''
Luna se je nasmejala sama pri sebi in pogledala naokoli sebe.
Za trenutek je zaprla oči, da bi poslušala zvoke tega velikega mesta, nakar je Gloria zavpila:''Bingo!''
Luna se je sklonila k Glorii. V časopisu je bila slika prelepega stanovanja, ki pa je bilo tudi zadovoljive cene.
Gloria je izvlekla mobilnik ter poklicala na navedeno številko. Luna je bila na trnih.
''Rekli so, da lahko prideva, ko pač prideva. Torej-greva!'', je rekla Gloria, ko je prekinila.
Pognali sta se iz parka. Ko sta prišli pred blok, v katerem je stanovanje, sta osupnili. Tam kjer sta živeli onidve, takšnih zgradb ni, in jih najverjetneje tudi ne bo.
Zašprintali sta v dvigalo, in pritisnili gumb ''nadstropje 10''.
Kmalu se je dvigalo ustavilo. Stekli sta do naslova ''Yelly street, 55'' in pozvonili. Kmalu je pred njiju stopila debelušna gospa z ruskim naglasom.
''Sta se le oglasile, deklice.'', je rekla in ju povabila naprej.
Postregla jima je z vodko, ko pa sta ji povedali, da ne pijeta je prinesla pomarančni sok. Izročili sta ji denar, in gospa se je odzibala iz sedaj njunega stanovanja.
Odločili sta se, da bosta najprej počistili, čeprav stanovanje ni bilo umazano. Ampak strinjali sta se, da bi se potem počutili bolj domače.
Gloria z metlico za prah ter Luna s krpo za pomivanje, čista desetka.
Gloria se je zapodila za Luno:''Sedaj se ti bom maščevala, ker si tako lepa!''
Luna je nekaj časa tekla okoli in okoli zofe, nato pa se je postavila v kung-fu pozicijo in rekla:''Veš koliko bacilov je na tej metlici? 1000000000!''

09. marec 2013
next+nikej+boom
09. marec 2013
u84822
u84822
Neeeeeeeext!:*<3 omg men je tut Luna ime<3 + novabralka ++ zgodbica mii jee zlooo ušeč<3
09. marec 2013
ғυcκıпɢ✰ɔяεαмεя-ja vem, po tebi je dobila tale punca v zgodbi ime. Predlog za ime mi je pa dala ena moja prijateljica Ingrid, ki mi je rekla da si ful prjazna<3
Pa hwala ti&sm počaščena, da ti je ušeč

~cнαρтєя ηυмвєя 5~

Po pretepu sta izmučeni ležali na preprogi.
''Mislim, da bi bilo lepo, da bi šle pozdravit nove sosede...'', je rekla Luna.
Gloria ji je pokimala. To jima ne bo vzelo veliko časa, saj sta v njunem nadstropju samo njuno in še eno stanovanje.
Vstali sta in odšli k sosedom. Gloria je na vrata naslanjala uho. Luni je pomahala z roko, češ naj pride tja.
Od znotraj se je slišala glasna glasba, natančneje pesem Live while we're young, od One Direction.
''Hihihi...'', se je zasmejala Luna:''Očitno so tudi tukaj doma oboževalci skupine One Direction.''
Pozvonili sta. Nekaj časa sta čakali pred vrati. Nato so se vrata počasi odprla.
Zagledali sta Niall z polnimi usti čipsa:''Dober dan!''
Nato je Niall bolje pogledal in vprašal:''Ali nista vidve tisti iz parka?''
Gloria je odgovorila:''Ja, to sva midve. Jaz sem Gloria in tole je Luna. Vselili sva se v tole stanovanje tamle.''
''Če sta že tukaj...vstopita.'', je rekel Niall in jima na stežaj odprl vrata.

09. marec 2013
u84822
u84822
ii jaa<3 sej mi je ona povedala za tole zgodbicoo<33
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext!.*<3
09. marec 2013
next+nova bralka
09. marec 2013
u25153
u25153
Neeext.!!+nova bralka.
09. marec 2013
next
09. marec 2013
omg tule se topim zarad one direction *__* nexttt best story ever!
09. marec 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeeext!!
09. marec 2013
neext!!
jaz tudi pišem zgodbico, bi mogoče katera brala? http://www.igre123.com/forum/tema/one-direction-fanfiction-music-and-love/51571/
PROSIM BERI
oprostite za smetenje
09. marec 2013
~cнαρтєя ηυмвєя 6~

Punci sta zardelo stopili za Niallom v stanovanje.
"Fantje, obisk imamo!", je zakričal Niall in se vrgel pred televizor.
Luna je bila veliko bolj v zadregi kot Gloria.
"Živjo! Jaz sem Harry!", je rekel kodrasti fant.
"Midve pa sva Luna in Gloria.", je vzhičeno rekla Gloria.
Luna je zrla v Harryeve globoke zelene oči. Bila je prepričana, da jih je nekje že videla. Kako jih ne bi? Njegova slika je v skoraj vsaki reviji! Le kaj si domišlja...
Kmalu so prišli še Liam, Zayn in Louis.
11. marec 2013
u84822
u84822
neeeeeeeeeeeext!
11. marec 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeext
11. marec 2013
neextt prosimm
11. marec 2013
~cнαρтєя ηυмвєя 7~

Sedli so na kavč.
''Sedaj, ko smo sosedi...nam vsaj ne bo dolgčas.'', je rekel Liam, ki se je trudil narediti vtis na Glorio.
Gloria je bila lepa punca. Bila je sicer malo preveč zgovorna, a prijetna.
''Veste kaj? Tile dve punci sta nekaj posebnega.'', je rekel Niall.
Ostali štirje fantje so pogledali Nialla, prav tako Luna in Gloria.
''Da sta si lahko kupili to stanovanje, sta sredi parka peli naše pesmi.'', je malce posmehljivo dejal Niall.
Harryu so se oči zasvetile:''Res?''
Punci sta prikimali. Luni je postalo malo neprijetno, ko so fantje prižgali radio in začeli plesati.
Harry je stopil do Lune, ter vprašal, če bi plesala.
Luna je hitro ošvrknila Glorio, ki ji je kimala.
Gloria je kmalu dobila soplesalca Liama, ki se je nanjo prilepil kot klop.

Luna je zopet opazovala te zelene oči.
''Kaj je narobe?'', je vprašal Harry, saj je Luna pravzaprav buljila vanj.
''Ah, nič. Nič ni narobe.'', je rekla Luna in se na široko nasmehnila.

Punci sta po neke vrste zabavi utrujeni in zelo veseli odšli domov. Nista mogli verjeti, da se to dogaja njima.

Luna je iz hladilnika vzela sladoled in ga dala v dve posodici. Vzela je še dve majhni žlički ter sladoled odnesla na balkon, kjer je bila Gloria.

''Harry se mi zdi poznan.'', je začela Luna medtem, ko je jedla sladoled.
''Kako se ti ne bi? Saj je povsod! Na TV-ju, po radiu, v revijah...'', je posmehljivo rekla Gloria.
''Veš kaj? Kar norčuj se.'', je jezno rekla Luna.
Vstala je in se odpravila stran od njene prijateljice. Sedla je na njun kavč ter pojedla sladoled.
12. marec 2013
u84822
u84822
Neeeeeeeeext!:*<3
12. marec 2013
hitr en dougi next napiš a velaa?!
12. marec 2013
u118934
u118934
neext
12. marec 2013
še en next prosimm
12. marec 2013
next
12. marec 2013
~cнαρтєя ηυмвєя 8~

''Oprosti, Luna. Morda pa si ga res že kje...srečala.'', je rekla Gloria in komaj zadrževala smeh.
Luna se je delala, da prijateljice ne sliši.
''Samo da veš, gospa trmoglava, jaz grem ven-na sprehod.'', je rekla Gloria medtem ko se je obuvala.
Luna je bila tiho, nato pa je kar naenkrat zakričala:''Poslušaj! Ni bilo lepo, da si se takole norčevala iz mene, ker se mi resnično zdi, da ga poznam od zmeraj. Ampak jaz ne morem brez moje najboljše prijateljice.''
Gloria jo je začudeno pogledala:''Uh? Tako hitro sva se pobotali? Ni to malo čudno?''
Luna je pogledala v tla.
''Kaj je? No, pridi greva.'', je rekla Gloria ter jo prijela za roko.
''Ne, jaz ne grem. Slabo se počutim.'', je povedala Luna.
Šlo je le za izgovor. Luna je hotela ostati doma, saj bi lahko njuni novi sosedi prišli na obisk. Bila bi katastrofa, če ne bi bila doma.
''Oki, doki! Telefon imej pri sebi, če boš kaj potrebovala.'', je rekla Gloria in za sabo zaprla vhodna vrata.

Luna je nestrpno hodila po stanovanju gor in dol in zopet gor...
Le kaj je pričakovala? Malo noro je misliti, da bodo prišli na obisk. Saj jih verjetno onidve sploh ne zanimata.
Naenkrat pa je pozvonilo. Luna se je pokrižala.
Odprla je vrata in pred njo je stal Louis.
''Živjo! Spraševal sem se, ali lahko pridem k vama. Harry me je nagnal ker sem jaz izgubil njegovega mačka.'', je Louis zdrdral medtem ko je stal pred vrati.
''Dobrodošel!'', je rekla Luna in mu na široko odprla vrata.
Gledala sta TV, nato sta, na Louisovo prošnjo naredili korenčkov sok.
Louis se je trudil, da bi bil zabaven. In uspevalo mu je. Luna se je od srca smejala njegovim šalam.
Kar naenkrat je zopet pozvonilo. Tokrat je bil Niall.
''Luna, kajne? No, Luna, ali bi lahko še mene vzela k sebi? Harry je rekel, naj spokam, ker sem rekel, da je tisti njegov maček itak brezzveze.'', je rekel Niall.
Tudi njega sem spustila.
Zdi se malo neverjetno, a kmalu sta prišla še Liam in Zayn. Zayn, ker je Harryu rekel, da ne potrebuje tiste bedne mačke, ker ima njega, Liam pa zato, ker je Harryu pridigal, da ni lepo, da je vse fante nagnal zaradi mačka.
Torej, Harry je sedaj sam svoj gospodar v stanovanju.
13. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg