Forum
u92032
u92032
Zgodbica bo izmišljena. Govorila bo o dekletu ki je vampirka.

Moje ime je Marie Grinder Sling. Nisem navadna najstnica, saj sem namreč vampirka. Živim v staromodni vili, ki bi ji lahko rekli kar graščina. Okoli je veliko, ampak zares veliko dvorišče na katerem so posajena drevesa raznih vrst. Graščina stoji na sredini velikega gozda in le malokdo ve zanjo. Jaz pa tam živim. 17 let sem stara že 144 let. To se mi je zgodilo ko sem enkrat pozno ponoči hodila po dvorišču in sem imela občutek da me nekaj zasleduje. Občutek me ni varal in že naslednji trenutek me je nekaj ugriznilo v vrat. Pijem kri, ampak človeško in ne živalske. Ljudi nikoli ne pustim umreti, vendar jim samo spijem nekaj krvi in jim zbrišem spomin na ta dogodek.
27. maj 2012
u92032
u92032
Ravnokar sem prispela spet domov v to graščino. Bila sem namreč zdoma ker me je mikalo oditi v razna mesta. In končno po 15 letih sem spet doma. Nimam več staršev saj nista postala vampirja. Imam še samo sorodnike, ki sem za njih pra pra pra babica ali podobno. Sicer pa sploh ne vedo da sem še vedno med njimi. Vpisala sem se v šolo in zdaj lahko le čakam naslednji dan in sanjam kakšne sanje. Kmalu je bilo jutro. Stuširala sem se in odšla na lov, tako rečeno v mesto. Bilo je nekaj ljudi in že sem si izbrala tarčo. Z mojo posebno hitrostjo sem jo odvlekla v zapuščeno, temačno ulico. Ni moral zbežati saj sem bila premočna. Spila sem mu nekaj krvi in mu izbrisala spomin. Vampirji imamo posebne moči, kot so na primer moč, hitrost, nadziranje uma, slišim lahko razločno zelo daleč in lepota…
27. maj 2012
u92032
u92032
Najedla sem se in se odpravila do šole. Imela sem še prosto 1 uro pred poukom in sem se usedla na prazno klopco. Bil mi je dolgčas, zato sem malo prisluškovala drugim. Seveda tega niso vedeli. Prisluhnila sem še največjim važičkam. Kako vem da so važičke, preprosto, saj se opazi na daleč. Naletela sem na zanimiv pogovor in sicer o sebi,kako so me opravljale. '' Nova je in moramo ji pokazati kdo je tukaj glavni,'' je rekla visoka črnolaska. '' Ponižati jo moramo, nerada priznam ampak poglejte nekatere fante kako jo gledajo, pokazati moramo da je proti nam 0,'' je čez nekaj sekund povedala druga.
27. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg