Forum
u208296
u208296
Hej!
-tole je še ena od mojih tem
-ta zgodba bo govorila o deklici Alice, ki piše dnevnik
-pod komentarje napišite vaše mnenje pls, da bom vedela, če morm kej izpopolnit.
-zej pa se sprost pa uživi
---------------------------------------
Nedelja, 13. 1. 2016
Sem Alice Friday. Vem moj priimek je precej čudaški. No skratka danes sem začela pisati dnevnik. Mama mi je že dolgo tega govorila naj začnem pisati dnevnik, da bodo lahko moji potomci izvedeli kaj več v mojem življenju. Izvedeli bodo bol malo, saj se mi nikoli nič ne zgodi. No razen tega, da grem jutri na prvič v novo šolo. Razlog je le ta, da je mama dobila novo službo, kjer bo zaslužila 2-krat več. Meni se to ne zdi najbolj fer. Ok, saj vem prej, ko je bila moja mami malo plačana sva komaj preživeli ampak sva imeli dovolj za hrano in ostale potrebe. Če ne bi neki trapasti voznik zbil mojega očeta, se nama z mamo nikoli ne bi bilo treba preseliti, in nikoli ne bi rabila v novo šolo. Z mamo sva komaj 2 dni v novem stanovanju pa se mi zdi, da sva tu že celo večnost. Najbolj pa pogrešam mojo najbolšo prijateljico Sarah. Z njo sva bili ves čas skupaj. Jokala sem, ko sem izvedela, da se ne bova videli vsak dan. Mi je pa mama obljubila, da ko ji bo šlo v novi službi bolje, da mi bo kupila nov pametni telefon in računalnik, da bova z Sarah še vedno v kontaktu. Tako, da še ni čisto vse izgubljeno…
------------------------------------
Vsaj 2 nexta, pa nadaljujem.
15. februar 2016
u201358
u201358
Next
15. februar 2016
u206425
u206425
Next
dobro+je lahk drugič daljši al pa je vmes kakšna slikca
15. februar 2016
u207113
u207113
Nextt
15. februar 2016
Nextt
15. februar 2016
u208296
u208296
☠Ɗєαтн ναℓℓєу hvala za opozorilo bom popravila
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ponedeljek, 14.1 2016
No jutro je. Nov dan. Nova šola. Komaj sem se skobacala iz postelje. Vse sem delala zelo počasi, da bi čim pozneje odšla v šolo. Seveda me je mama začela priganjati, ker ona pa očitno ni hotela zamuditi v službo. Mama me je potem hitro odložila pred šolo. Pred šolo sem stala, dokler ni začelo zvoniti. Kaj me briga, če bodo učitelji kaj rekli. Po zvonjenju sem pooooooočasi začela hoditi do ravnateljičine pisarne. Pred vrati sem globoko vdihnila in potrkala, ter vstopila. Za mizo je sedela mlada ženska tam nekje 30 let, nisem mogla verjeti, da imamo tako mlado ravnateljico. Na moji prejšnji šoli smo imeli neko staro veščo, ki je kar naprej težila. Gospodična se je vstala in mi dala roko ter rekla, da ji je ime Anna Darrell. Tudi jaz sem ji podala roko in se predstavila. Ravnateljica je rekla naj ji sledim do mojega razreda. Ko je ravnateljica potrkala na vrata in vstopila, sem še zadnjič pogoltnila slino. Vstopila sem v razred in se začela razgledovati in...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naslednjič dam slike... Obljubim
15. februar 2016
Super nexttt
Okejjj
Next
15. februar 2016
u208710
u208710
Next
19. februar 2016
u208296
u208296