Forum
Hej vema da imava že ogromno zgodbic ampak sva administratorju naročili naj tiste zgodbe ki jih nobeden ne bere izbriše.No upama da vam bo zgodba ušeč..:***
.............................................................................................
Hej moje ime je Elena Johnnson.Stara sem 16 in pol čez en mesec bom stara 17!No drugače pa nisem priljubljena nimam prijateljic imam pa bivšega fanta pustil me je ker sem belieberka kreten! Ampak imam dnevnik in njemu zaupam čisto vse tudi da sem zaljubljena v Justina Bieberja.No še nekaj o moji družini,imam mamo Kim sestro Lily ki je staraže 22 let in se je že zdavnaj odselila imela sem pa tudi očeta ki je umrl na delovnem mestu bil je namreč zaposlen v nekem podjetju in mu je v glavi počila žila (anevrizma) in bili so prepozni...Ne da se nič več rešit drugače pa naj raje grem na njegov grob pisat dnevnik in tudi njemu vse povem...

Jaz:

Moj dnevnik:

Moj najljubši kraj za pisanje:

hope u like it
.......................................................................................
Všeč?
Nextam? Vesele bi bile nextov ali komentarčkov
24. oktober 2012
next
24. oktober 2012
u108183
u108183
neext
24. oktober 2012
❤Death Roses❤ in Sweet JuJu :** Hvala vama
...................................................................................
Pozabila sem povedati živim v Los Angelesu.Šla sem v spodnje nadstropje kjer je mami sedela na kavču in gledala televiziji."Mami jaz grem na sprehod""OK"Sprehajala sem se nato sem pa zagledala skupino punc iz moje šole povesila sem glavo in naenkrat zagledale čevlje Supras (zlate) prav takšne ima Justin Bieber!

In ponesreči sem se v tistega fanta še zaletela -.- "Joj opro..."Besede so mi zastale v grlu ko sem zagledala njega!Justina Bieberja! "Ju.."Preden sem zakričala njegovo ime me je povlekel v kot."Pst.."mi je zašepetal....
....................................................................................
Sorry za kratek next ampak za kaj več bota potrebna vsaj 2 nexta
24. oktober 2012
televizijo*
24. oktober 2012
next next next next
bo dost?
24. oktober 2012
enega še hehehe
24. oktober 2012
u108183
u108183
ehega še rabiš?potem pa ga dobiš:NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
24. oktober 2012
next
25. oktober 2012
nneexxtt
25. oktober 2012
res sem vesela da berete zgodbo ampak se res opravičujem kr že tako dolgo ni nexta ampak dobili ga boste komi jutri ker ne najdem časa ampak zej bojo pa počitnice tako da...:*** P.S. Lepe počitnice!!
26. oktober 2012
ookk
26. oktober 2012
evo nov next
............................................................................................
"Oprosti ampak drugače bi imel okoli sebe že zdaj polno folka.Kako ti je ime?"me je vprašal."E-E-E-lena"sem zajeclala svoje ime."Isto ime imaš kot Elena v seriji The vampire diares.Am..Kako se ti naj odolžim za tole?""Ahm..(pogledala sem v tla) da postaneš moj prijatelj?"sem bolj vprašala kot rekla.Nasmejal sem mi je s tistim sladkim nasmehom in me objel preko ramen."Te pospremim?""Ni treba"In šla sva vsak svojo pot ampak me je nekdo potegnil za roko.Bil je Justin v roko mi je potisnil listek...Pogledala sem in na njem je bila njegova telefonska številka.Nasmehnila sem se.Ko sem odklenila vrata je mama spala na kavču in televizija je bila prižgana.Tiho kot miška sem šla do televizije in jo ugasnila.Šla sem v svojo sobo in šla twitter Justin me je followal!"Yes!"Sem se zadrla ampak očitno malo preveč saj je v sobo vstopila mama."Kaj se pa tako dereš in goriš kot novoletna jelka?"me je zaspano vprašala."Ah nič.."Privzdvignila je obrv in odšla...
................................................................................
Oprostite za kratek in beden next ampak sem bolana in sem brez volje do vsega no saj veste kako je to no upam da vam je všeč :***
27. oktober 2012
next
27. oktober 2012
next
27. oktober 2012
u108183
u108183
Kok lahk rečeš beden?? Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext P.S. hit se pozdravi
27. oktober 2012
u36175
u36175
Nexttttttt!!!!