Forum
Živjo!
Pišem mojo drugo zgodbico prva je pa tale https://www.igre123.com/forum/tema/stars-(1d-selena-gomez...../46694/5 bila bi zelo veseleja,če bi jo prebrali in napisali NEXT.
No ta moja nova zgodba pa bo govorila o sestrah,ki znajo držati skupaj ampak se tudi kdaj stepejo.Preselili se bodo novo v novo hišo....več pa boste izvedeli če domim vsaj 5 nextov.
Seveda bo tudi prišla ljubezen,ljubusimje.....
17. januar 2013
next!!!
17. januar 2013
u81787
u81787
next
17. januar 2013
u115466
u115466
next
17. januar 2013
u28319
u28319
Next.!
17. januar 2013
Še 1 next?
17. januar 2013
u116300
u116300
next
17. januar 2013
Prosim malo oglašujte.
17. januar 2013
Moje ime je Diana Diamond.Sem 14 let stara punca,ki ima ogromno hobijev in 4 grozne sestre haha.Treniram odbojko,zelo rada plešem in berem,pa tudi rišem.....nimam še fanta ampak imam zelo dobrega prijatelja Žana,ki mi vedno stoji ob strani in mojo bff prijateljico Teo.To sem jaz:

Vsi pravijo da sem zelo lepa ampak jaz jim tega ne verjamem in jim niti nočem.Veliko fantov me je že prosilo,če bi hodila z njimi ampak sem vsakemu rekal NE ker do nobenega nisem nič čutila.To je moja bff Tea kličemo jo Boomova pač takšen vzdevek:

vedno je nasmejana čeprav imajo doma težave je res najboljša oseba.To je pa Žan najboljši prijatelj pod soncem veliko deklet se suka okoli njega ampak on se vedno druži samo z mano in Teo.Žan:

Imam mlajšo sestro Nadjo,ki je prilična majhna punča z nasmejanim obrazkom:

Vedno tečnari a jo imam vseeno zelo rada.Zelo rada ima rože in vedno mi splete kakšen venček.No tukaj je še moja druga 1 leto starejša sestra Jade veliko se pretepa in ima neprestano kakšne težave.Kljub temo me vedno brani.Jade:

In zdaj moja grozna sestra Roschelle grozna je!Vedno se dela važno s svojo lepoto se obnaša kot princeska in vedno je nesramna vedno misli samo nase.Vlači se po vseh fantih zato jo morave z Jade neprestano reševati pred groznimi fanti.Roschelle:

Moja najstarejša sestra je pa Flo.Je prijazna in rada pomaga.Ima fanta Jacka ki ga ima zelo rada.ta popoln par kmalu bo polnoletna zato je več ni veliko doma.Flo:

Naša mama pa je spet noseča spet bo prišla nova diamondova punca.....
18. januar 2013
u28319
u28319
Neext.!
18. januar 2013
Vsaj 5 nextov prosim.PA OGLAŠUJTE!!PLISSSSSS
18. januar 2013
next+ dober začetek
18. januar 2013
Neeext
18. januar 2013
Hvala še samo 2 NEXTAAAA
18. januar 2013
u115466
u115466
next
18. januar 2013
next!!!!
18. januar 2013
next
18. januar 2013
Grem pisat.
18. januar 2013
Zjutraj me zbudi tečna budilka.Hitro skočim iz postelje in se pretegnem kot mačka.Hitro stečem do kopalnice saj nebi rada čakala na vrsti 4 ure.To!Kopalnica je bila prosta.Skočim vanjo in bosa stopim na mehko preprogo.Umijem se in slečem svojo pižamo stuširam se.Ko pridem izpod tuša si lase vzpnem v čop da bi se naličila.

Hitro sem skočila v sobo da me nihče nebi videl nage.Izbiram obleke.Dolgo stojim pred omaro in nazadnje izberem to:

Lasje so se mi že posušili zato si jih počešem.Spustila sem jih da so prosto padli na moja ramena.Počasi sem šla dol v jedilnico.Tam so že vse zaspane bile moje sestre.Zdaj v kopalnico odleti Roshelle,jaz pa dobim zajtrk.Jedla sem čokolino.Ko končno pride Roshelle dol je bila taka:

V jedilnico je prišla mama."Moje punce!Nekaj vam moram povedati!Danes se selimo zato ni treba nikomur v šolo.Selimo se v večjo in lepša hišo.Zdaj ko bomo dobili še eno punčko bo potrebna večja hiša.Nova hiša ima lep vrt in je ogromna." Vse smo jo pogledale kot če bi se ji bledlo.Tako smo se začele upirati ampak ni nič pomagalo.Začele smo pakirati....
18. januar 2013
u116300
u116300
next
18. januar 2013
Kakšno komentarji?
18. januar 2013
Kakšni komentarji?Se opravičujem za napako.
18. januar 2013
next in ja ful zakon
18. januar 2013
Neeeeext ful je zakon sam probi dajat daljse nexte!!
19. januar 2013
u28319
u28319
Neext.!
19. januar 2013
nextt!!!!
19. januar 2013
u115466
u115466
next
19. januar 2013
Grem pisat lepo vas prosim da malo oglašujete.
20. januar 2013
Lepo prosim oglašujte...drugače pa najlepša hvala da berete mojo zgodbico.
Pakirala sem moje stvari sobo sem si delila z Rochelle zato sem tudi po eni strani komaj čakala,da se odselimo,da bom lahko imela svojo lastno sobo.Najprej sem se šla preobleč da nebi umazala obleke in si oblekla preprosto majico in navadne kavbojke.

Tudi Roshelle se je šla preoblekla ampak še vedno je iz gledala kot,če bi šla ven.
Oblekla je belo majico s čipkami rože in preproste kratke kavbojke.Skoraj pol riti ji je gledalo ven.Nadela si je še ogrlico in lase spela v čop.

Najprej sem spakirala moje obleke,nato ličila in še ostale stvari.Odlšla sem po stopnicah navzdol.Mama je imela velik trebuh zato si ni mogla pakirati stvari.Prosila je Flo naj jih spakira ampak Flo je šla k njenemu fantu,da bi se poslovila od njega.Z mamo sta se dogovorili,da bo ostala samo do takrat,ko se dojenček rodi in potem še kakšen teden potem bo pa šla nazaj k njenemu fantu.
"Mami kdo nas bo pa peljal tja?" sem jo vprašala." Poklicala bom tvojega očeta in ga prosila,če nas lahko pelje." Moj oče je bil po poklicu cvetličar zato so se mi vsa
dekleta posmehovala.Ampak jaz ga imam zelo rada in jih zato sploh ne poslušam.Vsaka punca ima namreč drugega očeta.Zato smo si samo polsestre ta punčka,ki jo bomo dobili zdaj bo pa moja prava sestra zato jo bom imela najraje.
Mama je poklicala mojega očeta in se zmenila,da bo po nas prišel njegov prijatelj,ker on nima časa.Zahteval bo tudi plačilo.Hitro sem odšla nazaj do svoje najine sobe in spakirala še zadnje stvari.Takrat je pri vratih pozvonilo.....
u116300
next
20. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg