Forum
u201156
u201156
Zbudila sem se v moji sobi oguljeni stari spalnici kjer normalneži nimjo kaj početi.Budilka je poslednič zavpila in zacingljala na ves glas.Odšla sem se urediti in se obleči v nekaj stvari ki sem jih imela: oguljen top , stare razcapane kavbojke in superge ki so jim podplati že odstopali. Odpravila sem se ven v glavno avlo našega podzemnega mesta. Kjer so mojo mamo že pripravljali za govor.
Stopila sem h njej in jo prosila za dan off vendar mi je mama nazaj mirno rekla da če želim denar kradem če ne pa ni denarja.Ter se mi nasmehnila. Rekla semrav mama. A mama je z svojo slugo že korakala na balkon. Hitro sem stekla za njo in jo vprašala kakšna je moja naloga. Rekla je da moram ukrasti krvavi prstan zanjo. Kje pa ga dobim? Na univerzi Rokford...
1 NEXT ZA NADALJEVANJE!!!!!!!!!!!
02. december 2015
u196622
u196622
NEXT
02. december 2015
Next
02. december 2015
u201156
u201156
hvala
02. december 2015
u201156
u201156
oprostita next pride malo kasneje
02. december 2015
u201156
u201156
nalogo sem kmalu opravila in nazaj prihitela ravno na koncu maminega govora. Odbrzela sem do Mihade. Mihada je bila nelf ki nam dodeljuje denar za naloge ki jih opravimo. Potipkala je po računalniku da bi našla vrednost moje naloge. Ker sem kraljicina hčerka vedno dobim malo več. Dala mi je 70$ in en diamant. Odšla sem v svoje stanovanje da denar razdelim zakaj ga bom porabila saj mi ga nihče nebi posodil. Nelfi smo bitja ki se držijo zase komaj verjetno je da pomagajo svoji družini. Največja sramota bi bila da kraljicina hčerka nebi imela denarja! 25$ sem dala za elektriko in vodo drugo pa prihranila. No vsak nelf ima svojo moč. Jaz imam moč zdravljenja in borjenja(boksanaja,pretepanja...). Mama ima lahko kar si izmisli to ji dopušča krona iz morskega drevesa. Nekega dne jo bom nosila tudi jaz. Vržem se na star kavč ki sem ga našla ob vhodu v naše mesto (kanalizaciji).Dvigne daljinec in... Na vratih pozvoni. Utrujeno rečem: Kdo je? In odgovori:TVOJA MAMA!!! Vstopi,vstopi in pomiri se! M mama J jaz
M- KAKO NAJ SE POMIRIM ČE MI NISO PRINESLI PRSTANA KOMU SI GA DALA IZDAJALAKA!!?
J-Mama prosim umiri se dal sem ga Mihadi kot vedno !
M-Ampak ampak...
J-kaj je?
M-MIHADE DANES NAJ NEBI BILO!!!
J- VZELA SI JE PRSTAN ZASE!!! VSEGA SEM JAZ KRIVA! (planem v jok)
M- Ljubica nisi ti kriva sa nisi vedela...
J-ampak jaz sem ji ga dala smrk...
M- grem za njo ti pa se spoči in poglej kakšno oddajo ok?
J-ja hvala mami
M- ni problema ko pridem nazaj ji bomo sodili do takrat se prosim spravi v red ok?
J-ja mami bom hvala še enkrat
M- (pomežikne in zapusti sobo)
02. december 2015
u201156
u201156
prosim kakšen next!!!
04. december 2015
Nextttt
27. december 2015
Next!
nova bralka
27. december 2015
u201156
u201156
Relax sem si potihoma rekla. Zeleni val energije je spolzel po mojem telesu in me pripravil na meditacijo Saia. Saia je meditacija proti stresu. Laia je meditacija proti jezi....
VEM DA JE KRATK Next ampak SE MI MUDI!!!!!
09. januar 2016
Next!!!!!!!!!!!
09. januar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg